Lidhu me ne

Mix

Bryan Cranston: Do largohem nga aktrimi

Bryan Cranston tashmë mund të imagjinojë se si do të duket jeta në vitin 2026, duke i thënë GQ se ai dhe gruaja e tij prej 34 vitesh do të fshihen diku, ndoshta në Francë, duke shijuar jetën e pensionit.

“Dua të ndryshoj edhe një herë paradigmën”, tha ai për British GQ. “Për 24 vitet e fundit, Robin e ka udhëhequr jetën e saj duke mbajtur bishtin tim. Ajo ka qenë plus një, ajo ka qenë gruaja e një njeriu të famshëm. Asaj i është dashur të përqendrohet dhe të rregullojë jetën e saj bazuar në timen. Ajo ka përfitime të jashtëzakonshme prej saj, por ne jemi të pabarabartë. Unë dua ta nivelizoj atë. Ajo e meriton atë.”

Bryan vijoi, “Dua të shkoj për udhëtime ditore dhe të kem zjarrin në oxhak dhe të pi verë me miqtë e rinj dhe të mos lexoj skenare. Nuk do të jetë si, “Oh, do të lexoj dhe do të shoh se çfarë do të bëj. “Jo, është një pauzë. Është një ndalesë. Nuk do të mendoj për punën. Nuk do të marr telefonata.”

Por, përpara largimit, Cranston u hap për projektet në të ardhmen e afërt. Ai i tha revistës se shpreson të bëjë ribashkimin e Malcolm in the Middle, sitcom-in e viteve 2000 që luajti gjithashtu Frankie Muniz për shtatë sezone.

Vazhdo leximin

MË TEPËR

Radar16 orë më herët

“Kjo lloj dhune nuk ka vend në Amerikë”

Presidenti amerikan, Joe Biden, u kthye në Shtëpinë e Bardhë menjëherë pas lajmit për atentatin ndaj rivalit të tij, Donald...

Aktualitet16 orë më herët

Reagimi prekës i Ivanka Trump: Të dua babi sot e përgjithmonë

Pas Donald Trump Jr. djali i madh i ish-presidentit amerikan, ka reaguar edhe vajza e tij Ivanka Trump përmes një...

Radar16 orë më herët

Donald Trump shfaqet për herë të parë pas sulmit në miting

Ish-presidenti amerikan Donald Trump është shfaqur për herë të parë pas sulmit me armë në një miting në Pensilvani. Ai...

Kryesore16 orë më herët

Çfarë dimë deri tani për atentatin ndaj ish-presidentit Donald Trump

Autoritetet kanë identifikuar personin e armatosur dhe kanë ndarë detaje rreth viktimave nga të shtënat që ndodhën të shtunën pasdite...

Kryesore19 orë më herët

Kryeministri Rama: Atentati ndaj Donald Trump, TRAGJEDI për botën demokratike!

Kryeministri Edi Rama e ka cilësuar si “tragjedi për Botën demokratike”, atentatin ndaj ish-Presidentit, Donald Trump në miting në Pensilvani....

Radar19 orë më herët

Deklarata e parë e Donald Trump pas atentatit për vrasje

Donald Trump ka bërë reagimin e parë pas atentatit për vrasje që iu bë në Pensilvani. Një atentat nga i...

Mix1 ditë më herët

10 plazhet më të bukura shqiptare sipas revistës spanjolle “Condé Nast”!

Revista prestigjioze spanjolle Condé Nast në një artikull tregon 10 plazhet më të bukura të Rivierës Shqiptare. Vlorë! Vlora është qyteti-port, ku...

Sport1 ditë më herët

FOTO/ Zbulohet e DASHURA e Lamine Jamal? Kush është VAJZA që u pa në ndeshjen Francë-Spanjë!

Lamine Jamal/ Padilla Lamine Jamal, djaloshi 17-vjeçar dhe lojtari më i ri që ka shënuar në historinë e Kampionatit Europian, është...

Mix1 ditë më herët

Mesazhet e fundit që la Steve Jobs para se të ndërronte jetë

Steve Jobs vdiq si një miliarder, me një pasuri prej 7 miliardë dollarësh, në moshën 56 vjeçare nga kanceri i...

Mix1 ditë më herët

Depilimi me Lazer, përfitimet dhe rreziqet e mundshme

Nëse nuk jeni të kënaqur me mënyrat tradicionale të depilimit, heqja e qimeve me lazer mund të jetë një opsion...

Facebook