Lidhu me ne

Mix

John Legend flet për mikun e tij: Diddy të mbajë përgjegjësitë

Dhunoi ish-të dashurën, John Legend flet për mikun e tij: Diddy

John Legend ka folur mbi akuzat e abuzimit kundër reperit Sean “Diddy” Combs, duke thënë se ai është “i tmerruar” nga pretendimet. Këngëtari ka dhënë një intervistë për CNN dhe ka komentuar videon e publikuar së fundmi ku shihet reperi duke dhunuar ish-të dashurën, Cassie.

“Më trembën përshkrimet që lexova, para se të dilte video. Është një turp i madh. Unë me të vërtetë dua që ai të mbahet përgjegjës dhe që viktimat e tij të shërohen nga trauma e tyre,”-u shpreh këngëtari.

Këngëtari i “Used to Love U” tha se akuzat kundër themeluesit të ‘Bad Boy Records’ janë “të turpshme” dhe se ai dëshiron “më të mirën” për viktimat. Diddy është përballur me tetë akuza për abuzim nga gratë gjatë vitit të kaluar.

Një burim zbuloi se Diddy ishte “i shtangur” nga publikimi i videos dhe ka thirrur avokatët e tij për takime pasi ai ka frikë se mund të dalin dhe video të tjera. Videoja erdhi ndërsa artisti përballet me një sërë akuzash dhe padish që e akuzojnë atë për sulm seksual dhe përdhunim.

MË TEPËR

Mix1 ditë më herët

Donald Trump e pranon: Kam dalë në publik me fjalim të përgatitur nga Inteligjenca Artificiale, ishte shumë i mirë

Donald Trump ka treguar se një fjalim që ka mbajtur gjatë kohës që ka qenë president, e ka riprodhuar nëpërmjet...

Mix1 ditë më herët

Vila ku kanë jetuar Joe Biden, Barack Obama dhe Bill Clinton del në shitje, pamjet madhështore

Ka prona që mishërojnë histori, si për shembull vila në Georgetown, Washington, e ndërtuar rreth vitit 1891, ku kanë jetuar...

Mix1 ditë më herët

Jessica Alba tregon sekretin për një martesë të lumtur

Pas 16 vjetësh martesë, Jessica Alba ka mësuar një ose dy gjëra si të mbajë gjallë marrëdhënien dhe harmoninë me...

Mix1 ditë më herët

George dhe Amal Clooney po shkojnë drejt divorcit?

Martesa e George dhe Amal Clooney po merr fund? Burimet raportojnë se aktori 63-vjeçar dhe Amal Clooney janë nën presion...

Mix1 ditë më herët

Nisur nga Pamela Anderson: Pse duhet t’i flasësh vetes para pasqyrës?

GETTY IMAGES Pamela Anderson ka publikuar librin e saj me kujtime “Love, Pamela” dhe dokumentarin në Netflix “Pamela, A Love...

Mix1 ditë më herët

Fruti më i mirë që ju ndihmon të keni një bark të sheshtë!

Përpjekja për të humbur peshë mund të jetë një udhëtim i vështirë, veçanërisht nëse po përpiqeni të hiqni dorë nga...

Mix1 ditë më herët

Ariana Grande “bën paqe” me Scooter Braun?

Ariana Grande do të vazhdojë të punojë me Scooter Braun dhe kompaninë e tij  Hybe – më pak se një...

Mix1 ditë më herët

Bebe Rexha shpërthen kundër G-Eazy: “Dështak mosmirënjohës”

Bebe Rexha ka shpërthyer kundër ish-bashkëpunëtorit të saj në hitin “Me, Myself & I”, G-Eazy, duke e quajtur “dështak mosmirënjohës”....

Mix1 ditë më herët

Nicole Kidman konfirmon vazhdimin e “Practical Magic”

Nicole Kidman konfirmoi zyrtarisht se ajo dhe Sandra Bullock po kthehen për një vazhdim të “Practical Magic”. Aktorja e “Big...

Mix1 ditë më herët

Kate Middelton njofton daljen e parë publike pas diagnostifikimit me kancer: Po bëj përparim me kurimin e sëmundjes

Pas diagnostifikimit me kancer disa muaj me pare, Princesha e Uellsit, Kate Middelton, njoftoi sot se po “përparon” në rrugën...

Facebook