Lidhu me ne

Kritike

Rama është tutori e Shqipëria prostituta

Begaj merr me vete parukieren e Zonjës së Parë në SHBA, Genc Sekjo ngre  pyetjen: Po kjo si do hyjë në OKB? - Aktualitet

Genc Sejko

Mbetjet kimike?! Sillini këtu, tha Rama, kur erdhi në pushtet. Plehrat nga Italia?! Sillni mo këtu se i riciklojmë ne, tha. Ne, që nuk trajtojmë dot mbetjet që krijojmë vet.

Refugjatë afganë?! Nuk i do askush?! I marr unë ore. Kam vend plot në Golem. Duan arabët Portin e Durrësit?! T’a marrin mo! Bëjmë tjetër ne. Do të sjelli Italia refugjatë nga Afrika?! Po ka vend në Shëngjin sa të duash mo. Bëjnë edhe plazh.

Do dhëndrri i Trump Sazanin?! T’a marri mo. Kemi atë ishullin e rrumbullakët me beton që kemi bërë në Vlorë. Na mjafon ne ai.

Ju duhen të rinj nga Shqipëria? Merrini – tha prapë. Ç’i duhet Shqipërisë rinia? Sepse në këtë vend çdo pasuri është shitur ose është falur ndërsa shpresa për të ndryshuar është dhënë me konçension.

E kush tjetër veç Ramës mund ta bëjë këtë!

Sepse Rama është tutori e Shqipëria prostituta me të cilën kryeministri mbaron punët e tija.

MË TEPËR

Mix1 ditë më herët

Videoja virale nga Festivali i Kanës: Kelly R shpërthen ndaj sigurisë

Kelly Rowland u pa duke qortuar një roje sigurie në Festivalin e Filmit në Kanë 2024 të martën. Fillimisht, ish-anëtarja e Destiny’s...

Mix1 ditë më herët

Billie Eilish flet për raportin me Jesse Rutherford pas ndarjes

Gjërat janë ende mirë mes Billie Eilish dhe Jesse Rutherford. Sipas një fragmenti të pabotuar nga kopertina e saj e...

Mix1 ditë më herët

Sean “Diddy” Combs përballet me një padi të re

Sean “Diddy” Combs po përballet me një tjetër padi për sulm se*sual. Ish-modelja Crystal McKinney pretendon se reperi  e detyroi...

Mix2 ditë më herët

Braktisi Italinë për Shqipërinë pas 30 vitesh, Beniada Nishani rrëfen arsyet

Modelja e njohur Beniada Nishani ka treguar se ishte vetëm 3 vjeç e gjysmë kur së bashku me familjen u...

Aktualitet2 ditë më herët

Një provokim pa shije në tarracën e një bashkie

Dom Gjergj Meta Merret vesh lehtë se ky është një provokim, i kërkuar, i mirëmenduar dhe i mirorganizuar nga lobe...

Mix2 ditë më herët

Nektarina apo pjeshkë? Ndryshimet dhe efektet shëndetësore të frutave të stinës

Pjeshkët dhe nektarinat janë dy varietete të së njëjtës specie. Ndryshimet midis këtyre dy varieteteve kanë të bëjnë sidomos me...

Radar2 ditë më herët

Pasuese e Berishës? Argita e pranon: Jam gati të marr drejtimin e PD

Edhe pse tha se nuk ka asnjë plan konkret, Argita Malltezi u shpreh në A2 CNN se është e gatshme...

Radar2 ditë më herët

“Pushteti i drejtësisë ishte marrë peng”, Spiropali: Opozita në mëngjes kërkon drejtësi nga SPAK, në darkë dalin poshtë ballkonit të Berishës

Elisa Spiropali, ministre për Marrëdhëniet me Parlamentin, foli për Prokurorinë e Posaçme, duke e quajtur si diçka të re në...

Mix5 ditë më herët

Celine Dion publikon foton e rrallë me dy binjakët e saj 13 vjecarë!

Së fundmi, Celine Dion, e cila është larguar prej kohësh nga qendra e vëmendjes për shkak të problemeve shëndetësore, ka...

Mix5 ditë më herët

Meghan Markle thuhet se është në panik, një dokumentar i ri do të zbulojë detaje tronditëse nga martesa e saj e parë!

Meghan Markle, sot Dukesha e Sussex prej martesës së saj me Princ Harry, ka një të kaluar pak të njohur...

Facebook