Lidhu me ne

Mix

Si duken flokët natyralë të 13 vajzave e grave të famshme

Si duken flokët natyralë të 13 vajzave e grave të famshme

Me bojën, mashën, piastrën, me siguri as që ia ke idenë sesi duken flokët realë të vajzave të famshme. Bright Side na i sjell në rikujtesë. Që nga Angelina Jolie, tek Jennifer Lopez. Ato që janë natyralisht brune, kanë preferuar të qëndrojnë bionde. Ato që janë natyralisht bionde, kanë preferuar të qëndrojnë brune. E çuditshme apo jo?

Nicole Kidman

Si duken flokët natyralë të 13 vajzave e grave të famshme

Angelina Jolie

Si duken flokët natyralë të 13 vajzave e grave të famshme

Arianna Grande

Si duken flokët natyralë të 13 vajzave e grave të famshme

Emma Stone

Si duken flokët natyralë të 13 vajzave e grave të famshme

Kate Hudson

Si duken flokët natyralë të 13 vajzave e grave të famshme

Miley Cyrus

Si duken flokët natyralë të 13 vajzave e grave të famshme

Jennifer Aniston

Si duken flokët natyralë të 13 vajzave e grave të famshme

Lady Gaga

Si duken flokët natyralë të 13 vajzave e grave të famshme

Britney Spears

Si duken flokët natyralë të 13 vajzave e grave të famshme

Amy Adams

Si duken flokët natyralë të 13 vajzave e grave të famshme

Scarlett Johannson

Si duken flokët natyralë të 13 vajzave e grave të famshme
Vazhdo leximin

MË TEPËR

Mix1 orë më herët

Do të dukesh me vetëbesim? Bëj këto veprime

PHOTO CREDITS: UNCHAINYOURBRAIN Vetëbesimi është një karakteristikë që me praktikën e duhur, kthehet në një armë shumë të fortë. Janë...

Mix2 orë më herët

Si ta bësh *fantastik* seksin gjatë pushimeve?

Si ta bësh *fantastik* seksin gjatë pushimeve? Nëse je me pushime me partnerin/en, të duhen me patjetër këto këshilla: 1....

Mix2 orë më herët

Si të bëhem milioner ? Si të bëhesh milioner përpara se të jesh 30 vjeç

Nga GRANT CARDONEEkspert ndërkombëtar i shitjeve Si të bëhesh milioner është një temë tabu. Të thuash që mund të bëhesh...

Aktualitet2 orë më herët

Dhe me dy vrasjet në Vlorë ju uroj një ditë të qetë e të bukur!!!

Koment nga Respublica.al Dhe me dy vrasjet në Vlorë ju uroj një ditë të qetë e të bukur!!! Është në...

Radar2 orë më herët

Video / Sanna Marin e Finlandës, party dhe alkol në një festë private! Shpërthejnë kritikat ndaj saj

Shumë persona e kanë quajtur “cool” për thjeshtësinë e saj, kryeministren e Finlandës, Sanna Marin, duket se i ka ardhur...

Mix3 orë më herët

Tre shenjat e Horoskopit që bëjnë më shumë para

Tre shenjat e Horoskopit që bëjnë më shumë para Disa shenja të Horoskopit konsiderohen më me fat kur bëhet fjalë...

Mix3 orë më herët

10 ushqimet më të pasura me ujë që na hidratojnë në stinën e verës

10 ushqimet më të pasura me ujë që na hidratojnë në stinën e verës Në mot të nxehtë, është e...

Mix3 orë më herët

Khaby Lame merr zyrtarisht nënshtetësinë italiane

TikTokeri më i ndjekur në botë merr nënshtetësinë Khaby Lame merr zyrtarisht nënshtetësinë italiane . “Betohem se do të jem...

Kryesore3 orë më herët

Berisha: “Ballkani i Hapur” do të shënojë masivisht falimentimin e fermave tona

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, zhvilloi një bashkëbisedim me fermerët lidhur me subvencionet, mungesën e tregut dhe largimin e...

Mix3 orë më herët

Më mirë përnjëherë apo gradualisht, cila është mënyra më e mirë për të lënë duhanin?

Personat që heqin dorë nga duhanpirja do ta largojnë përgjithmonë me më shumë sukses këtë shprehi të keqe, se sa...

Facebook