Lidhu me ne

Temporal

Agim Baçi: Ramës i ka mbetur vetëm të thotë që s’do ketë seks pas 25 prillit po fitoi opozita

Kandidati i PD-së në qarkun e Durrësit, Agim Baçi, thotë se kryeministri Rama po zhvillon një fushatë negativiste.

I ftuar në Ora News, Baçi thotë se pasi i kërcënon shqiptarët me jetë për vaksinat, i ka mbetur vetëm tu thotë që po erdhi në pushtet opozita nuk do të ketë më marrëdhënie seksuale në çift.

Baçi: PS ka qenë në opozitë këto vite si partitë e tjera. Rama ka zgjedhur një kastë personale që e ka quajtur Rilindje. Sot kemi një kastë drejtuesish kaq personale dhe kjo shpjegon dhe ligjërimin e zotit Ramës që kërcënon, vetëm shan, vetëm hakërrehet. Ka mbetur vetëm tu thotë shqiptarëve që nëse fiton opozita do të ndalohet dhe seksi pas 25 prillit, se vaksinat po, legalizimet po, rrogat po, ekonomia po. Ka mbetur tu thotë se nuk ka vetëm seks, familjet shqiptare do të vuajnë nga kjo gjë.

Ndryshe nga Rama, Baçi thotë se Basha nuk po merret me të por me programin  dhe alternativën që ka për shqiptarët, si kryeministër i ardhshëm i tyre.

Baçi: Me sa kam ndjekur fushatën në terren, PD dhe Basha nuk është marrë me zotin Rama.Është një strategji shumë e mirë. Ai që e sheh vetëvetën si kryeministër të ardhshëm të shqiptarëve duhet ti shpjegojë atyre se çfarë do të bëhet me ekonominë. Ka shumë pyetje si do të gjenden paratë? Nëse kthehet shteti ligjor, llogaridhënia, shpirti publik për të debatuar gjërat që na duhen bashkërisht unë them se çdo gjë është e mundur

Vazhdo leximin

Me teper

Kioske2 ditë më herët

Letrat e ndaluara të komunizmit: “Punojmë për të ngrënë një copë bukë misri”

Letrat e dhimbjes së shqiptarëve në regjimin komunist të cilat u ndaluan nga Sigurimi i Shtetit për të shkuar në...

Temporal2 ditë më herët

Investigimi/ Rilindja po shpenzon për propagandë me faqet anonime në Facebook

Fushata zgjedhore në Shqipëri ka trokitur prej ditësh dhe ndërsa i afrohemi 25 prillit, motorët e partive kryesore në vend...

Radar2 ditë më herët

Eni Çobani tregon emocionin e puthjes së parë: Edhe sot e vizitojmë shpesh atë vend

Sa herë ndodh të jetë e ftuar në “Rudina”, Eni Çobani gjithmonë ndan me publikun, përveç profesionit, edhe sekrete e...

Aktualitet2 ditë më herët

Dashamir Shehi: Kriza në Rinas, sajesë për të harruar “Bechetin”, akuzat për grusht shteti më kujtojnë Enverin

Kriza në Aeroportin e Rinasit është përpjekja e fundit Edi Ramës për të larguar vëmendjen nga Skandali Becheti. Kështu u...

Kryesore2 ditë më herët

“Po firmosen tendera me kontrata marramendëse”

Klodian Tomorri Gazetari Klodian Tomorri, ka bërë një deklaratë të fortë , teksa ka folur për tenderat që po bëhen...

Radar2 ditë më herët

Edhe Veliaj si Rama: Do të rikandidoj për mandatin e tretë në Tiranë!

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj, i ftuar në emisionin “Opinion”, u shpreh se do të rikandidojë për një...

Kryesore2 ditë më herët

Berat Buzhala: Rrëzojeni Edi Ramën. E bëri Shqipërinë vilajet të Turqisë.

Po çfarë bëri tjetër Rama? E bëri Shqipërinë vilajet të Turqisë. Nëse Berisha e priste në Tiranë Bushin, Rama i bën...

Aktualitet2 ditë më herët

Mediu në Rrogozhinë: Votoni të rikthejmë dinjitetin e humbur

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu, në kuadër të fushatës elektorale të zgjedhjeve të 25 prillit këtë të premte është...

Kryesore2 ditë më herët

Mario Draghi ‘zemëron’ Turqinë, e quan Erdogan diktator

ITALI– Kryeministri Italian, Mario Draghi ka zemëruar Turqinë duke e quajtur presidentin Rexhep Tajip Erdogan “një diktator” dhe duke e...

Kryesore2 ditë më herët

Regjimet i mbulojnë të vërtetat me balada si ato të grushtit të shtetit. Rama vërtet ka prekur fundin.

Rebelët e Rinasit dhe ankthi i një regjimi Dështimin e qeverisë për të arritur një marrëveshje, pas gati një viti...

Facebook