Lidhu me ne

Radar

Aulon Kalaja: Shoqërinë Civile e ka prishur Veliaj, kontrollon protestat që organizohen nga qytetarët

Aktivisti politik Kalaja: Të jeni të bindur se kriminelët janë oksigjeni i  Pushtetit – FAKTOR.AL

Kalaja: Shoqërinë Civile e ka prishur Veliaj, kontrollon protestat që organizohen nga qytetarët

I pranishëm në takimin e kreut të PD-së, Sali Berisha me shoqërinë civile, gazetari Aulon Kalaja u shpreh se shoqërinë Civile e ka prishur Erjon Veliaj.

Sipas tij, gjithë njerëzit e tij janë te AMSHC, janë njerëz që marri projekte, janë njerëz që i lëshon për të kontrolluar dhe policuar protestat që organizohen jo nga PD por nga qytetarët.

Kalaja: Shoqërinë Civile e ka prishur Erjon Veliaj. Gjithë njerëzit e tij janë te AMSHC, janë njerëz që marri projekte, janë njerëz që i lëshon për të kontrolluar dhe policuar protestat që organizohen jo nga PD, por nga qytetarët. Dalin disa dhe thonë nuk duam politikë, PD kompleksohet edhe pse njerëzit e saj janë ata që mbushin sheshet. Jo mor jo, PD duhet të ndahet nga ky kompleks dhe të jetë në protestë pasi PD nga protestat kanë lindur. Prandaj ka lindur ai që quhet policim i shoqërisë civile.

Ne duhet të jemi sot të gjithë bashkë për një front rezistence besëlidhje me PD, pse çfarë ka PD, ka lebrozë? PD është forca kryesore në vend dhe padiskutim që duhet të bashkohemi me PD dhe të gjitha forcat opozitare politike.

https://www.youtube.com/watch?v=ROIK2A374IE&t=38s

MË TEPËR

Radar4 minuta më herët

Gazetari i majtë: Do jem në protestën e 7 korrikut! Do iki nga Shqipëria nëse situata nuk ndryshon

Gazetari që njihet në publik si mbështetës i ideve të majta, Ben Andoni ka bërë thirrje që njerëzit të dalin...

Radar4 orë më herët

Po Jorida Tabaku çfarë mendimi ka për nënë Haxhiren?

Disa të dhëna me evidenca kriminale për inceneratorët, të dala në dritë 24 orët e fundit, përveçse shërbejnë si një...

Stil4 orë më herët

FOTOT/ 23 vjet martesë, Victoria e David Beckham nga Parisi në Venecia me tren

Victoria e David Beckham janë fotografuar duke zbritur nga treni ekspres, pas udhëtimit nga Parisi teksa i drejtoheshin qytetit tjetër,...

Stil4 orë më herët

Thonjtë e Hailey Bieber bëhen viralë në TikTok dhe kthehen në trendin e verës 2022

Thonjtë “glazed donut” janë zyrtarisht manikyri më trendy i verës 2022. Kur Hailey Bieber tregoi manikyrin e saj të shkëlqyeshëm...

Stil4 orë më herët

Pse disa gra lindin vetëm djem ose vetëm vajza?

1. Është e pamundur të kesh një gjen “vajzë” ose “djalë” të pazbuluar. Ndërsa shumica e familjeve kanë një raport...

Stil5 orë më herët

Si ndikon depresioni në organet e trupit tonë?

1. Rënia e funksionit të veshkave Depresioni prek si njerëzit që kanë sëmundje kronike të veshkave ashtu edhe ata që...

Stil5 orë më herët

A është e vërtetë që çiftet e lumtura shëndoshen?

Gjithë faji i dashurisë. Këtu është ajo që thotë një studim mbi ushqimin çorientues në çifte Po, çiftet e lumtura...

Stil5 orë më herët

Pse duhet konsumuar vezë çdo mëngjes?

Konsumi i vezëve është shumë i dobishëm për shëndetin e  përgjithshëm. Përmban të gjitha lëndët ushqyese thelbësore që kërkohen nga trupi....

Stil5 orë më herët

Pini shumë kafe për t’u dobësuar?

Kafeja është shumë e rëndësishme për organizmin tonë dhe ka shumë benefite për trupin deri në një masë të caktuar....

Stil5 orë më herët

11 shtetet me gratë me gjoksin më të madh. Kush e kryeson listën

Foto ilustruese Madhësia e gjoksit është unike për çdo grua apo vajzë dhe ky fenomen ndikohet nga shumë faktorë siç...

Facebook