Lidhu me ne

Radar

Habit gazetari: Pas daljes së Eglës nga BBV qëndron Lali Eri

Habit gazetari: Pas daljes së Eglës nga BBV qëndron Lali Eri

Gazetari Elvi Fundo ka ironizuar me një postim të bërë në rrjete sociale, ku thotë se kryebashkiaku Erion Veliaj “qëndron” pas skualifikimit të Eglës nga “BBV”, teksa thotë se po përpiqet të shfrytëzojë vëmendjen që ka ky format për të larguar vëmendjen nga hetimet e dosjes 5D që çoi në pranga ish-drejtorët e Bashkisë.

“Edhe Eglën që nxorrën nga Big Brother nga pas qëndron Veliaj. Lali sponsorizon Top-in, i duhet që të heqë vëmendjen se me media s’po ja del dot, me gënjeshtrën ish-drejtore se besoi kush talonin nën hetim nga SPAK me 2 kallzime. I treti e pret në ajër. Tani si ka ngel gjë tjetër Lalit, se edhe tëmthin e hoqi, veç të bëjë ndryshim gjinie. Nesër materiale të tjera nga hetimet e dosjes 5D deri tek gazetarët gjobaxhinj të paguhen nga drejtorët e bashkisë”, shkruan ai. 

MË TEPËR

Mix21 orë më herët

Videoja virale nga Festivali i Kanës: Kelly R shpërthen ndaj sigurisë

Kelly Rowland u pa duke qortuar një roje sigurie në Festivalin e Filmit në Kanë 2024 të martën. Fillimisht, ish-anëtarja e Destiny’s...

Mix21 orë më herët

Billie Eilish flet për raportin me Jesse Rutherford pas ndarjes

Gjërat janë ende mirë mes Billie Eilish dhe Jesse Rutherford. Sipas një fragmenti të pabotuar nga kopertina e saj e...

Mix21 orë më herët

Sean “Diddy” Combs përballet me një padi të re

Sean “Diddy” Combs po përballet me një tjetër padi për sulm se*sual. Ish-modelja Crystal McKinney pretendon se reperi  e detyroi...

Mix2 ditë më herët

Braktisi Italinë për Shqipërinë pas 30 vitesh, Beniada Nishani rrëfen arsyet

Modelja e njohur Beniada Nishani ka treguar se ishte vetëm 3 vjeç e gjysmë kur së bashku me familjen u...

Aktualitet2 ditë më herët

Një provokim pa shije në tarracën e një bashkie

Dom Gjergj Meta Merret vesh lehtë se ky është një provokim, i kërkuar, i mirëmenduar dhe i mirorganizuar nga lobe...

Mix2 ditë më herët

Nektarina apo pjeshkë? Ndryshimet dhe efektet shëndetësore të frutave të stinës

Pjeshkët dhe nektarinat janë dy varietete të së njëjtës specie. Ndryshimet midis këtyre dy varieteteve kanë të bëjnë sidomos me...

Radar2 ditë më herët

Pasuese e Berishës? Argita e pranon: Jam gati të marr drejtimin e PD

Edhe pse tha se nuk ka asnjë plan konkret, Argita Malltezi u shpreh në A2 CNN se është e gatshme...

Radar2 ditë më herët

“Pushteti i drejtësisë ishte marrë peng”, Spiropali: Opozita në mëngjes kërkon drejtësi nga SPAK, në darkë dalin poshtë ballkonit të Berishës

Elisa Spiropali, ministre për Marrëdhëniet me Parlamentin, foli për Prokurorinë e Posaçme, duke e quajtur si diçka të re në...

Mix5 ditë më herët

Celine Dion publikon foton e rrallë me dy binjakët e saj 13 vjecarë!

Së fundmi, Celine Dion, e cila është larguar prej kohësh nga qendra e vëmendjes për shkak të problemeve shëndetësore, ka...

Mix5 ditë më herët

Meghan Markle thuhet se është në panik, një dokumentar i ri do të zbulojë detaje tronditëse nga martesa e saj e parë!

Meghan Markle, sot Dukesha e Sussex prej martesës së saj me Princ Harry, ka një të kaluar pak të njohur...

Facebook