Lidhu me ne

Radar

Joe Biden e bën sërish, vërdalliset i humbur në skenë (VIDEO)


Joe Biden është bërë përsëri objekt talljesh në internet. Kjo pasi edhe një herë tjetër është shfaqur i humbur në skenë.

Presidenti amerikan po mbante një fjalim në një event të Fondit Global në Nju Jork të mërkurën. Pas fjalimit të tij, në vend që të largohej mbeti në skenë i hutuar.

Biden u pa gjithashtu duke thënë disa fjalë të cilat nuk ishin të dëgjueshme për shkak të duartrokitjeve dhe zhurmave. Më pas moderatori i eventit lexoi një letër falënderimi e cila tërhoqi vëmendjen e presidentit 79-vjeçar i cili vendosi të qëndronte në një cep në skenë dhe ta dëgjonte.

Videoja është shpërndarë nga shumë përdorues në Twitter dhe platforma të tjera të mediave sociale.

Veprimtaria ku merrte pjesë Biden u organizua për të mbledhur fonde për të luftuar SIDA-n, tuberkulozin dhe malarinë. Në këtë drejtim u mblodhën 14.25 miliardë dollarë, shuma më e lartë e premtuar ndonjëherë për një organizatë shumëpalëshe shëndetësore.

Kjo nuk është hera e parë që presidenti amerikan është tallur për gafa të tilla. Në prill, pas një fjalimi u shfaq duke i shtrirë dorën për një shtrëngim duarsh një personi të padukshëm, që nuk ekzistonte në skenë.

MË TEPËR

Radar9 orë më herët

Shikoni sa informacion ka kryeministri

Nga Klodian Tomorri Kush po pastron para tek kullat? -thotë kryeministri. Banka OTP po pastron para që ka blerë disa...

Radar9 orë më herët

Berisha në familjen e prekur nga tërmeti: Në Shijak pallatet nuk shpërndahen sepse priten zgjedhjet

Në një vizitë në familjen Jaku, shtëpia e të cilëve u shemb nga tërmeti i nëntorit të vitit 2019, kryetari...

Radar9 orë më herët

Vula e PD/ Dordolecët që e duan partinë me gjykatë

Një dërgatë deputetësht demokratë, pjesë e atij që Sali Berisha i etiketon me ironi si grupi Alibasha, u paraqitën sot...

Mix17 orë më herët

Nuk është e lehtë të jesh Princeshë: 10 gjërat e zakonshme që Kate Middleton nuk i bën dot

Si gruaja e trashëgimtarit të fronit – Princit Uilliam – Kate Middleton është tani një nga anëtarët më të vjetër...

Radar17 orë më herët

PSE DUHET REFUZUAR KJO KINSE-GAZETARI E PAGUAR PËR T’JU BOMBARDUAR NATË E DITË

Nga Aurel PLASARI PSE DUHET REFUZUAR KJO KINSE-GAZETARI E PAGUAR PËR T’JU BOMBARDUAR NATË E DITË Janë pajtuar dy personazhe...

Mix17 orë më herët

6 ushqimet që meshkujt duhet të hanë çdo ditë

Ushqimi është një proces sa i nevojshëm aq edhe i kënaqshëm për çdo njeri.  Me anë të ushqimit përveç shijes...

Radar18 orë më herët

Berisha pret në zyrë kryetarin e ri të FRPD-së, kush është Besart Xhaferri

Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha priti në zyrën e tij, kryetarin e sapo zgjedhur të Forumit Rinor, Besart Xhaferri,...

Mix18 orë më herët

14 arsye pse ju ndiheni gjithmonë të lodhur

Mungesa e gjumit nuk është e vetmja gjë që ul energjinë tuaj. Ekzistojnë shumë gjëra të tjera që bëni dhe...

Mix18 orë më herët

Emily Ratajkowski kritikon filmin “Blonde”!

Modelja Emily Ratajkowski ka qenë shumë kritike ndaj filmit ‘Blonde’, me protagoniste Ana de Armas i cili u publikua së...

Mix18 orë më herët

Alain Aspect, John Clauser dhe Anton Zeilinger fitojnë çmimin Nobel për fizikë

Alain Aspect, John F. Clauser dhe Anton Zeilinger kanë fituar çmimin Nobel në fizikë, për arritjet e tyre në mekanikën...

Facebook