Lidhu me ne

Kritike

Pse duhet të paguajmë ende për AMA-n?

VIDEO: E pabesueshme se çfarë ndodh në Top Channel

Janë pamje nga një show televiziv, në orarin kur të gjitha moshat janë para ekranit.

“Përputhen”, një program sa i klikuar, aq edhe i kritikuar për shkeljen e etikës, ka kaluar çdo kufi.

Ekrani i Top Channel i serviri kësaj radhe audiencës një shfaqje në kufijtë e pornografisë.

Dy personazhe në qendër që vetëm rrobat i pengojnë të kryejnë një akt seksual, moderatorja që ekzaltohet dhe të pranishmit që zgurdullojnë sytë.

Përsa kohë shfaqje të tilla i shohim në ekran në orarin më të papërshtatshëm, pse paguajmë ende për Autoritetin e Mediave Audiovizive?

MË TEPËR

Mix2 orë më herët

Lajme të mira nga dukesha Kate Middleton

Kate Middleton do të marrë pjesë në finalen e meshkujve në Wimbledon të dielën. Lajmi është konfirmuar Kensington Palace. Siç...

Mix2 orë më herët

Agjencia e Statistikave nxjerr shifrën: Ja sa është popullsia e Kosovës

Agjencia e Statistikave të Kosovës ka publikuar të dhënat paraprake të regjistrimit të popullsisë dhe sipas këtyre të dhënave, Kosova...

Radar2 orë më herët

Gafa që kushtoi 90 milionë dollarë

Gjithnjë e më shumë pengesa në rrugën e Joe Biden drejt një mandati të dytë në Shtëpinë e Bardhë. Megjithë...

Mix2 orë më herët

Cila është mosha më e mirë për ta hipur një bebe në avion?

Courtney Orgias, e cila poston për udhëtimet e familjes së saj në Instagram, tha për HuffPost: “Udhëtimi i parë me...

Mix2 orë më herët

Si të hiqni dorë nga mendimet negative dhe të filloni të fitoni në jetë!

Bisedat negative me veten mund të ulin vetëbesimin tuaj. Eksperti i trurit Judy Ho, thotë se në shumicën e rasteve...

Mix2 orë më herët

Sharon Stone tregon si humbi 18 milionë dollarë pasi u sëmur në vitin 2011: M’i morën të gjitha

Sharon Stone ka hedhue një vështrim të përzier nga e shkuara në goditjen e vitit 2001. Në një intervistë me...

Temporal2 orë më herët

Historia e padëgjuar e fotografit indian që fiksoi lindjen e Dubait modern

“Unë nuk jam i famshëm – aparati im është shumë i famshëm. Ky aparat.” Ramesh Shukla nxjerr kamerën Rolleicord, dhuratë...

Kioske2 orë më herët

Si ta shkatërrosh turizmin në Jug

Nga Lutfi Dervishi Frymëzuar nga protestat e banorëve në Barcelonë kundër turistëve, duket se në Jug të Shqipërisë po gjendet...

Kryesore1 ditë më herët

Preç Zogaj: Nuk ka rrotacion në Shqipëri, pa rrotacion në lidershipin e PD!

Preç Zogaj thotë se rrotacioni politik në Shqipëri nuk mund të ndodhë me një opozitë që sulmon SPAK-un dhe ndërkombëtarët. ...

Aktualitet6 ditë më herët

Tregu i pronave fillon rënien, transaksionet në Tiranë u tkurrën me 20% në 2023

Të dhënat e ASHK tregojnë se numri i transaksioneve të shitblerjeve me pasuritë e paluajtshme pësoi tkurrje në vitin 2023....

Facebook