Lidhu me ne

Aktualitet

Erion Kristo tërhiqet nga rrjetet sociale: E kreva misionin tim, kush e kuptoi e kuptoi. Do të mbetem intelektual

Erion Kristo tërhiqet nga rrjetet sociale: E kreva misionin tim, kush e

Moderatori Erion Kristo është tërhequr nga rrjetet sociale. 

Ai thotë se tashmë do t’i përkushtohet angazhimeve në projekte personale dhe se do mbetet intelektual. 

“Që nga viti 2009 e deri më sot kam qenë një person shumë aktiv në rrjetet sociale. Miqtë më kanë ngjitur nofkën “Gjigandi”. 

Me ose pa arsye, nuk ka rëndësi. Fakti mbetet. Dikur kam pasur 4 profile të ndryshme në fejsbuk, ku kisha mijëra ndjekës. Dhe 7 faqe. 

Tani kam vetëm një profil dhe dy faqe. Faqja Erion Kristo – Shkrime dhe Lexime do rrijë dhe pak kohë hapur dhe do mbyllet. Besoj e ka kryer misionin. 

Gjatë këtyre viteve kam mbrojtur interesin publik. Kush e kuptoi, e kuptoi. Ngadalë do kthehem në një person pak më pasiv në rrjetet sociale. Kjo faqe pastrohet nga postimet vazhdimisht. Do mbeten këtu më të mirat. Shikojini kur të keni kohë. 

Që këtej e tutje do merrem kryesisht me motivim, akademizëm dhe projekte të tjera personale. Do vijoj të mbetem intelektual, nëse kam qenë deri më tani. Misioni im 20 vjeçar u krye me sukses. Respekte dhe falënderime për mbështetjen”, shkruan Kristo.

Me teper

Radar27 minuta më herët

Video e rrallë e Fatmir Haklajt, në sofrën e dasmës duke zbrazur në ajër plumbat e pistoletës

Fatmir Haklaj, i akuzuari kryesor për vrasjen e Azem Hajdarit do të qëllohej për vdekje mbrëmjen e 4 nëntorit 1999....

Radar2 orë më herët

Lajmet nga lufta në Ukrainë: Deri tani mbi 27 mijë ushtarë rusë janë vrarë

Shtabi i Përgjithshëm i Forcave të Armatosura të Ukrainës ka njoftuar se që nga fillimi i pushtimit rus më 24...

Stil2 orë më herët

Rozmarina – Aftësitë shëruese për kujtesën, reumatizmën dhe dhimbjet e muskujve

nga AgroWeb Qytetërimet e lashta të Egjiptit, Romës dhe Greqisë e konsideronin rozmarinën, një barishte të shenjtë. Foto: Flickr Rozmarina...

Stil2 orë më herët

10 vitaminat që duhet të marrë çdo grua

Për të qënë sa më të shëndetshëm dhe sa më energjikë të gjithë kemi nevojë të marrim vitaminat e duhura...

Stil2 orë më herët

Çfarë i shkakton dridhjet e qepallës?

Një dridhje e qepallës, ose miokimi, është një spazmë e përsëritur, e pavullnetshme e muskujve të qepallës. Një dridhje zakonisht...

Stil2 orë më herët

Paris Hilton zbulon detaje nga abuzimi seksual në qendrën psikiatrike!

Trashëgimtarja e hotelit prestigjioz, Paris Hilton, tregoi mbi abuzimin dhe kërcënimet seksuale që ajo duroi mbi 20 vjet më parë...

Stil2 orë më herët

Cila është shenja më xheloze e horoskopit ?

Xhelozia, edhe pse negative, mund të funksionojë në mënyrë të dobishme në një marrëdhënie, kur misteri dhe eksitimi ju mbajnë...

Stil2 orë më herët

A ndikon regjimi ushqimor në sistemin imunitar?

Sistemi imunitar luan një rol të rëndësishëm për të ruajtur shëndetin dhe kjo varet kryesisht nga një regjim i mirë...

Stil2 orë më herët

Pse ndodh hernia e kërthizës tek bebet, si trajtohet

Hernia e kërthizës (ombelikale) është një ënjtje në drejtimin jashtë të kërthizës, apo një pjese të organit në zgavrën e...

Stil2 orë më herët

Çfarë duhet të hamë? Si ndikon ushqimi në mikrobiotën e zorrëve

Ushqimi që hamë ndikon shumë në strukturën dhe përbërjen e mikrobeve të zorrës sonë. Dëshmia e parë për këtë u...

Facebook