Lidhu me ne

Mix

Adam Levine publikon klipin e këngës “Ojalá

Adam Levine ka publikuar klipin e këngës “Ojalá”, në bashkëpunim me Maluma dhe The Rudeboyz.

Videoklipi u xhirua në Miami, Florida dhe u drejtua nga Diane Martel. Videoja hapet me The Rudeboyz duke folur për realizimin e bashkëpunimit të tyre të ëndrrave, e ndjekur nga një performancë e Maluma dhe Levine.

“Ne po fillojmë një kapitull të ri të karrierës sonë si producentë. ‘Ojalá’ është një album romantik dhe kërcyes. Bashkuam forcat me Maluma dhe Adam Levine i cili këndon në spanjisht për herë të parë”, u shprehën producentët The Rudeboyz.

Ky është projekti i parë i Adam që kur u përball me akuzat  për tradhti. Ndër gratë që kanë folur për të është Sumner Stroh, e cila pretendoi se kishte një lidhje me këngëtarin për rreth një vit dhe ndau pamjet e mesazheve të supozuara nga Levine në TikTok. Në mesazhe, ai dyshohet se i tha asaj se donte ta quante fëmijën e tij të tretë Sumner nëse  është djalë.

“Shumë po flitet për mua tani ”, tha artisti në një deklaratë në rrjetet sociale. “Kam përdorur gjykim të dobët duke folur me dikë tjetër përveç gruas sime. Nuk kam pasur një lidhje. Megjithatë, kam kaluar kufirin gjatë një periudhe të penduar në jetën time. E adresova këtë dhe ndërmora masa për ta kaluar me familjen time.”

Vazhdoi Levine, “Gruaja ime dhe familja ime janë gjithçka që më intereson në këtë botë. Të jesh naiv dhe aq budalla sa të rrezikosh të vetmen gjë që ka vërtet rëndësi për mua ishte gabimi më i madh që mund të bëja. Nuk do ta bëj më kurrë.”

Ndërsa Prinsloo nuk ka folur publikisht për skandalin, ajo u pa me Levine në fillim të tetorit. Dyshja mori pjesë në mbledhjen e fondeve të Shaquille O’Neal Foundation “The Event” në Las Vegas.

MË TEPËR

Radar9 orë më herët

Rama ka futur thika pas shpine ndaj Kosovës në mënyrë të vazhdueshme

Berisha jashtë Parlamentit ndërkohë që flet kryeministri: Rama ka futur thika pas shpine ndaj Kosovës në mënyrë të vazhdueshme Ish-kryeministri...

Mix9 orë më herët

Çfarë është Flaka e Përjetshme në Chestnut Ridge?

Edhe pse që fëmijë na kanë mësuar se uji e shuan zjarrin, në Shtetet e Bashkuara ekziston një ujëvarë brenda së...

Mix9 orë më herët

Jennifer Lopez, këngë dedikuar Ben Affleck

Jennifer Lopez zbuloi së fundmi se do të publikojë këngë dedikuar Ben Affleck. Përmes rrjetit social,Instagram, Jennifer  ndau listën e këngëve...

Mix9 orë më herët

Zgjoheni çdo ditë me sklepa në sytë tuaj? Ja çfarë tregojnë ato për shëndetin

Një grumbullim i papastërtive në cepin e syrit ose tek qerpikët është normale, por një ndryshim në ngjyrë, konsistencë ose...

Mix1 ditë më herët

Elon Musk mund të prodhojë një smartphone nëse Apple e Google bllokojnë Twitter-in

Shefi i Twitter-it, Elon Musk ka thënë se është i hapur për të krijuar smartfonin e tij ‘alternativ’ në rast...

Mix1 ditë më herët

Njeriu më i pasur i Azisë, Gautam Adani shpall ambicien për një media globale

  Gautam Adani dëshiron të krijojë një markë globale lajmesh në shenjë të ndikimit në rritje dhe ambicies ndërkombëtare të...

Mix1 ditë më herët

Elon Musk: Nuk e mbështes Trump në presidenciale, jam me DeSantis!

Teksti i mesazhit është bërë publik si pjesë e një beteje ligjore mes Musk dhe ‘Ars Technica’ Vetëm para pak...

Mix1 ditë më herët

Obeziteti tek fëmijët shkakton pubertet të hershëm, rrezik për sëmundje të rënda

Nëse fëmijët në moshën tre vjeçare kanë peshë të tepërt trupore, ka mundësi që në moshën nëntë vjeçare të hyjnë...

Mix1 ditë më herët

Kjo stërvitje për muskujt e barkut është e shkurtër, por kaq efektive!

PHOTO CREDITS: SKINNY MS Trajnerët shpesh sugjerojnë një rutinë fitnesi jo të njëtrajtshme. Ideja për ta bërë shumëllojshmërinë një pjesë të...

Radar1 ditë më herët

Sot bëhen tre vite nga tërmeti tragjik i 26 nëntorit të 2019-ës, ku humbëm 51 jetë

Kjo e shtunë shënon 3-vjetorin e tërmetit tragjik, që tronditi vendin mëngjesin e 26 nëntorit të vitit 2019, duke i marrë...

Facebook