Lidhu me ne

Kioske

Foto / Kush është vajza më e bukur në botë sipas shkencës ?

FOTO: Programi që mat çdo milimetër të fytyrës, kjo është vajza më e bukur në botë sipas shkencës

Bella Hadid - Wikipedia

Modelja 23 vjeçare Bella Hadid, sipas raportit të Artë të bukurisë Phi, është fytyra më pranë perfektes.

Bella Hadid. | Bella hadid style, Bella hadid, Bella gigi hadid

Tiparet e fytyrës së Hadid u afruan më pranë idesë së përsosmërisë.

1264 Best B E L L A | H A D I D images in 2020 | Bella hadid ...

Llogaria u bë nëpërmjet programit kompjuterik të Harley Street Facial, i cili në mënyrë precizë mat cdo milimetër të fytyrës.

Bella Hadid | POPSUGAR Fashion

Beyonce doli e dyta e ndjekur nga Amber Heard dhe Ariana Grande.

Scarlett Johansson, Katy Perry dhe Cara Delevingne ishin gjithashtu në dhjetëshen e parë.

Did Bella Hadid Have Plastic Surgery? - Bella Hadid Plastic ...
Bella Hadid Dyed Her Hair Dirty Blonde and Looks So Much Like Gigi ...
Bella Hadid - Bio, Facts, Family | Famous Birthdays
Bella Hadid Cut Her Own Hair While Quarantined! | TheReal.com
Bella Hadid says she was insecure about her looks when growing up ...
BELLA HADID FOX EYE TUTORIAL - YouTube
homeboys gonna like... get it - YouTube

MË TEPËR

Kryesore19 orë më herët

Fjalia e Xhaçkës që shkallmoi çdo propagandë të PS!

Shkruar nga Irena BeqirajXhaçka dhe Rama Nuk di sa duar do të duhet të puthin e sa tallava do të...

Mix19 orë më herët

Cila nga shenjat e horoskopit tradhton më shumë?!

A është Dashi tradhtar? 34% e njerëzve të kësaj shenje tradhtojnë. A është Demi tradhtar? Shenja më sensuale, por që...

Radar19 orë më herët

Shenja e parë se tagri i PS-së qëndron mbi Kushtetutën

Ish-ministrja Olta Xhaçka ka dalë Top-Channel që të bilbilojë për demokracinë dhe rendin kushtetues. Sipas saj parlamenti dëshmoi se mban...

Mix19 orë më herët

Zbuloni 6 arsyet që ju bëjnë të ndiheni të lodhur

Është normale të ndihesh i/e lodhur pas një nate me gjumë të trazuar, pasi jeni çuar herët në mëngjes ose...

Mix19 orë më herët

Mit apo e vërtetë: A sëmuresh nga gluteni?

Picat, ëmbëlsirat, buka, makaronat, të gjitha përmbajnë zakonisht grurë, elb ose thekër. Kështu që kanë edhe gluten. Pjesës më të...

Mix19 orë më herët

Bora Zemani dhe shtatzënia “fake” për klikime

Me duart mbi bark, Bora Zemani ngjalli dyshime ne promon e puntatës së radhës së emisionit të saj, “Cherry On...

Mix19 orë më herët

Alketa Vejsiu goditet me kanaçe ndërsa ishte live në skenën e “X Factor”

Moderatorja Alketa Vejsiu është përballur me një incident mbrëmjen e djeshme gjatë konkursit të muzikës “X Factor Albania”. Drejt saj...

Aktualitet4 ditë më herët

WOOOW / Tedi Blushi: Ai është Ilir Meta, o super budallenj

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë së Lirisë, Tedi Blushi i doli në mbrojtje Ilir Metës dhe deklaroi se kryeministri Edi...

Sport4 ditë më herët

Jurgen Uldedaj, boksi dhe jeta jashtë ringut!

Nga Nada Biraçi Fotografia: Andis Rado Veshjet: Reiman Sapo ka siguruar fitoren e 16-të në karrierën e tij, ku në...

Mix4 ditë më herët

Mos nxitoni tek ilaçet, provoni këto teknika për dhimbjet e stomakut

Dhimbjet e stomakut shpesh mund të trajtohen me ilaçe shtëpiake dhe natyrale, si dhe me ndryshime të stilit të jetesës....

Facebook