Lidhu me ne

Stil

Si do të nisë muaji mars për secilën shenjë të horoskopit

Si do të nisë muaji mars për secilën shenjë të

Dashi

Një ditë për t’u shfrytëzuar, për të sqaruar çështje të dashurisë. Në cilën rrugë po shkoni? Çfarë dëshiron në të vërtetë? Venusi është përsëri në anën tuaj, kështu që është koha e duhur për të zgjidhur çdo problem sentimental. Në punë doni të ndryshoni dhe jeni të lodhur nga rutina e zakonshme. Nëse keni grumbulluar borxhe, është koha ta shlyeni atë.

Demi

Këtë javë emocionet rriten dhe do të jetë e mundur të fitoni një sfidë. Ndoshta është koha për të dhënë një përparim në jetën tuaj, ndoshta duke ndryshuar qytet ose punë.

Binjaket

Nuk do të gaboni në disa zgjedhje që duhet të bëni. Falë Hënës në shenjë, takimet favorizohen. Gjërat janë më të mira në punë, dhe ju mund të zgjidhni një problem.

Gaforrja

Horoskopi i dates 1 Mars 2021 tregon se sot do të jetë një ditë interesante për ndjenjat ndërsa familja do të donte të ndihmohej më shumë. Të nevojitet pak qetësi, kështu që ndonjë udhëtim nuk do të ishte edhe aq keq.

Luani

Horoskopi per daten 1 Mars 2021 sinjalizon se sot do të keni pak “siklet” në dashuri. Bëni durim që midis të dielës dhe të hënës do të keni në krah Hënën dhe Venusin dhe mund të merrni diçka më shumë. Mos u lodhni shumë në punë.

Virgjeresha

Të dielën përpiquni të mos izoloheni. Hëna, ndër të tjera, do të jetë kundër jush gjatë fundjavës. Do të përfshiheni në debate. Mendoni dy herë para se të flisni …

Peshorja

Mos kini frikë të shprehni mendimet tuaja. Urani në shenjën tuaj do ju japë forcën e duhur për të adresuar më mirë të gjitha problemet.

Akrepi

Nuk ju pëlqen t’i thoni i dikujt “po” sepse besoni se kjo tingëllon kaq e pasigurt. Dhe ashtu është. Por të jeni të sigurt se person nuk do të gjejë një ofertë aq të mirë sa e juaja.

Shigjetari

Ju jeni ndër shenjat kryesore të vitit 2021 dhe deri në fundjavën e ardhshme do të keni fat dhe sukses. Prandaj duhet të filloni të planifikoni gjërat që janë të rëndësishme për ju, sipas këshillës së horoskopit per daten 1 Mars 2021.

Bricjapi

Nuk do keni aspak probleme sot ju qe jeni ne një lidhje dhe madje do i sqaroni edhe disa probleme te se ardhmes. Beqaret do tërhiqen nga persona te bukur ne pamje, por pa asnjë vlere morale. Kujdes sepse mund te vuani me vone po hodhët hapa te nxituara. Çështjet financiare do ecin me se miri. Do keni para edhe për t’iu dhënë hua disa personave.

Ujori

Sot do të jetë një ditë intriguese sa i përket ndjenjave: shumë pasion me partnerin. Në vend të kësaj, jini të kujdesshëm në familje pasi mund të ketë ndonjë tension me një anëtar të familjes.

Peshqit

Në përgjithësi, ju keni një dashuri të madhe për të tjerët dhe jeni zemërgjerë, në të njëjtën kohë jeni edhe shumë emocionues dhe kur madhësia e tij tejkalon kufirin, dilni nga realiteti dhe humbni kontrollin.

Me teper

Kioske2 ditë më herët

Letrat e ndaluara të komunizmit: “Punojmë për të ngrënë një copë bukë misri”

Letrat e dhimbjes së shqiptarëve në regjimin komunist të cilat u ndaluan nga Sigurimi i Shtetit për të shkuar në...

Temporal2 ditë më herët

Investigimi/ Rilindja po shpenzon për propagandë me faqet anonime në Facebook

Fushata zgjedhore në Shqipëri ka trokitur prej ditësh dhe ndërsa i afrohemi 25 prillit, motorët e partive kryesore në vend...

Radar2 ditë më herët

Eni Çobani tregon emocionin e puthjes së parë: Edhe sot e vizitojmë shpesh atë vend

Sa herë ndodh të jetë e ftuar në “Rudina”, Eni Çobani gjithmonë ndan me publikun, përveç profesionit, edhe sekrete e...

Aktualitet2 ditë më herët

Dashamir Shehi: Kriza në Rinas, sajesë për të harruar “Bechetin”, akuzat për grusht shteti më kujtojnë Enverin

Kriza në Aeroportin e Rinasit është përpjekja e fundit Edi Ramës për të larguar vëmendjen nga Skandali Becheti. Kështu u...

Kryesore2 ditë më herët

“Po firmosen tendera me kontrata marramendëse”

Klodian Tomorri Gazetari Klodian Tomorri, ka bërë një deklaratë të fortë , teksa ka folur për tenderat që po bëhen...

Radar2 ditë më herët

Edhe Veliaj si Rama: Do të rikandidoj për mandatin e tretë në Tiranë!

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj, i ftuar në emisionin “Opinion”, u shpreh se do të rikandidojë për një...

Kryesore2 ditë më herët

Berat Buzhala: Rrëzojeni Edi Ramën. E bëri Shqipërinë vilajet të Turqisë.

Po çfarë bëri tjetër Rama? E bëri Shqipërinë vilajet të Turqisë. Nëse Berisha e priste në Tiranë Bushin, Rama i bën...

Aktualitet2 ditë më herët

Mediu në Rrogozhinë: Votoni të rikthejmë dinjitetin e humbur

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu, në kuadër të fushatës elektorale të zgjedhjeve të 25 prillit këtë të premte është...

Kryesore2 ditë më herët

Mario Draghi ‘zemëron’ Turqinë, e quan Erdogan diktator

ITALI– Kryeministri Italian, Mario Draghi ka zemëruar Turqinë duke e quajtur presidentin Rexhep Tajip Erdogan “një diktator” dhe duke e...

Kryesore3 ditë më herët

Regjimet i mbulojnë të vërtetat me balada si ato të grushtit të shtetit. Rama vërtet ka prekur fundin.

Rebelët e Rinasit dhe ankthi i një regjimi Dështimin e qeverisë për të arritur një marrëveshje, pas gati një viti...

Facebook