Lidhu me ne

Radar

Radar21 orë më herët

GUXIMI I HARBUTËVE!

GUXIMI I HARBUTËVE! Nga Dr. Erion Dasho Kur kryetaruci i bashkisë nuk kishte lindur akoma, Sul Mema çonte peshë stadiumet....

Radar2 ditë më herët

Moment i sikletshëm për deputetin e Kosovës Xhavit Haliti, i grisen pantallonat në Kuvend

Me një situatë e sikletshme është përballur sot një deputet i Kuvendit të Kosovës. Deputetit të PDK-së, Xhavit Haliti i...

Radar2 ditë më herët

Audio-përgjimi i Veliajt, Berisha: Super skandal! Lal plehu konfirmon SPAK-un si vegël të partisë së krimit

Një super skandal e ka cilësuar ish kryeministri Sali Berisha audio-përgjimin e kreut të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj të publikuar nga...

Radar2 ditë më herët

Lufta për Federatën/ Zgjohet Lulzim Basha: Rama dhe Veliaj veprojnë në mënyrë kriminale!

Partia Demokratike ka reaguar përmes një deklarate pas publikimit të audio-përgjimit të Erion Veliajt,  gjatë takimit me anëtarët e Shoqatës...

Radar2 ditë më herët

“Shkollat i mbyllëm për shkak të ngrirjes së depozitave, problem rruga e fëmijëve”, Evis Kushi: 1100 mësues dhe 1600 nxënës me koronavirus

Ministrja e Arsimit Evis Kushi ka folur sot për vendimin për mbylljen e shkollave për tre ditë me arsyetimin e...

Radar2 ditë më herët

Shqipëri 2022, fermerët iu kthehen mjeteve primitive për të punuar tokën

Marrë nga Associated Press Në shekullin e 21-të, Ndue Fuga një banor në fshatin Fishtë të Lezhës e ka të...

Më tepër lajme