Lidhu me ne

Radar

Radar9 orë më herët

Audiopërgjimet për gjobëvënie, Tiku i Rilindjes furnizohet nga familja Rama, ndaj ka imunitet

Audiopërgjimet për gjobëvënie, Berisha: Tiku i Rilindjes furnizohet nga familja Rama, ndaj ka imunitet Berisha tha se Doçi furnizohet me...

Radar12 orë më herët

“Joe Biden po bën një gabim ‘të madh’ gjeostrategjik me Kinën” – Ish-Sekretari Pompeo

Qeveria amerikane po bën ‘një gabim të madh strategjik’ duke minimizuar rëndësinë e zgjerimit të shpejtë të marrëdhënieve Rusi-Kinë, ka...

Radar12 orë më herët

Klodian Allajbeu zgjidhet kryetar i Dhomës së Tregtisë Shqipëri-Britani e Madhe

Klodian Allajbeu Kryeministri Edi Rama, në takimin me homologun e tij britanik, Rishi Sunak. Rama dhe Sunak kanë diskutuar për...

Radar12 orë më herët

Shitja e Top Channel/ Berisha: Ky është një veprim i tmerrshëm mafioz i Edi Ramës dhe klanit të tij

Kreu i PD-së, Sali Berisha Kreu i PD-së, Sali Berisha, ka reaguar pas lajmit të publikuar nga CNA, media, e...

Radar12 orë më herët

“Ahmetaj në Londër për t’u takuar me Ramën”, Berisha: Kryeministri është njëshi në këtë aferë

Sali Berisha komentoi raportimet se ish-zëvendëskryeministri Arben Ahmetaj u takua me kryeministrin Edi Rama në Britaninë e Madhe për të...

Radar14 orë më herët

Çani hedh dyshime për një takim “të fshehtë”: Arben Ahmetaj është në Londër me Ramën

Gazetari Arian Çani ka hedhur dyshime se kryeministrit Edi Rama dhe ish-ministri Arben Ahmetaj mund të jenë takuar në Londër....

Më tepër lajme