Lidhu me ne

Kryesore

“Dhuna policore i mori jetën!”/ Vdekja e të riut në komisariat, Berisha thirrje Avokatit të Popullit: Duan ta paraqesin si vetëvrasje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur, ku i riu Ilvi Meta u vetëvar brenda qelisë së komisariatit të Kavajës Pas incidentit me humbje jete, ka reaguar edhe ish-kryeministri Sali Berisha, duke publikuar edhe një denoncim, që sipas tij 31-vjeçari ka humbur jetën nga dhuna e policisë.


Vdekja e të riut në komisariatin e Kavajës, deputeti i PD: Nuk


Në rrjetet sociale, Berisha dënon ngjarjen, ndërsa i bën thirrje Avokatit të Popullit që të bëjë verifikimet për rrethanat e vdekjes.

Sipas denoncimit të publikuar nga Berisha, i riu Ilvi Meta ka vdekur nga dhuna policore, ndersa po tentohet qe ta fshehin ngjarjen, duke e paraqitur ate si vetëvrasje.

Postimi i plotë i Berishës:

Vdes brenda komisariatit  te Kavajes 28 vjeçari Ilvi Meta.

Qytetari dixhital akuzon policine per dhunen e ushtruar dhe vdekjen e tij!

I bej thirrje Avokatit te Popullit te verifikoje me urgjence rrethanat e vdekjes se dhunshme brenda narkokomisariatit.

Dënoj me ashpërsinë me te madhe dhunen policore ndaj te riut qe i moren jeten.

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

pershendetje doktorr policia kavajes vret nje djale 28 vjec te lutem doktorr te hetohet kjo ngarje se jan kriminelat e ps qe gjujn e vrasin njerez pafajshem. ilvi stameta emri i te vrarit.Duan ta paraqesin si vetvrasje po si mund te vetvritet nje djale 28 vjec ne komiseriat mrena nuk mund te vetvritesh mrena komiseriat se ligji nuk lejon as lidhese kepucesh asgje as rryp pantallonash eshte zydi tosku me shok që detyron e rreh njerez per me pranu krime me zor

Me teper

Kryesore11 orë më herët

Berisha nga Shkodra: Nëse duam të fitojmë zgjedhjet, përparësi do kenë të rinjtë dhe gratë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka deklaruar se përsa kohë do të jetë në politikë, do të zhvillojë “Foltore”, si e vetmja...

Aktualitet11 orë më herët

Veliaj ” masakron” tironsit/ Gjobiten 1 mijë qytetarë brenda ditës në Tiranë

Në tre mujorin e parë të këtij viti, Policia Bashkiake në Tiranë ka gjobitur në total 92000 automjete. Këto shifra...

Radar11 orë më herët

Agron Kapllanaj i pallateve të 5 Majit: Falanderoj SHBA që na dha mundësinë të njihnim Berishën

Agron Kapllanaj, i cili u komandua nga Lulzim Basha si kreu i degës së PD në Fier, dhe që u...

Radar11 orë më herët

Berisha fushatë në Shkodër: Diamant i fitores së 6 marsit, nuk u pajtua me një Shqipëri pa opozitë

Pas Lezhës, ish-kryeministri Sali Berisha u ndal në Shkodër për të zhvilluar fushatën për kryetar të Partisë Demokratike në procesin...

Stil13 orë më herët

Kuriozitete / 10 purot më të mira në botë

Cigar Aficionado ka renditur 25 purot më të mira të vitit 2020. Pasi i shijuan pa ua ditur markën, rreth...

Stil13 orë më herët

Sa orë gjumë duhet të flemë? Pse gjithçka varet nga mosha

A e gjeni ndonjëherë veten duke dremitur në tryezën tuaj të punës, edhe pas asaj që mendonim se ishte një...

Gatime13 orë më herët

Si të bëjmë bukë shtëpie ? Receta e bukës nga e cila mund të hani sa të doni

Dhe aspak nuk na çudit që kjo bukë nuk përmban fare drithëra.Steven Gundry, nga Nebraska, autor i librit “Paradoksi i...

Stil14 orë më herët

Si ta kuptoni që keni të bëni me një sociopat? 5 shenjat që nuk duhet t’i injoroni kurrë

Nëse keni takuar një sociopat në jetën tuaj, si në të tashmen, apo edhe të kaluarën, ka shumë gjasa që...

Gatime14 orë më herët

Çfarë të gatuaj sot? Ju tregojmë recetën e japrakëve, recetë e veçantë dhe tradicionale…

Japrakët ose dollmat me gjethe rrushi është një nga recetat me të veçanta të kuzhinës ballkanase. Shija e saj karakteristike...

Kryesore14 orë më herët

Berisha nga Lezha: Censura, kërcënimet dhe propaganda nuk e ndalon dot opozitën e vërtetë

Ish-kryeministri Sali Berisha vijon me fushatën zgjedhore në javën e zgjedhjeve për kreun e ri të PD që do të...

Facebook