Lidhu me ne

Radar

Nikoll Lesi: Edi Rama i ha gjallë Berishën dhe Metën, me gjithë këpucë

Nikoll Lesi: Edi Rama i ha gjallë Berishën dhe Metën, me

Nikoll Lesi mendon se Edi Rama e ha të gjallë opozitën, me gjithë këpucë.

“Edi Rama ka çdo pushtet, ka amerikanët pas vetes, luan mjeshtërisht me presidentin serb Vuçiç dhe presidentin turk Erdogan, për BE nuk ia ndjen shumë.

Në vend ai zotëron çdo pushtet. Median e ka lidhur pas interesave të pushtetit dhe lejeve të ndërtimit. Kush del nga linja editoriale kapet mat si pishinat e Irfanit. Ua prish dhe bën shembull këdo nga pronarët e mediave që kanë interesa biznesi me qeverinë.

Dhe për dreq mbi 90 % e pronarëve të mediave kanë biznese ku qeveria u jep ose jo leje të flasin!

Ndryshe fadroma vrapon të bizneset e tyre!

Edi Rama nuk rrëzohet me protesta paqësore dhe slogane facebook-u.

Ai, me djallëzi, do t’i marrë zgjedhjet vendore. Ai përdor SPAK-un, ai mbetet Mbret në Shqipëri.

Ndaj opozita duhet të jetë unike dhe përballë kryeministrisë.

Ditë-natë!

Ndryshe Edi Rama i ha gjallë, me gjithë këpucë”, shkruan ai në gazetën e vet.

MË TEPËR

Kioske5 orë më herët

Për Belerin e ka fajin Berisha e Meta? Po për Parlamentin me kriminelë kush e ka?

Në një intervisë për News 24, ministrja e Shtetit për Parlamentin Elisa Spiropali ka përsëritur sërish variantin e shumicës për...

Radar5 orë më herët

Çështja McGonigal/ Berisha: Mediat lëpirëse të Ramës mashtrojnë shqiptarët

Ish-kryeministri, Sali Berisha ka reaguar lidhur me lidhur me pasqyrimin që kanë pasur media të ndryshme në vend për skandalin...

Mix5 orë më herët

9 ëndrrat më të zakonshme/ Psikologu shpjegon kuptimin e tyre

Për të përditshmen britanike The Independent, psikologu Ian Wallace (i cili ka interpretuar më shumë se 150 mijë ëndrra në...

Kryesore5 orë më herët

Pse SPAK duhet të merret me aferën McGonigal?

Nga ELVI FUNDO Sipas mediave në SHBA, ish-zyrtari i lartë i FBI-së, Charles McGonigal ka pranuar akuzat. Ai ka bashkëpunuar...

Mix5 orë më herët

Russell Brand iniston në pafajësinë e tij…

Russell Brand këmbëngul se është i pafajshëm pavarësisht ankesave që janë bërë kundër tij. Aktori është akuzuar nga pesë gra...

Mix5 orë më herët

A ju shëndosh rrushi? Njihuni me përfitimet shëndetësore prej tij

Rrushi është një nga frutat më të ëmbla të stinës së vjeshtës, i shijshëm dhe i pasur me veti ushqyese....

Mix5 orë më herët

Mikrobet në furçën e dhëmbëve, rreziqet që sjellin në shëndet

Shëndeti oral është një aspekt i rëndësishëm i shëndetit të njeriut. Për të ruajtur dhe mbrojtur dhëmbët, është e rëndësishme...

Mix6 orë më herët

Historia e suksesit të Anna Wintour që shkollën e braktisi kur ishte 16 vjeç

Nga një fëmijëri e privilegjuar në kopshtet Phillimore, sot një nga zonat më të shtrenjta të Londrës. Nga marrëdhënia e...

Radar16 orë më herët

Çfarë tha Bledi Mane që e acaroi kaq shumë Tik Lapajn ?!

Adriatik Lapaj e kërcënon/ Bledi Mane i përgjigjet: Ta grisa cipën e hipokrizisë Adriatik Lapaj ka kërcënuar se do të...

Radar16 orë më herët

Zëri i Amerikës: McGonigal pranon të gjitha akuzat e lidhura me Shqipërinë, kontaktet me Ramën dhe Duçkën

Mcgonigal dhe Rama Ish-zyrtari i FBI-së, Charles McGonigal pranoi të premten fajësinë se kishte fshehur faktin që kishte marrë 225,000...

Facebook