Lidhu me ne

Mix

A keni parë një qen në ëndërr?

Qeni në përgjithësi është një shenjë miqësie , por varet nga mënyra se si e shihni, sepse mund të nënkuptojë edhe të kundërtën.

Nëse thjesht e dëgjoni duke lehur , do të thotë se një person armiqësor dëshiron t’ju dëmtojë, por nuk do t’ia dalë .

Nëse shihni qenin tuaj , ka shumë miq të mirë rreth jush.

Nëse qeni është i huaj dhe ju leh, dikush do të përpiqet t’ju dëmtojë.

Nëse shihni se qeni juaj është i zi , ka një armik të fshehur pranë jush .

Nëse qeni i të huajit është i zi, armiku është i dukshëm .

Nëse një qen lufton me kafshë të tjera për t’ju shpëtuar, kjo do të thotë se një mik po sakrifikohet për ju.

Nëse shihni se po ushqeni një qen të çuditshëm, do të përballeni me mosmirënjohje .

Nëse ushqeni qenin tuaj , do të shpërbleheni për mirësinë tuaj.

Nëse ju kafshon një qen, do të sulmoheni në mënyrë të fshehtë.

Nëse shihni qen duke u grindur , disa “miq” do t’ju përfshijnë në një mosmarrëveshje ligjore .

Nëse shkoni për gjueti me qen, mos kini frikë sepse do të keni mbështetje në kohë të vështira.

MË TEPËR

Radar16 orë më herët

“Kjo lloj dhune nuk ka vend në Amerikë”

Presidenti amerikan, Joe Biden, u kthye në Shtëpinë e Bardhë menjëherë pas lajmit për atentatin ndaj rivalit të tij, Donald...

Aktualitet16 orë më herët

Reagimi prekës i Ivanka Trump: Të dua babi sot e përgjithmonë

Pas Donald Trump Jr. djali i madh i ish-presidentit amerikan, ka reaguar edhe vajza e tij Ivanka Trump përmes një...

Radar16 orë më herët

Donald Trump shfaqet për herë të parë pas sulmit në miting

Ish-presidenti amerikan Donald Trump është shfaqur për herë të parë pas sulmit me armë në një miting në Pensilvani. Ai...

Kryesore16 orë më herët

Çfarë dimë deri tani për atentatin ndaj ish-presidentit Donald Trump

Autoritetet kanë identifikuar personin e armatosur dhe kanë ndarë detaje rreth viktimave nga të shtënat që ndodhën të shtunën pasdite...

Kryesore19 orë më herët

Kryeministri Rama: Atentati ndaj Donald Trump, TRAGJEDI për botën demokratike!

Kryeministri Edi Rama e ka cilësuar si “tragjedi për Botën demokratike”, atentatin ndaj ish-Presidentit, Donald Trump në miting në Pensilvani....

Radar19 orë më herët

Deklarata e parë e Donald Trump pas atentatit për vrasje

Donald Trump ka bërë reagimin e parë pas atentatit për vrasje që iu bë në Pensilvani. Një atentat nga i...

Mix1 ditë më herët

10 plazhet më të bukura shqiptare sipas revistës spanjolle “Condé Nast”!

Revista prestigjioze spanjolle Condé Nast në një artikull tregon 10 plazhet më të bukura të Rivierës Shqiptare. Vlorë! Vlora është qyteti-port, ku...

Sport1 ditë më herët

FOTO/ Zbulohet e DASHURA e Lamine Jamal? Kush është VAJZA që u pa në ndeshjen Francë-Spanjë!

Lamine Jamal/ Padilla Lamine Jamal, djaloshi 17-vjeçar dhe lojtari më i ri që ka shënuar në historinë e Kampionatit Europian, është...

Mix1 ditë më herët

Mesazhet e fundit që la Steve Jobs para se të ndërronte jetë

Steve Jobs vdiq si një miliarder, me një pasuri prej 7 miliardë dollarësh, në moshën 56 vjeçare nga kanceri i...

Mix1 ditë më herët

Depilimi me Lazer, përfitimet dhe rreziqet e mundshme

Nëse nuk jeni të kënaqur me mënyrat tradicionale të depilimit, heqja e qimeve me lazer mund të jetë një opsion...

Facebook