Lidhu me ne

Stil

Nga Rita Ora tek Rihanna, çiftet që shkëlqyen në “Met Gala 2021”

Nga Rita Ora tek Rihanna, çiftet që shkëlqyen në "Met

“Met Gala” është një nga eventet më të diskutuara në 24 orët e fundit. Yjet morën gjithë vëmendjen e Tapetit të Kuq dhe pati nga ata që shkuan çift dhe komentet sigurisht ndryshojnë për ta.

Me temën “Në Amerikë”, nga Rihanna, Justin Bieber, Rita Ora, Oscar de la Renta e shumë çifte të tjera rrëmbyen vëmendjen e fansave.

Më poshtë keni çiftet që tërhoqën më shumë vëmendje:

Rihanna me ‘Balenciaga Couture’ & ASAP Rocky me ‘ERL’

Nga Rita Ora tek Rihanna, çiftet që shkëlqyen në "Met

Shawn Mendes & Camila Cabello me ‘Michael Kors’

Nga Rita Ora tek Rihanna, çiftet që shkëlqyen në "Met

Taika Waititi & Rita Ora me ‘Prada’

Nga Rita Ora tek Rihanna, çiftet që shkëlqyen në "Met

Zoë Kravitz dhe Channing Tatum (akoma jo-çift-zyrtar)

Nga Rita Ora tek Rihanna, çiftet që shkëlqyen në "Met

Alicia Keys me ‘AZ Factory’ & Swizz Beats

Nga Rita Ora tek Rihanna, çiftet që shkëlqyen në "Met

Corey Gamble &  Kris Jenner

Nga Rita Ora tek Rihanna, çiftet që shkëlqyen në "Met

Serena Williams me ‘Gucci’ & Alexis Ohanian

Nga Rita Ora tek Rihanna, çiftet që shkëlqyen në "Met

Helen Lasichanh & Pharrell me ‘Chanel’

Nga Rita Ora tek Rihanna, çiftet që shkëlqyen në "Met

Justin Bieber me markën e tij ‘La Maison Drew’ & Hailey Bieber me ‘Saint Laurent by Anthony Vaccarello’

Nga Rita Ora tek Rihanna, çiftet që shkëlqyen në "Met

Brooklyn Beckham me ‘Valentino’ & Nicola Peltz me ‘Valentino Couture’

Nga Rita Ora tek Rihanna, çiftet që shkëlqyen në "Met

Me teper

Stil15 orë më herët

“La Casa De Papel” publikon fjalimin e lamtumirës së Tokyo-s: Rio, Rio im!

Para dy ditësh është publikuar një pjesë nga ajo çfarë pret shikuesit dhe fabsat e “La Casa de Papel”, në...

Radar15 orë më herët

Nuk ka ambasador në botë që të bërtasë në shkallët e një partie siç ndodhi tek ne

Mesazhet e Yuri Kim pas takimit me Bashën, Kadilli: Nuk ka ambasador në botë që të bërtasë në shkallët e...

Stil15 orë më herët

U përfol për një lidhje me djalin e Jozefina Topallit/ Cindy Marina flet për herë të parë

Cindy Marina është një nga moderatoret më të reja të sportit, e cila ka lënë SHBA, për të punuar në...

Stil15 orë më herët

Njihuni me top-5 femrat më të bukura në të gjitha kohërat

Cilat janë gratë më të bukura në botë tani? Kush e meriton titullin e grave më të bukura në botë?...

Stil15 orë më herët

Humbi rreth 100 mijë ndjekës në rrjetet sociale/ Billie Eilish: Njerëzit kanë frikë nga gjoksi i madh

Këngëtarja Billie Eilish ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave të huaja dhe fansave të saj pas ndryshimit drastik...

Kryesore15 orë më herët

Glauk Olldashi: PD do të ishte ndryshe nëse babai im do të ishte në krye të saj

Djali i Sokol Olldashit, Glauk Olldashi, është shprehur se nëse babai i tij do të ishte në krye të PD,...

Kryesore2 ditë më herët

“Kukulla e kunatit dhe pengu i Ramës”/ Jozefina Topalli i nxjerr bojën Bashës

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli , ishte e ftuar në Klan news ku është shprehur për Bashën se është kukulla e kunatit...

Radar2 ditë më herët

Elhaida Dani: Nuk më lanë të hyja në Itali se nuk kisha lekë

Këngëtarja e njohur Elhaida Dani ishte pjesë e “Ftesë në 5”, nga ku zbuloi për herë të parë detaje nga...

Radar2 ditë më herët

Zv/kryeministri Ahmetaj tallet me Erjon Braçen: Zyrën ma la të pastër!

Zv/kryeministri Arben Ahmetaj në daljen e parë televizive, ka folur për detyrën e re dhe se çfarë pritshmëri ka për...

Aktualitet2 ditë më herët

Rritja e çmimit të bukës, Ahmetaj: Është i përballueshëm

Zëvendëskryeministri Arben Ahmetaj mendon se rritja e çmimit të bukës është i përballueshëm për qytetarët shqiptarë. Sipas tij rritja është...

Facebook