Lidhu me ne

Sport

Cristiano Ronaldo lë fansat pa fjalë, zbulohet videoja e tij duke kënduar këngë dashurie

Cristiano Ronaldo lë fansat pa fjalë, zbulohet videoja e tij duke

Cristiano Ronaldo i ka lënë fansat e habitur se ai duhet të nisë një karrierë të re, pasi zbuloi një video të vjetër të tij duke kënduar.
Klipi, i cili u regjistrua në vitin 2009, është rishfaqur në internet ku tregon portugezin duke hapur zemrën e tij për ‘Goodbye Amore Mio’ të Julio Iglesias.

Në video, ish-ylli i Manchester United shihet i ulur në një studio muzikore duke kënduar me pasion këngën  e përkthyer në “Goodbye My Love” në anglisht. Ishte pjesë e një reklame për bankën portugeze tashmë të zhdukur, Banco Espirito Sanro (BES).

39-vjeçari mund të ketë shpresuar që videoja të ishte zhdukur përgjithmonë, por fuqia e internetit ka funksionuar kundër sulmuesit të Al Nassr.Fansat mbetën të habitur pasi panë videon me shumë të tjerë të impresionuar në dukje nga aftësitë vokale të Ronaldos.

Një fans shkroi: “Çfarë nuk mund të bëjë ky njeri?”
Një tjetër shtoi: “Ronaldo duhet të tërhiqet dhe të bëhet këngëtar”.
Një i tretë shtoi: “Kjo është shumë e bukur, Amor mio….. wow.”
Dhe një përdorues postoi: “Unë nuk e di se çfarë thotë ai, por ku është butoni i shkarkimit.”

https://www.youtube.com/watch?v=is7TQ9y1t8w

MË TEPËR

Mix10 orë më herët

Donald Trump e pranon: Kam dalë në publik me fjalim të përgatitur nga Inteligjenca Artificiale, ishte shumë i mirë

Donald Trump ka treguar se një fjalim që ka mbajtur gjatë kohës që ka qenë president, e ka riprodhuar nëpërmjet...

Mix10 orë më herët

Vila ku kanë jetuar Joe Biden, Barack Obama dhe Bill Clinton del në shitje, pamjet madhështore

Ka prona që mishërojnë histori, si për shembull vila në Georgetown, Washington, e ndërtuar rreth vitit 1891, ku kanë jetuar...

Mix10 orë më herët

Jessica Alba tregon sekretin për një martesë të lumtur

Pas 16 vjetësh martesë, Jessica Alba ka mësuar një ose dy gjëra si të mbajë gjallë marrëdhënien dhe harmoninë me...

Mix10 orë më herët

George dhe Amal Clooney po shkojnë drejt divorcit?

Martesa e George dhe Amal Clooney po merr fund? Burimet raportojnë se aktori 63-vjeçar dhe Amal Clooney janë nën presion...

Mix10 orë më herët

Nisur nga Pamela Anderson: Pse duhet t’i flasësh vetes para pasqyrës?

GETTY IMAGES Pamela Anderson ka publikuar librin e saj me kujtime “Love, Pamela” dhe dokumentarin në Netflix “Pamela, A Love...

Mix11 orë më herët

Fruti më i mirë që ju ndihmon të keni një bark të sheshtë!

Përpjekja për të humbur peshë mund të jetë një udhëtim i vështirë, veçanërisht nëse po përpiqeni të hiqni dorë nga...

Mix11 orë më herët

Ariana Grande “bën paqe” me Scooter Braun?

Ariana Grande do të vazhdojë të punojë me Scooter Braun dhe kompaninë e tij  Hybe – më pak se një...

Mix11 orë më herët

Bebe Rexha shpërthen kundër G-Eazy: “Dështak mosmirënjohës”

Bebe Rexha ka shpërthyer kundër ish-bashkëpunëtorit të saj në hitin “Me, Myself & I”, G-Eazy, duke e quajtur “dështak mosmirënjohës”....

Mix11 orë më herët

Nicole Kidman konfirmon vazhdimin e “Practical Magic”

Nicole Kidman konfirmoi zyrtarisht se ajo dhe Sandra Bullock po kthehen për një vazhdim të “Practical Magic”. Aktorja e “Big...

Mix11 orë më herët

Kate Middelton njofton daljen e parë publike pas diagnostifikimit me kancer: Po bëj përparim me kurimin e sëmundjes

Pas diagnostifikimit me kancer disa muaj me pare, Princesha e Uellsit, Kate Middelton, njoftoi sot se po “përparon” në rrugën...

Facebook