Lidhu me ne

Kritike

“Duhet diagnozë mjekësore”/ Bushati tallet me Bashën dhe Zhejin: Çmenduria ka arritur nivele superiore…

"Duhet diagnozë mjekësore"/ Bushati ironi me Bashën dhe

Lulzim Basha është shfaqur në një intervsitë në televizionin News24, televizion që ka treguar hapur mbështetjen për të, në luftën që po zhvillohet në PD. 

Gjatë intervistës, Basha foli për një bashkëpunim Berisha-Rama, kundër tij, ç’ka solli një reagim mjaft ironik të gazetarit Andi Bushati. 

Që këtu çmenduria ka arritur nivele superiore, nuk ka më dyshim. Por, kur Basha thotë se Berisha në koordinim me Ramën sulmoi PD dhe Zheji pohon me kokë… kjo kërkon diagnozë mjekësore!“, shkruan Bushati. 

Kujtojmë se në 8 janar, Policia e Shtetit i erdhi në ndihmë Lulzim Bashës, pas kërkesës së tij dhe disa deputetëve për ndihmë, pak para se protestuesit që kishin thyer dyert të depërtonin drejt zyrave në PD, për ta nxjerrë jashtë selisë. 

"Duhet diagnozë mjekësore"/ Bushati ironi me Bashën dhe

Me teper

Stil5 orë më herët

Kërcënohet gjyqtarja Diana Di Meo, i publikojnë videot intime, zyrtarja: Është hakmarrje!

Gjyqtarja italiane Diana Di Meo, ka deklaruar se disa faqe i kanë vjedhur disa video intime dhe ia kanë publikuar...

Stil5 orë më herët

“Edhe 8 vite më ke, do martohem me tjetër”- Rudina Dembacaj i bën “presion” Mark Frrokut

Aktorja Rudina Dembacaj ka zbuluar se shkoi tek fallxhorja për të pare fatin e saj dhe letrat taro kanë parashikuar...

Kryesore6 orë më herët

Asnjë kryeministër të mos qëndrojë më shumë se dy mandate/ Po Luli pse duhet të qëndrojë tre në opozitë?

Sot Lulzim Basha si gjithmonë tha perlën e tij të rradhës, shfaq hipokrizinë, talljen dhe neverinë që ka ndaj shqiptarëve....

Radar19 orë më herët

GUXIMI I HARBUTËVE!

GUXIMI I HARBUTËVE! Nga Dr. Erion Dasho Kur kryetaruci i bashkisë nuk kishte lindur akoma, Sul Mema çonte peshë stadiumet....

Kryesore19 orë më herët

Horri apo Lavirja e Bashkisë së Tiranës?

Nga Respublica.al Audiopërgjimi i Erion Veliajt që u publikua gjerësisht në media formalizon njohjen e një gjëje të njohur: arrogancën brutale...

Stil19 orë më herët

U shfaq pranë Bora Zemanit, Vin Veli: Kam raport të mirë, patjetër që do e uroja

DJ Vin Veli, ish-partneri i Bora Zemanit është parë në ditëlindjen e 30-të të moderatores. Dj i njohur i surprizoi...

Stil1 ditë më herët

7 arsyet kryesore që keni një dhimbje koke

Kur godet një dhimbje koke e keqe, thjesht dëshiron që ajo të marrë fund. Dhimbja e fortë dhe e vazhdueshme...

Stil1 ditë më herët

Edhe ju shqetësoheni nga rrallimi i flokëve?!

Humbja e flokëve tek gratë mund të shkaktohet nga shkaqe të shumta, dhe disa janë të shërueshme. Ndërsa rënia e...

Stil1 ditë më herët

A është e dëmshme kërcitja e kockave?

Për shumë njerëz një nga gjërat e para që bëjnë sapo zgjohen nga gjumi është kërcitja e kockave dhe tërheqja...

Stil1 ditë më herët

Keni dhimbje dhe ngërce në këmbë gjatë stervitjes?

Njerëzit që kanë dhimbje në këmbë kur ushtrohen mund të kenë nevojë për një vlerësim për t’u siguruar që kanë...

Facebook