Lidhu me ne

Radar

Alex Rodriguez e përdori Jennifer Lopez për famë dhe para?

Ndërsa përflitet se ndarja mes këngëtares dhe ish ka ardhur për shkak të mungesës së besimit se ky i fundit e ka tradhëtuar, një tjetër teori ka nisur të qarkullojë në rrjet. Mediat e huaja pohojnë se ish-lojtari i bejsbollit e ka përdorur divën e muzikës për famë dhe pasuri përgjatë 4 viteve të lidhjes së tyre.

Alex Rodriguez me një stil me Jennifer Lopez me një fustan

“Koha e tyre së bashku nuk ishte asgjë si përralla që ata u përpoqën t’i projektonin botës. Alex ishte më i dashuruar me idenë e tyre sesa vetë marrëdhënia aktuale. Kur kamerat ishin të ndezura, Alex ishte partneri adhurues por pastaj nuk vepronte si i njëjti person kur ishin vetëm.”, është shprehur një burim.

Jennifer Lopez and Alex Rodriguez Call Off Engagement - JLo ARod Split  Break Up Wedding

Më tej pretendohet se Rodriguez nisi një marrëdhënie me yllin e “Hustlers” pas skandaleve të drogës dhe mashtrimit të bejsbollit. Pasi ata dolën në publik, ai ishte kudo që dukshëm e bëri Lopez të ndihej e përdorur. “Shkëndija po zbehej, dhe dukej sikur Alex ishte më shumë në anën e showbizit të gjërave sesa tek lidhja e tyre romantike.”, tha burimi. Relationship news: Alex Rodriguez and Jennifer Lopez - CNN

Me teper

Kryesore6 orë më herët

Berisha: Më shpallën non-grata, vendim i sponsorizuar nga Soros

Në një intervistë për RTV Ora, ish-kryeministri Sali Berisha teksa komentoi deklaratat e ambasadores amerikane Yuri Kim, e cila kërkoi...

Kioske6 orë më herët

Saliu, ky ” fajtor” i përjetshëm – Elona Caslli

Zonja Yuri Kim, pata mundësinë të ndiqja deklaratën tuaj nga selia e Partisë Demokratike. Në hyrje të kësaj deklarate, i...

Stil6 orë më herët

“S’kam dashur ta di”/ Orinda Huta tregon se kur e mësoi që do të bëhej nënë e një vajze

Më 15 korrik, Orinda Huta dhe Turjan Hysko u bënë prindër për herë të parë. Këngëtarja dhe moderatorja solli në...

Kioske6 orë më herët

Berisha dhe Basha si viktima ekselente të njëri-tjetrit

Alfred Lela Ambasadorja amerikane, me zgjuarsi por edhe me cinizëm të hapur, ka risjellë një maksimë të komunizmit shqiptar të...

Radar6 orë më herët

Morena Taraku revoltohet me Ramën: E bërë serbin më të dashur se kosovarin

Këngëtarja Morena Taraku ka shpërthyer e revoltuar ndaj kryeministrit Edi Rama, pasi ky i fundit falenderoi në Forumin Ekonomik të...

Sport21 orë më herët

Pse kampionët olimpikë i kafshojnë medaljet që fitojnë?

Gjatë lojërave olimpike të “Tokio 2020” kemi parë që kampionët kanë kafshuar medaljet e fituara. Dhe kjo ka ndodhur shpesh....

Stil21 orë më herët

Aurela Hoxha e mbajti të fshehtë shtatzëninë por s’mundi ta mbante të fshehur bebin e saj

Aurela Hoxha e mbajti të fshehtë shtatzëninë por s’mundi ta mbante të fshehur bebin e saj. Këto janë fotot hedhur...

Kioske21 orë më herët

Hapja e Ballkanit – George Soros e ka propozuar që në 1999

Përveç kundërshtive të forta që mori këto dy ditë në Shkup kryeministri Edi Rama lidhur me minishengenin ballkanik, një tjetër...

Temporal21 orë më herët

Në Shqipëri nuk kryen dot asnjë punë pa ryshfet

‘Korrupsioni në Shqipëri sa dyfishi i Rajonit’, raporti: Gjyqtarët, prokurorët dhe politika më të implikuarit, 1 në 2 njerëz japin...

Stil22 orë më herët

Komunizmi dënoi artistët/ Habit Kozma Dushi: Ishin kohë të arta. Në burg kush bëri gabime, pse nuk u dënova unë e Vaçe Zela (VIDEO)

Një koncert i mbajtur te teatri veror i liqenit, bashkon disa breza këngëtarësh. Në koncert u interpretuan këgë të para...

Facebook