Lidhu me ne

Mix

6 lodrat e seksit që do i aprovonte edhe ikonikja Samantha Jones

6 lodrat e seksit që do i aprovonte edhe ikonikja Samantha JonesNETFLIX

Nëse ka një mësim që e morëm nga “Sex & The City”, është ai i të jetuarit seksin dhe masturbimin pa frikë. Sigurisht, pikat mbi i për këtë temë i vuri Samantha Jones.

Mbretëresha e orgazmave të realizuara vetë me moton: “Vagina ime s’ka pse pret për një burrë”, ua bëri të qartë grave se masturbimi duhet të kthehet në pjesë të rutinës dhe jetës. Sipas saj, ky proces ndihmon ndër të tjera në zhvillimin e pavarësisë dhe nxit sigurinë në vetvete.

Edhe pse vazhdon të jetë tabu, përdorimi i lodrave të seksit është çelësi i kënaqësisë. Nëse Samantha Jones dikur duhej të përpiqej shumë për të gjetur objektin e përshtatshëm, tani ka shumë opsione, edhe nga ata që duken si dekorime. 6 prej të cilave i gjen më tej, dhe bazuar në ato që na mësoi seriali i njohur, Samantha do i aprovonte.

6 lodrat e seksit që do i aprovonte edhe ikonikja Samantha Jones
6 lodrat e seksit që do i aprovonte edhe ikonikja Samantha Jones
6 lodrat e seksit që do i aprovonte edhe ikonikja Samantha Jones
6 lodrat e seksit që do i aprovonte edhe ikonikja Samantha Jones
6 lodrat e seksit që do i aprovonte edhe ikonikja Samantha Jones
6 lodrat e seksit që do i aprovonte edhe ikonikja Samantha Jones

MË TEPËR

Kioske2 ditë më herët

“Luftën po e kërkon Europa, jo Rusia” – Viktor Orbán

Atmosfera e krijuar në Europë, sipas kryeministrit hungarez, i ngjan asaj të para Luftës së Parë dhe të Dytë Botërore....

Mix2 ditë më herët

Honor Magic V Flip: smartphone i ri i palosshëm me bateri 4,500 mAh

Disa imazhe të smartfonit të ri të palosshëm Honor kanë rrjedhur në internet, si dhe disa detaje mbresëlënëse rreth baterisë...

Mix2 ditë më herët

Apple dhe Samsung monopolizojnë renditjen e smartfonëve më të shitur. Zbuloni top 10-shen

Sipas të dhënave të fundit nga Counterpoint Research, Apple dhe Samsung mbajtën një kontroll të fortë në tregun global të...

Mix2 ditë më herët

Njihuni me simptomat e kancerit të mushkërive!

Kanceri i mushkërive është një nga sëmundjet më serioze dhe të rrezikshme që prekin njerëzit në mbarë botën. Njohja dhe...

Aktualitet2 ditë më herët

Dashamir Shehi ndahet nga Berisha e Basha: S’e kanë vrarë mendjen fare për hallet e qytetarëve!

I zhgënjyer nga aleatët tradicionalë të opozitës kreu i LZHK Dashamir Shehi, është bashkuar me Ekrem Spahinë, kryetarin e Partisë...

Kryesore2 ditë më herët

Ku e sheh veten pas 20 vitesh? Rama: Katunar pa pretendime dhe i padukshëm

Kryeministri Edi Rama, në podkastin e tij “Flasim” ku kishte të ftuar këngëtarin Alban Skënderaj, ka treguar pas 2 dekadash...

Mix2 ditë më herët

Lady Gaga zbulon nëse do të ketë një vazhdim të “Telephone”

Lady Gaga dhe Beyoncé mund të mos kenë publikuar një vazhdim të “Telephone” në Cowboy Carter, por një bashkëpunim tjetër...

Mix2 ditë më herët

Oriola Marashi publikon foto nga palestra, “çmend” rrjetin me linjat trupore

Oriola Marashi vazhdon të jetë njëra ndër modelet më të komentuara shqiptare. Pozat e saj provokative nuk mungojnë thuajse për...

Kioske3 ditë më herët

Portret në Le Figaro Magazine/ Enigma e Mira Muratit

” Gruaja në hije që ndriçon inteligjencën artificiale”, kështu e ka titulluar shkrimin për Mira Muratin që Lapsi. Al po...

Mix3 ditë më herët

5 zakone që të bëjnë nervoz pa e kuptuar

Hulumtimet tregojnë se truri ynë është i fokusuar në gjërat negative. Ironikisht, disa nga mekanizmat e përballimit që përdorim për...

Facebook