Lidhu me ne

Stil

Qen në ëndërr ? Zbuloni se çfarë do të thotë kjo në jetën tuaj

Dogs In Your Dream: The Meaning and Spiritual Symbolism

Gjumi është thjesht i përsosur! Relaksohemi, nuk mendojmë shumë dhe thjesht shijojmë ëndrrat tona më të çmendura. Por le të jemi të sinqertë! Ëndrrat që shohim mund të bëhen mjaft të çuditshme. Edhe ato që mund të duken si skenarë abstraktë mund të hedhin dritë mbi atë që po ndodh në jetën tonë, dhe sigurisht në marrëdhëniet tona.

Ka kuptim të kërkojmë kuptimin më të thellë në marrëdhëniet tona dhe të pyesim veten nëse ka diçka që nuk e shohim. Ëndrrat tona mund të na ndihmojnë me këtë.

Qeni

Gjendja fizike në të cilën do të jetë qeni në ëndërr, pasqyron atë që po ndodh realisht në marrëdhënien tuaj.

Një qen i sëmurë, i lënduar ose që po ngordh, ju thotë se marrëdhënia juaj ndoshta nuk është aq e mirë dhe ka nevojë për vëmendje. Ajo që duhet të pyesni veten është nëse ia vlen të shpëtoni marrëdhënien tuaj.

Një qen i zemëruar mund të jetë një paralajmërim për marrëdhënien tuaj dhe kjo nuk është mirë për ju. A ndjeni vazhdimisht se jeni duke u sulmuar në jetën tuaj normale?

Së fundi, një qen miqësor dhe i lumtur mund të jetë një reflektim i një marrëdhënieje të shëndetshme që ju pëlqen dhe ndiheni të sigurt

MË TEPËR

Stil6 orë më herët

Shenjat e horoskopit që gjithmonë nënvlerësohen

Ju nuk mund ta bëni atë. Është përtej mundësive tuaja. Në vend të kësaj bëni diçka më pak sfiduese. Të...

Radar7 orë më herët

Vladimir Putin politikani më popullor në Serbi

Popullariteti i presidentit rus në Serbi është vetëm një përqindje më poshtë se ai i presidentit serb Aleksandar Vuçiç. Mes...

Sport7 orë më herët

Pritej largimi i tij, Salah rinovon me Liverpool

Kur mendohej se rrugët mund të ndaheshin përfundimisht, siç ndodhi me partnerin e tij në sulm Sadio  Mane, Liverpool bën...

Stil7 orë më herët

Mimi Kodheli tregon ‘sekretin’ e një martese të lumtur: Kam 35 vjet që ia hekuros ende këmishat burrit

Deputetja e PS, Mimi Kodheli ka rrëfyer ‘çelësin’ e lumturisë së martesës së saj. E ftuar në emisionin “Rudina” në...

Stil7 orë më herët

14 mësime parash që mund të mësoni nga Beyonce

Edhe pse kantautorja njihet si një yll për shkak të muzikës së saj fuqizuese, Beyoncé Knowles e ka zgjeruar shtrirjen...

Stil7 orë më herët

Beyonce kërkon që të lëmë punën. Kënga e re i përshtatet kulturës së dorëheqjeve masive

Kënga e re e këngëtares Beyonce, “Break My Soul” prek gjendjen e keqe të punëtorëve që ka ndihmuar një numër...

Stil7 orë më herët

5 mësime sipërmarrjeje që mund të mësojmë nga nënat

Në këtë artikull ju sjellim 5 mësime që mësojmë nga nënat tona, si në biznes ashtu edhe në jetë, që...

Stil12 orë më herët

2022 Kia EV6 fiton çmimin “Wards Auto’s 10 Interiors & UX”

Kia EV6 2022 u shpall fitues i çmimit “Wards Auto’s 10 Interiors & UX”. EV6 është automjeti i parë i dedikuar me...

Stil12 orë më herët

Kur mund t’i jap çokollatë fëmijës tim?

Kur mund t’i jap çokollatë fëmijës tim? Shumica prej nesh e duan çokollatën në pothuajse të gjitha format e saj....

Stil12 orë më herët

Kafe apo çaj? Ekspertët shpjegojnë se cila është zgjedhja më e mirë

Shumë njerëz e nisin ditën me një filxhan kafe ndërsa shumë të tjerë preferojnë një çaj. Si kafeja po ashtu...

Facebook