Lidhu me ne

Mix

Sezoni i ri i ‘Emily in Paris’ përmes fotove, do t’ju bëjë edhe më kuriozë për serialin!

Sezoni i ri i 'Emily in Paris' përmes fotove, do t'juPHOTO CREDITS: NETFLIX

Komedia e Netflix me Lily Collins, “Emily in Paris”, është konfirmuar se do të ketë jo vetëm një sezon të tretë, por edhe një të katërt. 

Një vit pasi u zhvendos nga Çikago në Paris për punën e saj të ëndrrave, Emily e gjen veten në një udhëkryq vendimtar në çdo aspekt të jetës së saj. E përballur me dy rrugë shumë të ndryshme, asaj do t’i duhet të vendosë saktësisht se ku qëndrojnë besnikëria e saj – në punë dhe në jetën romantike – dhe çfarë do të thonë këto vendime për të ardhmen e saj në Francë, teksa Emily vazhdon të zhytet në aventurat dhe kthesat befasuese i që siguron jeta në Paris.

Ende nuk dihet shumë për sezonet e reja, por fotot e mëposhtme mjaftojnë për të na futur në botën me shumë ngjyra dhe jo pak drama të Emily-t. Të mos flasim pastaj, për veshjet fantastike të personazheve!

#1Sezoni i ri i 'Emily in Paris' përmes fotove, do t'juPHOTO CREDITS: NETFLIX

#2Sezoni i ri i 'Emily in Paris' përmes fotove, do t'juPHOTO CREDITS: NETFLIX

#3Sezoni i ri i 'Emily in Paris' përmes fotove, do t'juPHOTO CREDITS: NETFLIX

#4Sezoni i ri i 'Emily in Paris' përmes fotove, do t'juPHOTO CREDITS: NETFLIX

#5Sezoni i ri i 'Emily in Paris' përmes fotove, do t'juPHOTO CREDITS: NETFLIX

#6Sezoni i ri i 'Emily in Paris' përmes fotove, do t'juPHOTO CREDITS: NETFLIX

#7Sezoni i ri i 'Emily in Paris' përmes fotove, do t'juPHOTO CREDITS: NETFLIX

#8Sezoni i ri i 'Emily in Paris' përmes fotove, do t'juPHOTO CREDITS: NETFLIX

#9

Sezoni i ri i 'Emily in Paris' përmes fotove, do t'ju

#10

Sezoni i ri i 'Emily in Paris' përmes fotove, do t'ju

Edhe pse nuk ka ende një datë fikse pritet që sezoni i tretë të shfaqet në fund të vitit 2022 ose në fillim të 2023-shit. Ndërkohë, sezoni i katërt pritet të dalë në fund të vitit 2023.

MË TEPËR

Radar10 orë më herët

Shikoni sa informacion ka kryeministri

Nga Klodian Tomorri Kush po pastron para tek kullat? -thotë kryeministri. Banka OTP po pastron para që ka blerë disa...

Radar10 orë më herët

Berisha në familjen e prekur nga tërmeti: Në Shijak pallatet nuk shpërndahen sepse priten zgjedhjet

Në një vizitë në familjen Jaku, shtëpia e të cilëve u shemb nga tërmeti i nëntorit të vitit 2019, kryetari...

Radar10 orë më herët

Vula e PD/ Dordolecët që e duan partinë me gjykatë

Një dërgatë deputetësht demokratë, pjesë e atij që Sali Berisha i etiketon me ironi si grupi Alibasha, u paraqitën sot...

Mix18 orë më herët

Nuk është e lehtë të jesh Princeshë: 10 gjërat e zakonshme që Kate Middleton nuk i bën dot

Si gruaja e trashëgimtarit të fronit – Princit Uilliam – Kate Middleton është tani një nga anëtarët më të vjetër...

Radar18 orë më herët

PSE DUHET REFUZUAR KJO KINSE-GAZETARI E PAGUAR PËR T’JU BOMBARDUAR NATË E DITË

Nga Aurel PLASARI PSE DUHET REFUZUAR KJO KINSE-GAZETARI E PAGUAR PËR T’JU BOMBARDUAR NATË E DITË Janë pajtuar dy personazhe...

Mix19 orë më herët

6 ushqimet që meshkujt duhet të hanë çdo ditë

Ushqimi është një proces sa i nevojshëm aq edhe i kënaqshëm për çdo njeri.  Me anë të ushqimit përveç shijes...

Radar19 orë më herët

Berisha pret në zyrë kryetarin e ri të FRPD-së, kush është Besart Xhaferri

Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha priti në zyrën e tij, kryetarin e sapo zgjedhur të Forumit Rinor, Besart Xhaferri,...

Mix19 orë më herët

14 arsye pse ju ndiheni gjithmonë të lodhur

Mungesa e gjumit nuk është e vetmja gjë që ul energjinë tuaj. Ekzistojnë shumë gjëra të tjera që bëni dhe...

Mix19 orë më herët

Emily Ratajkowski kritikon filmin “Blonde”!

Modelja Emily Ratajkowski ka qenë shumë kritike ndaj filmit ‘Blonde’, me protagoniste Ana de Armas i cili u publikua së...

Mix19 orë më herët

Alain Aspect, John Clauser dhe Anton Zeilinger fitojnë çmimin Nobel për fizikë

Alain Aspect, John F. Clauser dhe Anton Zeilinger kanë fituar çmimin Nobel në fizikë, për arritjet e tyre në mekanikën...

Facebook