Lidhu me ne

Stil

Komediani Chris Rock: Mund t’u besoni të gjitha grave, përveç Amber Heard

Deklarta e fortë e komedianit: Mund t’ju besoni të gjitha grave, përveç Amber Heard

Gjatë një shfaqjeje të dhënë së fundmi në Londër, komediani Chris Rock nuk u përmbajt aspak kur u bë fjalë për aktoren Amber Heard.

Sipas LADbible, komediani përmendi Heard gjatë një pjese të shfaqjes së tij të 12 majit, e cila ishte fillesa e turneut të tij “Ego Death” në Mbretërinë e Bashkuar.

Komediani i njohur trajtoi shkurtimisht skandalin e shuplakës në Oscars, por sipas LADBible, ai me të vërtetë u mor më shumë me zhvillimet e gjyqit mes Heard dhe Depp. Në një moment të caktuar ai bëri edhe një deklaratë të papritur: “Mund t’ju besoni të gjitha grave përveç Amber Heard. Çfarë është ajo?”

Heard aktualisht është duke u përballur në gjyq me ish-bashkëshortin e saj Depp, i cili ngriti një padi për shpifje me një vlerë prej 50 milionë dollarësh kundër saj. Depp pretendoi se një shkrim i publikuar nga Heard në muajin dhjetor të vitit 2018 për “The Washington Post”, në të cilin ajo detajoi përvojat e saj për dhunën në familje, i shkatërroi karrierën kinematografike atij.

Depp gjithashtu pohoi se Heard ishte abuzuesja e vërtetë në të gjithë historinë e lidhjes dhe marrëdhënies së tyre. Gjyqi do të rifillojë sërish të hënën, më 16 maj.

MË TEPËR

Radar3 orë më herët

Po Jorida Tabaku çfarë mendimi ka për nënë Haxhiren?

Disa të dhëna me evidenca kriminale për inceneratorët, të dala në dritë 24 orët e fundit, përveçse shërbejnë si një...

Stil3 orë më herët

FOTOT/ 23 vjet martesë, Victoria e David Beckham nga Parisi në Venecia me tren

Victoria e David Beckham janë fotografuar duke zbritur nga treni ekspres, pas udhëtimit nga Parisi teksa i drejtoheshin qytetit tjetër,...

Stil3 orë më herët

Thonjtë e Hailey Bieber bëhen viralë në TikTok dhe kthehen në trendin e verës 2022

Thonjtë “glazed donut” janë zyrtarisht manikyri më trendy i verës 2022. Kur Hailey Bieber tregoi manikyrin e saj të shkëlqyeshëm...

Stil3 orë më herët

Pse disa gra lindin vetëm djem ose vetëm vajza?

1. Është e pamundur të kesh një gjen “vajzë” ose “djalë” të pazbuluar. Ndërsa shumica e familjeve kanë një raport...

Stil3 orë më herët

Si ndikon depresioni në organet e trupit tonë?

1. Rënia e funksionit të veshkave Depresioni prek si njerëzit që kanë sëmundje kronike të veshkave ashtu edhe ata që...

Stil4 orë më herët

A është e vërtetë që çiftet e lumtura shëndoshen?

Gjithë faji i dashurisë. Këtu është ajo që thotë një studim mbi ushqimin çorientues në çifte Po, çiftet e lumtura...

Stil4 orë më herët

Pse duhet konsumuar vezë çdo mëngjes?

Konsumi i vezëve është shumë i dobishëm për shëndetin e  përgjithshëm. Përmban të gjitha lëndët ushqyese thelbësore që kërkohen nga trupi....

Stil4 orë më herët

Pini shumë kafe për t’u dobësuar?

Kafeja është shumë e rëndësishme për organizmin tonë dhe ka shumë benefite për trupin deri në një masë të caktuar....

Stil4 orë më herët

11 shtetet me gratë me gjoksin më të madh. Kush e kryeson listën

Foto ilustruese Madhësia e gjoksit është unike për çdo grua apo vajzë dhe ky fenomen ndikohet nga shumë faktorë siç...

Stil4 orë më herët

“Fitoj 50 herë më shumë jashtë fushe”, volejbollistja profesioniste Key Alves: Pozoj për ‘OnlyFans’

Key Alves, volejbollistja profesioniste, me 2.3 milionë ndjekës në Instagram, ka rrëfyer se fiton më shumë para duke pozuar në...

Facebook