Lidhu me ne

Mix

Rita Ora me single të ri, “You Only Love Me”

Rita Ora me single të ri, “You Only Love Me” pubikohet në fund të muajit

Rita Ora vjen më një këngë të re dhe ajo titullohet ‘You Only Love Me’. Single do të publikohet në fund të këtij muaji dhe 32-vjeçarja premton surpriza.

Rita Ora me single të ri, “You Only Love Me” pubikohet në

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka konfirmuar se single i saj i ri do të vijë në fund të këtij muaji. 32-vjeçare ndau një klip të këngës së re ‘You Only Love Me’ dhe zbuloi se do të publikohet së shpejti, ndërsa la të kuptohet edhe për albumin e saj të tretë.

Këngëtarja e ‘Anywhere’ qendroi për pak kohë në Shqipëri duke punuar dhe u ka premtuar fansave se mund të presin shumë projekte të reja. E pyetur se çfarë po bënte në Shqipëri, ajo tha vitin e kaluar në tetor

“Një album i ri – janari i vitit të ardhshëm. Do të jetë e mrekullueshme. Më shumë muzikë dhe një film. Ëndrra ime është t’u tregoj të gjithëve se ju mund të bëni më shumë se një gjë.

Mund të jesh muzikant, aktor, kërcimtar, nënë, hallë në të njëjtën kohë. Unë dua të provoj dhe të bëj gjithçka,” tha ajo.

Aktorja e ‘Fifty Shades’ paralajmëroi fansat e saj se mund të kenë nevojë për një ose dy pije alkoolike përpara se të dëgjojnë këngët e saj të reja, duke vënë në dukje se po zbulon shpirtin e saj.

Rita Ora pranoi se ka luftuar me presionin e të qenit në qendër të vëmendjes dhe thotë se miqtë e saj të ngushtë dhe familja e kanë ndihmuar kur mendoi të linte karrierën e saj.

MË TEPËR

Mix2 orë më herët

VIDEO/ Po udhëtonte me biçikletë, McGregor përplaset nga një makinë

Conor McGregor ka pësuar një aksident, ku për fatin e tij të mirë nuk ka rezultuar fatal. Irlandezi ishte duke...

Mix2 orë më herët

“Le Doulos”, filmi francez që ndryshoi kinemanë

“Le Doulos” është padyshim bartësi më i dukshëm i këtij ndikimi amerikan, megjithëse nuk ishte aspak filmi i parë kriminal...

Gatime2 orë më herët

Një supë brokoli është ajo çfarë ju duhet, ja si ta përgatisni!

Supa është gjithmonë e shëndetshme, e nëse kombinojmë bokolin me patate e makarona, i shtohen akoma më shumë vlera dhe...

Mix2 orë më herët

Zbulohet çmimi/ Sa do të kushtojë seria e re e Samsung 23

Pas një sërë lajmesh për daljen në treg të serisë së re të Samsung, tashmë është është zbuluar dhe çmimi...

Radar2 orë më herët

Kush është Petr Pavel, presidenti në Çeki

Republika çeke ka tani një ish-gjeneral dhe ish-kryetar të Komisionit Ushtarak të NATO-s si president. Petr Pavel ka qenë i...

Radar2 orë më herët

Donald Trump çel fushatën për zgjedhjet presidenciale 2024

Karolina e Jugut – Ish-Presidenti Donald Trump filloi fushatën e tij për zgjedhjet presidenciale të vitit 2024 me një ndalesë...

Mix2 orë më herët

Ja çfarë bëjnë francezët ndryshe për të jetuar shëndetshëm

Shumica e njerëzve e konsiderojnë me fat të jetojnë deri në 100 vjeç. Por dy gra jetuan shumë përtej kësaj...

Sport1 ditë më herët

5 rekorde të Cristiano Ronaldos që Messi mund të thyejë shumë shpejt

Pa përmendur rekordet e Cristiano Ronaldos dhe Leo Messit, historia e futbollit nuk do të ishte e plotë. Dyshja janë...

Mix1 ditë më herët

Një telefon i markës Coca-Cola pritet të shfaqet shumë shpejt në treg

Telefoni i markës Coca-Cola është një pajisje që mund të përfshihet në listën e “telefonave të papritur. Coca-Cola po përgatitet...

Sport1 ditë më herët

Muralet e jashtëzakonshme që kujtojnë Kobe Bryant (FOTO)

Kobe Bryant ishte një basketbollist profesionist amerikan. Ai kaloi gjithë karrierën e tij 20-vjeçare me Los Angeles Lakers në Shoqatën...

Facebook