Lidhu me ne

Sport

Benzema “shënon” edhe jashtë fushe, zbulohet kaçurrelsja që i ka fituar zemrën (FOTO)

Benzema me te dashuren

Karim Benzema shënon gol edhe në jetën private. Sulmuesi i Real Madridit e mbylli sezonin në mënyrën më të mirë të mundshme, me Championsin e pestë me shumë mundësi për të fituar Topin e Artë. Tani po shijon një pushim më se të merituar.

Francezi, si shumë të tjerë, i është drejtuar plazhit për këtë periudhë vere dhe këtë e ka bërë në jahtin e tij, ku edhe vetë ka postuar disa imazhe dhe video për të treguar se shkëlqen jo vetëm në fushë, por edhe jashtë saj.

Një udhëtim veror në të cilin nuk ka qenë vetëm, por i shoqëruar me bukuroshe të re që duket se i ka pushtuar zemrën.

As futbollisti dhe as rrethi i tij i ngushtë nuk kanë folur për këtë marrëdhënie, por në rrjetet sociale po mundohen shumë për të zbuluar “zjarrin” që mban krah. Ata nuk kanë pozuar ende bashkë, por ka imazhe në të cilat shihen në jahtin e sulmuesit francez.

E reja që shoqëron Benzemën është Jordan Ozuna, një modele amerikane 32-vjeçare e lindur në Maryland më 1 janar 1990. Ajo zhvilloi karrierë në botën e modelingut që në moshë shumë të re, duke u shfaqur në evente të ndryshme. Megjithëse ka punuar edhe si kamariere në klubin e njohur të natës Light NightClub në Las Vegas.

Sot ajo vazhdon të jetë modele, duke punuar me agjenci si State Management, Caroline Gleason Management, Tricia Brink Management dhe The Salt Agency, të cilat i ka bërë për vete me flokët e saj të gjatë kaçurrela dhe trupin e tonifikuar.

MË TEPËR

Kryesore3 orë më herët

Denoncimi i Berishës: Si iu dhanë kompanisë offshore 1.5 mln metër katrorë për portin e Durrësit

“Rama dhe bashkëvjedhësit e tij duan të fshehin paratë në parajsa fiskale”, denoncimi i Berishës: Si iu dhanë kompanisë offshore...

Mix3 orë më herët

Disa kuriozitete që mund të mos i keni ditur rreth dashurisë

A e dini se dashuria është vërtet e “verbër”? Dhe se burrat kanë më shumë të ngjarë të thonë “Të...

Mix3 orë më herët

3 shenjat e Horoskopit që janë dominante në një lidhje dashurie

Gjëja më e rëndësishme në një lidhje të sukseshme është gjetja e partneri që ju përshtatet. Dhe kur flasim për...

Mix3 orë më herët

Cilat fruta kanë pak sheqer?

Frutat përmbajnë dy lloje sheqeri: fruktozë dhe glukozë. Pra, cilat fruta kanë pak sheqer? Frutat janë një mënyrë e shëndetshme për...

Mix4 orë më herët

Kur është koha për një njohje të re pas ndarjes?

Cili është momenti më i mirë për një njohje të re pas ndarjes? Ndarjet rrallëherë janë të lehta dhe shpesh...

Mix4 orë më herët

Aknet në fytyrë, dermatologu zbulon 5 gabimet që bëjmë të gjithë

Aknet në fytyrë, dermatologu zbulon 5 gabimet që bëjmë të gjithë Aknet janë një sëmundje e lëkurës që prek shumë...

Mix4 orë më herët

Cilët janë çiftet perfekte sipas Horoskopit ?

Të lindur për njëri-tjetrin, këto janë çiftet perfekte sipas Horoskopit Disa çifte duken të papajtueshme në pamje të parë, por...

Mix4 orë më herët

Sa para na duhen për të qenë të lumtur?

Sa para na duhen për të qenë të lumtur? Ideja se “paratë nuk mund ta blenë dot lumturinë”, ka dominuar...

Mix14 orë më herët

Çfarë duhet të dini për sëmundjet e veshkave?

Sëmundja renale në fazën përfundimtare, e quajtur edhe sëmundja e veshkave në fazën përfundimtare ose dështimi i veshkave, ndodh kur...

Mix14 orë më herët

Nga se shkaktohet zbokthi dhe cilën shampo duhet të përdorni?

Zbokthi është një gjendje e zakonshme që bën që lëkura e kokës të bjerë. Nuk është ngjitëse apo serioze. Por...

Facebook