Lidhu me ne

Mix

Miley Cyrus flet si rrallë herë për të atin: Unë i kam ngjarë atij, është narcist

Miley Cyrus flet si rrallë herë për të atin: Unë i kam ngjarë atij, është narcist

Miley Cyrus tha se ajo “trashëgoi narcizmin” nga babai i saj, Billy Ray Cyrus, mes dramës së tyre familjare që po shpaloset në media.

Këngëtarja foli mbi arrogancën e saj dhe të babait të saj gjatë paraqitjes së saj në një episod të “My Next Guest Needs No Introduction” të David Letterman, i cili filloi të transmetohej në Netflix të mërkurën.

31 vjeçarja megjithatë foli edhe mbi cilësitë pozitive të të atit. “Ai ka një marrëdhënie të fortë me natyrën dhe realen. Dhe ai e bënte gjithmonë, edhe kur ishte super i famshëm”, tha ajo.

Artistja pranoi se babai i saj, 62 vjeç, ka pasur një “fëmijëri vërtet të vështirë”. “Dhe fëmijëria ime – dua të them, ne mund të flasim për kohët e vështira- por unë kisha ushqim, kisha dashuri, u rrita në një shtëpi të madhe të bukur dhe babai im nuk e kishte atë,” shpjegoi ajo.

Miley theksoi se nëna e saj, Tish Cyrus, kishte një fëmijëri shumë më të bukur në krahasim me e babain e saj.

“Sinqerisht, nëna ime është heroina ime,” tha Miley, duke vënë në dukje se ishte vërtet nëna e saj, 57 vjeçe, ajo që e rriti atë. Megjithatë, ajo shprehu mirënjohjen për babanë e saj, i cili ka përvojë në ulje-ngritjet e industrisë së muzikës.

“Babai im – jam mirënjohëse që mund ta shikoj përpara meje”, tha ajo. “Ai ma ka dhënë këtë hartë. Ekziston një hartë se çfarë duhet bërë dhe çfarë jo. Dhe ai më udhëzoi për të dyja.”

Miley shpjegoi se Billy Ray dhe Tish “nuk mund të peshohen në të njëjtën peshore” kur bëhet fjalë për atë se cili nga prindërit e saj kishte një ndikim më të madh në jetën e saj.

Ish-çifti ishin të martuar për gati 30 vjet përpara se të ndaheshin në 2020.

MË TEPËR

Radar16 orë më herët

“Kjo lloj dhune nuk ka vend në Amerikë”

Presidenti amerikan, Joe Biden, u kthye në Shtëpinë e Bardhë menjëherë pas lajmit për atentatin ndaj rivalit të tij, Donald...

Aktualitet16 orë më herët

Reagimi prekës i Ivanka Trump: Të dua babi sot e përgjithmonë

Pas Donald Trump Jr. djali i madh i ish-presidentit amerikan, ka reaguar edhe vajza e tij Ivanka Trump përmes një...

Radar16 orë më herët

Donald Trump shfaqet për herë të parë pas sulmit në miting

Ish-presidenti amerikan Donald Trump është shfaqur për herë të parë pas sulmit me armë në një miting në Pensilvani. Ai...

Kryesore16 orë më herët

Çfarë dimë deri tani për atentatin ndaj ish-presidentit Donald Trump

Autoritetet kanë identifikuar personin e armatosur dhe kanë ndarë detaje rreth viktimave nga të shtënat që ndodhën të shtunën pasdite...

Kryesore19 orë më herët

Kryeministri Rama: Atentati ndaj Donald Trump, TRAGJEDI për botën demokratike!

Kryeministri Edi Rama e ka cilësuar si “tragjedi për Botën demokratike”, atentatin ndaj ish-Presidentit, Donald Trump në miting në Pensilvani....

Radar19 orë më herët

Deklarata e parë e Donald Trump pas atentatit për vrasje

Donald Trump ka bërë reagimin e parë pas atentatit për vrasje që iu bë në Pensilvani. Një atentat nga i...

Mix1 ditë më herët

10 plazhet më të bukura shqiptare sipas revistës spanjolle “Condé Nast”!

Revista prestigjioze spanjolle Condé Nast në një artikull tregon 10 plazhet më të bukura të Rivierës Shqiptare. Vlorë! Vlora është qyteti-port, ku...

Sport1 ditë më herët

FOTO/ Zbulohet e DASHURA e Lamine Jamal? Kush është VAJZA që u pa në ndeshjen Francë-Spanjë!

Lamine Jamal/ Padilla Lamine Jamal, djaloshi 17-vjeçar dhe lojtari më i ri që ka shënuar në historinë e Kampionatit Europian, është...

Mix1 ditë më herët

Mesazhet e fundit që la Steve Jobs para se të ndërronte jetë

Steve Jobs vdiq si një miliarder, me një pasuri prej 7 miliardë dollarësh, në moshën 56 vjeçare nga kanceri i...

Mix1 ditë më herët

Depilimi me Lazer, përfitimet dhe rreziqet e mundshme

Nëse nuk jeni të kënaqur me mënyrat tradicionale të depilimit, heqja e qimeve me lazer mund të jetë një opsion...

Facebook