Lidhu me ne

Mix

Rita Ora rikthehet fuqishëm në muzikë, kënga e fundit pëlqehet nga fansat

Rita Ora rikthehet fuqishëm në muzikë, kënga e fundit

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora është rikthyer me muzikë të re. 33-vjeçarja, publikoi të premten një videoklip për këngën “Ask & You Shall Receive”.

Videoja “Ask & You Shall Receive” tregon Ritën duke marrë nën kontroll një lavanderi, ku ajo shkatërron vendin me një shkop dhe merr çantat e saj me para. Regjisori i videos është Dano Cerny.

“Ask & You Shall Receive është PUBLIKUAR TANI! Një BOP veror, shkruar nga një prej artisteve/ mbështetëseve/ motrave të mia të preferuara @raye” shkroi Ora në Instagram. “Në këtë video, ne vendosëm zemrën, shpirtin, gjakun, për një nga xhirimet më ambicioze, sfiduese dhe kreative që kam qenë ndonjëherë pjesë. Faleminderit çdo personi që e solli në jetë këtë krijim, me shpresën se edhe ju do ta doni atë.”

“Ask & You Shall Receive” pritet të shfaqet në albumin e katërt të ardhshëm të Orës. Këngëtarja publikoi albumin e saj më të fundit, You & I, në korrik 2023.

MË TEPËR

Mix1 ditë më herët

Donald Trump e pranon: Kam dalë në publik me fjalim të përgatitur nga Inteligjenca Artificiale, ishte shumë i mirë

Donald Trump ka treguar se një fjalim që ka mbajtur gjatë kohës që ka qenë president, e ka riprodhuar nëpërmjet...

Mix1 ditë më herët

Vila ku kanë jetuar Joe Biden, Barack Obama dhe Bill Clinton del në shitje, pamjet madhështore

Ka prona që mishërojnë histori, si për shembull vila në Georgetown, Washington, e ndërtuar rreth vitit 1891, ku kanë jetuar...

Mix1 ditë më herët

Jessica Alba tregon sekretin për një martesë të lumtur

Pas 16 vjetësh martesë, Jessica Alba ka mësuar një ose dy gjëra si të mbajë gjallë marrëdhënien dhe harmoninë me...

Mix1 ditë më herët

George dhe Amal Clooney po shkojnë drejt divorcit?

Martesa e George dhe Amal Clooney po merr fund? Burimet raportojnë se aktori 63-vjeçar dhe Amal Clooney janë nën presion...

Mix1 ditë më herët

Nisur nga Pamela Anderson: Pse duhet t’i flasësh vetes para pasqyrës?

GETTY IMAGES Pamela Anderson ka publikuar librin e saj me kujtime “Love, Pamela” dhe dokumentarin në Netflix “Pamela, A Love...

Mix1 ditë më herët

Fruti më i mirë që ju ndihmon të keni një bark të sheshtë!

Përpjekja për të humbur peshë mund të jetë një udhëtim i vështirë, veçanërisht nëse po përpiqeni të hiqni dorë nga...

Mix1 ditë më herët

Ariana Grande “bën paqe” me Scooter Braun?

Ariana Grande do të vazhdojë të punojë me Scooter Braun dhe kompaninë e tij  Hybe – më pak se një...

Mix1 ditë më herët

Bebe Rexha shpërthen kundër G-Eazy: “Dështak mosmirënjohës”

Bebe Rexha ka shpërthyer kundër ish-bashkëpunëtorit të saj në hitin “Me, Myself & I”, G-Eazy, duke e quajtur “dështak mosmirënjohës”....

Mix1 ditë më herët

Nicole Kidman konfirmon vazhdimin e “Practical Magic”

Nicole Kidman konfirmoi zyrtarisht se ajo dhe Sandra Bullock po kthehen për një vazhdim të “Practical Magic”. Aktorja e “Big...

Mix1 ditë më herët

Kate Middelton njofton daljen e parë publike pas diagnostifikimit me kancer: Po bëj përparim me kurimin e sëmundjes

Pas diagnostifikimit me kancer disa muaj me pare, Princesha e Uellsit, Kate Middelton, njoftoi sot se po “përparon” në rrugën...

Facebook