Lidhu me ne

Mix

Brad Pitt, i lënduar pas kërkesës së Shiloh

Një javë pasi vajza 18-vjeçare e Angelina Jolie dhe Brad Pitt, Shiloh, bëri kërkesë për të hequr “Pitt” nga mbiemri i saj, një burim i afërt me aktorin thotë për PEOPLE se babai i gjashtë fëmijëve është “i vetëdijshëm dhe i mërzitur” për ndryshimin.

“Ai është i vetëdijshëm dhe i mërzitur që Shiloh hoqi mbiemrin. Ai kurrë nuk ka ndjerë më shumë gëzim se kur ajo lindi. Ai gjithmonë donte një vajzë”, thotë burimi.

“Natyrisht nuk është e lehtë për Brad. Ai i do fëmijët e tij. Është shumë e trishtueshme,” shton burimi i brendshëm.“I gjithë ky proces ka qenë shumë i vështirë për të gjithë familjen”.

Siç u konfirmua më parë për PEOPLE nga dikush i njohur me këtë çështje, dokumentet e Shiloh u depozituan të hënën, më 27 maj, që ishte edhe ditëlindja e saj e 18-të. Adoleshentja po kërkon një emër të ri ligjor, duke shpresuar të kalojë thjesht “Shiloh Jolie”.

Jolie, 48, dhe Pitt, 60 vjeç, kanë gjashtë fëmijë: Maddox, 22, Zahara, 19, Shiloh, Pax, 20, dhe binjakët Knox dhe Vivienne, 15.

Shiloh nuk është fëmija i vetëm i Jolie dhe Pitt që kërkon të heqë mbiemrin . Në muzikalin e ri The Outsiders, ku vajza e tyre Vivienne ndihmoi mamin Jolie të prodhonte, adoleshentja renditet si “Vivienne Jolie” në vend të “Vivienne Jolie-Pitt”, konfirmon PEOPLE. Për momentin, nuk është e qartë nëse Vivienne ka ndryshuar ligjërisht emrin e saj.

Nëntorin e kaluar, ndërsa bashkohej me grupin Alpha Kappa Alpha në universitetin e saj, Spelman College, vajza e madhe e ish-çiftit Zahara u prezantua si “Zahara Marley Jolie”, tregoi një video e shpërndarë nga Essence.

MË TEPËR

Mix1 ditë më herët

Donald Trump e pranon: Kam dalë në publik me fjalim të përgatitur nga Inteligjenca Artificiale, ishte shumë i mirë

Donald Trump ka treguar se një fjalim që ka mbajtur gjatë kohës që ka qenë president, e ka riprodhuar nëpërmjet...

Mix1 ditë më herët

Vila ku kanë jetuar Joe Biden, Barack Obama dhe Bill Clinton del në shitje, pamjet madhështore

Ka prona që mishërojnë histori, si për shembull vila në Georgetown, Washington, e ndërtuar rreth vitit 1891, ku kanë jetuar...

Mix1 ditë më herët

Jessica Alba tregon sekretin për një martesë të lumtur

Pas 16 vjetësh martesë, Jessica Alba ka mësuar një ose dy gjëra si të mbajë gjallë marrëdhënien dhe harmoninë me...

Mix1 ditë më herët

George dhe Amal Clooney po shkojnë drejt divorcit?

Martesa e George dhe Amal Clooney po merr fund? Burimet raportojnë se aktori 63-vjeçar dhe Amal Clooney janë nën presion...

Mix1 ditë më herët

Nisur nga Pamela Anderson: Pse duhet t’i flasësh vetes para pasqyrës?

GETTY IMAGES Pamela Anderson ka publikuar librin e saj me kujtime “Love, Pamela” dhe dokumentarin në Netflix “Pamela, A Love...

Mix1 ditë më herët

Fruti më i mirë që ju ndihmon të keni një bark të sheshtë!

Përpjekja për të humbur peshë mund të jetë një udhëtim i vështirë, veçanërisht nëse po përpiqeni të hiqni dorë nga...

Mix1 ditë më herët

Ariana Grande “bën paqe” me Scooter Braun?

Ariana Grande do të vazhdojë të punojë me Scooter Braun dhe kompaninë e tij  Hybe – më pak se një...

Mix1 ditë më herët

Bebe Rexha shpërthen kundër G-Eazy: “Dështak mosmirënjohës”

Bebe Rexha ka shpërthyer kundër ish-bashkëpunëtorit të saj në hitin “Me, Myself & I”, G-Eazy, duke e quajtur “dështak mosmirënjohës”....

Mix1 ditë më herët

Nicole Kidman konfirmon vazhdimin e “Practical Magic”

Nicole Kidman konfirmoi zyrtarisht se ajo dhe Sandra Bullock po kthehen për një vazhdim të “Practical Magic”. Aktorja e “Big...

Mix1 ditë më herët

Kate Middelton njofton daljen e parë publike pas diagnostifikimit me kancer: Po bëj përparim me kurimin e sëmundjes

Pas diagnostifikimit me kancer disa muaj me pare, Princesha e Uellsit, Kate Middelton, njoftoi sot se po “përparon” në rrugën...

Facebook