Lidhu me ne

Mix

Malia Obama shfaqet në publik me të dashurin e ri

Malia Obama është fotografuar duke u shoqëruar me producentin muzikor Dawit Eklund në Los Angeles.

Vajza 24-vjeçare e ish-presidentit Barack Obama dhe Eklund, 32 vjeç, u panë duke bërë një vizitë në Muzeun e Artit në Los Angeles të enjten.

Eklund bashkëthemeloi kompaninë diskografike 1432 R së bashku me Joyce Lim dhe Sami Yenigun në Uashington DC.

Daily Mail raporton se kjo është dalja e tretë publike për çiftin e mundshëm, pasi ata u kapën duke drekuar së bashku më 26 korrik dhe më pas përsëri gjatë një shëtitje të rastësishme më 2 gusht.

Faqja gjithashtu raporton se babai i Eklund është oficeri në pension i Departamentit të Shtetit, Jon Eklund, i cili ka punuar në disa ambasada amerikane në Afrikë. Nëna e tij, Yeshi Eklund, është nga Etiopia.

Malia më parë ishte në një marrëdhënie dashurie me Rory Farguharson, një shok shkolle në Harvard, me të cilin ajo filloi të takohej në 2017.

Vazhdo leximin

MË TEPËR

Mix21 minuta më herët

Do të dukesh me vetëbesim? Bëj këto veprime

PHOTO CREDITS: UNCHAINYOURBRAIN Vetëbesimi është një karakteristikë që me praktikën e duhur, kthehet në një armë shumë të fortë. Janë...

Mix23 minuta më herët

Si ta bësh *fantastik* seksin gjatë pushimeve?

Si ta bësh *fantastik* seksin gjatë pushimeve? Nëse je me pushime me partnerin/en, të duhen me patjetër këto këshilla: 1....

Mix44 minuta më herët

Si të bëhem milioner ? Si të bëhesh milioner përpara se të jesh 30 vjeç

Nga GRANT CARDONEEkspert ndërkombëtar i shitjeve Si të bëhesh milioner është një temë tabu. Të thuash që mund të bëhesh...

Aktualitet1 orë më herët

Dhe me dy vrasjet në Vlorë ju uroj një ditë të qetë e të bukur!!!

Koment nga Respublica.al Dhe me dy vrasjet në Vlorë ju uroj një ditë të qetë e të bukur!!! Është në...

Radar1 orë më herët

Video / Sanna Marin e Finlandës, party dhe alkol në një festë private! Shpërthejnë kritikat ndaj saj

Shumë persona e kanë quajtur “cool” për thjeshtësinë e saj, kryeministren e Finlandës, Sanna Marin, duket se i ka ardhur...

Mix2 orë më herët

Tre shenjat e Horoskopit që bëjnë më shumë para

Tre shenjat e Horoskopit që bëjnë më shumë para Disa shenja të Horoskopit konsiderohen më me fat kur bëhet fjalë...

Mix2 orë më herët

10 ushqimet më të pasura me ujë që na hidratojnë në stinën e verës

10 ushqimet më të pasura me ujë që na hidratojnë në stinën e verës Në mot të nxehtë, është e...

Mix2 orë më herët

Khaby Lame merr zyrtarisht nënshtetësinë italiane

TikTokeri më i ndjekur në botë merr nënshtetësinë Khaby Lame merr zyrtarisht nënshtetësinë italiane . “Betohem se do të jem...

Kryesore2 orë më herët

Berisha: “Ballkani i Hapur” do të shënojë masivisht falimentimin e fermave tona

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, zhvilloi një bashkëbisedim me fermerët lidhur me subvencionet, mungesën e tregut dhe largimin e...

Mix2 orë më herët

Më mirë përnjëherë apo gradualisht, cila është mënyra më e mirë për të lënë duhanin?

Personat që heqin dorë nga duhanpirja do ta largojnë përgjithmonë me më shumë sukses këtë shprehi të keqe, se sa...

Facebook