Lidhu me ne

Mix

Lily Collins flet për vazhdimin e “Emily in Paris”!

Lily Collins ka folur së fundmi për sezonin e ri të serialit “Emily in Paris”. Duke biseduar me Denny Directo të ET në Akademinë e Muzeut të Filmit, aktorja zbuloi pak për atë që fansat mund të presin në sezonin 4 dhe nëse ajo mund ta shohë shfaqjen të shkojë përtej kësaj.

Sezoni 3 përfundoi në dhjetor, dhe ndërsa sezoni 4 u rinovua shumë kohë më parë, ende nuk ka asnjë fjalë se kur fansat mund të presin që ta transmetojnë atë.

Collins, e cila portretizon Emily Cooper, thotë se ajo nuk e di se si do të shpaloset historia e Emily në sezonin 4. “Unë thjesht di, padyshim, që ka shumë mënyra në të cilat mund të shkojë,” thotë ajo. “Padyshim që do të ketë më shumë dramë, më shumë të qeshura, më shumë modë dhe më shumë udhëtime.”

Kur doli lajmi se sezoni 3 mori dritën jeshile, ishte Lily ajo që e njoftoi atë në Instagram. Dhe, për shumë kënaqësinë e çdo fansi, ishte dyfish një lajm i mirë sepse i njëjti njoftim përfshinte se sezoni 4 do të ndodhte.

Për momentin, nuk ka ende asnjë fjalë nëse seriali do të shkojë përtej sezonit 4, por  aktorja po i kryqëzon gishtat. “Unë mund ta shoh plotësisht atë duke vazhduar dhe vazhdimisht, por mendoj se duhet t’ua lëmë njerëzve dhe fansave ta shikojnë, ta duan dhe të shpresojmë se mund të arrijmë të bëjmë më shumë,” tha ajo. “Pra, të gjithë, ju lutemi ta doni atë.”

MË TEPËR

Mix11 orë më herët

Donald Trump e pranon: Kam dalë në publik me fjalim të përgatitur nga Inteligjenca Artificiale, ishte shumë i mirë

Donald Trump ka treguar se një fjalim që ka mbajtur gjatë kohës që ka qenë president, e ka riprodhuar nëpërmjet...

Mix11 orë më herët

Vila ku kanë jetuar Joe Biden, Barack Obama dhe Bill Clinton del në shitje, pamjet madhështore

Ka prona që mishërojnë histori, si për shembull vila në Georgetown, Washington, e ndërtuar rreth vitit 1891, ku kanë jetuar...

Mix11 orë më herët

Jessica Alba tregon sekretin për një martesë të lumtur

Pas 16 vjetësh martesë, Jessica Alba ka mësuar një ose dy gjëra si të mbajë gjallë marrëdhënien dhe harmoninë me...

Mix11 orë më herët

George dhe Amal Clooney po shkojnë drejt divorcit?

Martesa e George dhe Amal Clooney po merr fund? Burimet raportojnë se aktori 63-vjeçar dhe Amal Clooney janë nën presion...

Mix11 orë më herët

Nisur nga Pamela Anderson: Pse duhet t’i flasësh vetes para pasqyrës?

GETTY IMAGES Pamela Anderson ka publikuar librin e saj me kujtime “Love, Pamela” dhe dokumentarin në Netflix “Pamela, A Love...

Mix13 orë më herët

Fruti më i mirë që ju ndihmon të keni një bark të sheshtë!

Përpjekja për të humbur peshë mund të jetë një udhëtim i vështirë, veçanërisht nëse po përpiqeni të hiqni dorë nga...

Mix13 orë më herët

Ariana Grande “bën paqe” me Scooter Braun?

Ariana Grande do të vazhdojë të punojë me Scooter Braun dhe kompaninë e tij  Hybe – më pak se një...

Mix13 orë më herët

Bebe Rexha shpërthen kundër G-Eazy: “Dështak mosmirënjohës”

Bebe Rexha ka shpërthyer kundër ish-bashkëpunëtorit të saj në hitin “Me, Myself & I”, G-Eazy, duke e quajtur “dështak mosmirënjohës”....

Mix13 orë më herët

Nicole Kidman konfirmon vazhdimin e “Practical Magic”

Nicole Kidman konfirmoi zyrtarisht se ajo dhe Sandra Bullock po kthehen për një vazhdim të “Practical Magic”. Aktorja e “Big...

Mix13 orë më herët

Kate Middelton njofton daljen e parë publike pas diagnostifikimit me kancer: Po bëj përparim me kurimin e sëmundjes

Pas diagnostifikimit me kancer disa muaj me pare, Princesha e Uellsit, Kate Middelton, njoftoi sot se po “përparon” në rrugën...

Facebook