Lidhu me ne

Stil

Shenjat e Horoskopit pa fat në dashuri

900+ ideas de Love | corazones, imágenes de corazón, imágenes del día de  san valentín

Ka nga ata që e kanë mjaft të vështirë të gjejnë një partner dhe kjo i mundon shumë, në të njëjtën kohë që të tjerët rreth tyre e ndryshojnë partnerin si këmisha!

Disa shenja të zodiakut, megjithatë, kanë një reputacion të keq për të qenë krejtësisht të pafat në dashuri dhe shpesh përfundojnë vetëm dhe ankohen për vetminë e tyre! Cilat janë këto shenja?

Lexoni më poshtë dhe nëse i përkisni njërit prej tyre, mendoni se ndoshta është koha të ndryshoni qëndrimin dhe sjelljen tuaj?

Bricjapi

Bricjapi, punëtorja e zodiakut, ka edhe reputacionin e Gandalfit të dashuruar! Ai është mjaft tradicional dhe absolut dhe vështirë se e ndryshon atë që beson. Ai nuk është shumë mendjehapur dhe më e keqja nga të gjitha është se duket i ftohtë dhe i largët ndërsa nuk është! Po, i pëlqen të mbajë distancat e nevojshme për të mos u ekspozuar apo lënduar. Të gjitha sa më sipër nuk janë veçoritë më të lehta që dikush t’ju afrohet dhe aq më tepër të qëndrojë me ju!  A është koha për t’u çlodhur dhe për t’u hapur me Bricjapët tanë të preferuar?

Dashi

Dashi është një nga shenjat më të vështira, të keqkuptuara dhe në të njëjtën kohë një nga shenjat më argëtuese që patjetër dëshironi ta keni pranë. Mirë jo shumë afër jush… për partnerin tuaj le të themi! Dashi mund të jetë një mik i mirë, ai nuk ka reputacionin e një shoqëruesi të mirë, por për shumë arsye. Më e rëndësishmja, impulsiviteti i tij dhe fëmijëria që nuk ikën kurrë e bëjnë atë të duket i paqëndrueshëm në sytë e të tjerëve. Ndaj përderisa ka humor, është një dashnor “hot”, ka gjithmonë humor dhe energji për të bërë gjëra dhe nuk do të mërziteni me të, fakti që e ndryshon mendjen lehtësisht, është shumë egoist, i ndjeshëm dhe… pak i prirur për pabesi, fatkeqësisht e bëjnë të papërshtatshëm për një lidhje.

Me teper

Kryesore11 orë më herët

Berisha nga Shkodra: Nëse duam të fitojmë zgjedhjet, përparësi do kenë të rinjtë dhe gratë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka deklaruar se përsa kohë do të jetë në politikë, do të zhvillojë “Foltore”, si e vetmja...

Aktualitet11 orë më herët

Veliaj ” masakron” tironsit/ Gjobiten 1 mijë qytetarë brenda ditës në Tiranë

Në tre mujorin e parë të këtij viti, Policia Bashkiake në Tiranë ka gjobitur në total 92000 automjete. Këto shifra...

Radar11 orë më herët

Agron Kapllanaj i pallateve të 5 Majit: Falanderoj SHBA që na dha mundësinë të njihnim Berishën

Agron Kapllanaj, i cili u komandua nga Lulzim Basha si kreu i degës së PD në Fier, dhe që u...

Radar11 orë më herët

Berisha fushatë në Shkodër: Diamant i fitores së 6 marsit, nuk u pajtua me një Shqipëri pa opozitë

Pas Lezhës, ish-kryeministri Sali Berisha u ndal në Shkodër për të zhvilluar fushatën për kryetar të Partisë Demokratike në procesin...

Stil13 orë më herët

Kuriozitete / 10 purot më të mira në botë

Cigar Aficionado ka renditur 25 purot më të mira të vitit 2020. Pasi i shijuan pa ua ditur markën, rreth...

Stil13 orë më herët

Sa orë gjumë duhet të flemë? Pse gjithçka varet nga mosha

A e gjeni ndonjëherë veten duke dremitur në tryezën tuaj të punës, edhe pas asaj që mendonim se ishte një...

Gatime13 orë më herët

Si të bëjmë bukë shtëpie ? Receta e bukës nga e cila mund të hani sa të doni

Dhe aspak nuk na çudit që kjo bukë nuk përmban fare drithëra.Steven Gundry, nga Nebraska, autor i librit “Paradoksi i...

Stil13 orë më herët

Si ta kuptoni që keni të bëni me një sociopat? 5 shenjat që nuk duhet t’i injoroni kurrë

Nëse keni takuar një sociopat në jetën tuaj, si në të tashmen, apo edhe të kaluarën, ka shumë gjasa që...

Gatime13 orë më herët

Çfarë të gatuaj sot? Ju tregojmë recetën e japrakëve, recetë e veçantë dhe tradicionale…

Japrakët ose dollmat me gjethe rrushi është një nga recetat me të veçanta të kuzhinës ballkanase. Shija e saj karakteristike...

Kryesore14 orë më herët

Berisha nga Lezha: Censura, kërcënimet dhe propaganda nuk e ndalon dot opozitën e vërtetë

Ish-kryeministri Sali Berisha vijon me fushatën zgjedhore në javën e zgjedhjeve për kreun e ri të PD që do të...

Facebook