Lidhu me ne

Mix

Johny Depp në lidhje me avokaten e tij Joelle Rich

Johny Deep në një lidhje me avokaten e tij

Aktori Johny Depp është në lidhje me Joelle Rich, avokaten që e përfaqësoi atë në padinë e tij për shpifje kundër tabloidit britanik “The Sun” në vitin 2018, për etiketimin si “dhunues i gruas”, aktores Amber Heard, një pretendim që Depp e mohoi.

Lajmi konfirmohet nga mediat britanike, pak muaj pas përfundimit të gjyqit më të famshëm VIP, kur u aludua për një lidhje të mundshme por u mohua në atë kohë.

Rich nuk ishte pjesë e mbrojtjes në gjyqin e tij për shpifje kundër aktores Heard, megjithatë ajo tregoi mbështetjen e saj për Deep duke u paraqitur disa herë në gjykatë gjatë procesit të tij.

Më 3 maj, ajo u fotografua jashtë gjykatës së Virxhinias duke u përqafuar me Camille Vasquez, e cila ishte pjesë e ekipit ligjor të Depp në SHBA. Dhe pothuajse dy javë më vonë, ajo u pa brenda sallës së gjyqit.

Romanca e re e Depp-it vjen tre muaj pas thashethemeve në mediat sociale se Depp po takohej me Vasquez gjatë gjyqit të tij për shpifje.

MË TEPËR

Radar10 orë më herët

Shikoni sa informacion ka kryeministri

Nga Klodian Tomorri Kush po pastron para tek kullat? -thotë kryeministri. Banka OTP po pastron para që ka blerë disa...

Radar11 orë më herët

Berisha në familjen e prekur nga tërmeti: Në Shijak pallatet nuk shpërndahen sepse priten zgjedhjet

Në një vizitë në familjen Jaku, shtëpia e të cilëve u shemb nga tërmeti i nëntorit të vitit 2019, kryetari...

Radar11 orë më herët

Vula e PD/ Dordolecët që e duan partinë me gjykatë

Një dërgatë deputetësht demokratë, pjesë e atij që Sali Berisha i etiketon me ironi si grupi Alibasha, u paraqitën sot...

Mix19 orë më herët

Nuk është e lehtë të jesh Princeshë: 10 gjërat e zakonshme që Kate Middleton nuk i bën dot

Si gruaja e trashëgimtarit të fronit – Princit Uilliam – Kate Middleton është tani një nga anëtarët më të vjetër...

Radar19 orë më herët

PSE DUHET REFUZUAR KJO KINSE-GAZETARI E PAGUAR PËR T’JU BOMBARDUAR NATË E DITË

Nga Aurel PLASARI PSE DUHET REFUZUAR KJO KINSE-GAZETARI E PAGUAR PËR T’JU BOMBARDUAR NATË E DITË Janë pajtuar dy personazhe...

Mix19 orë më herët

6 ushqimet që meshkujt duhet të hanë çdo ditë

Ushqimi është një proces sa i nevojshëm aq edhe i kënaqshëm për çdo njeri.  Me anë të ushqimit përveç shijes...

Radar19 orë më herët

Berisha pret në zyrë kryetarin e ri të FRPD-së, kush është Besart Xhaferri

Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha priti në zyrën e tij, kryetarin e sapo zgjedhur të Forumit Rinor, Besart Xhaferri,...

Mix20 orë më herët

14 arsye pse ju ndiheni gjithmonë të lodhur

Mungesa e gjumit nuk është e vetmja gjë që ul energjinë tuaj. Ekzistojnë shumë gjëra të tjera që bëni dhe...

Mix20 orë më herët

Emily Ratajkowski kritikon filmin “Blonde”!

Modelja Emily Ratajkowski ka qenë shumë kritike ndaj filmit ‘Blonde’, me protagoniste Ana de Armas i cili u publikua së...

Mix20 orë më herët

Alain Aspect, John Clauser dhe Anton Zeilinger fitojnë çmimin Nobel për fizikë

Alain Aspect, John F. Clauser dhe Anton Zeilinger kanë fituar çmimin Nobel në fizikë, për arritjet e tyre në mekanikën...

Facebook