Lidhu me ne

Mix

Kim Kardashian shpjegon arsyen se pse ka filluar të pijë sërish alkool!

Kim Kardashian shpjegon arsyen se pse ka filluar të pijë sërish

Kim Kardashian dhe pjesa tjetër e anëtarëve të familjes së saj kanë qenë gjithmonë të hapura për të treguar momente private të jetës së tyre të përditshme përmes shfaqjeve të tyre si “Keeping Up With The Kardashians” dhe “The Kardashians”.

Me kalimin e viteve kemi mësuar se Kim është një nga motrat që nuk konsumon alkool, pasi vendosi që ta linte atë disa vite më parë. Në disa raste, ajo ka shpjeguar se e ka marrë këtë vendim sepse e ka shtyrë të “bëjë gjëra të çmendura”, si p.sh. martesa me burrin e saj të parë. Mirëpo, Kardashian tani ka rrëfyer se po pi sërish dhe këto janë arsyet e vendimit të saj.

Kim Kardashian shpjegon arsyen se pse ka filluar të pijë sërish

42-vjeçarja e famshme e rrjeteve sociale foli së fundmi me Gwyneth Paltrow në podkastin ‘Goop’ të kësaj të fundit për të shpjeguar pse vendosi të bënte këtë ndryshim të stilit të jetesës. Vetë Kardashian tha se:

Fillova të pi pak në moshën 42-vjeçare, kafe dhe alkool. Më duket sikur duhet të lirohem pak. Sepse pse jo, e dini? Thjesht ndihem sikur po punoj shumë. Unë fokusohem gjithë ditën, me shkollën, pastaj me takimet e ndryshme për produktet dhe testimin e gjërave dhe takimet për paketimet dhe gjithçka për SKKN. Unë thjesht nuk ndihem kurrë rehat duke u shtrirë duke mos bërë asgjë. Pra, versioni im i kësaj ka qenë të kaloj pak kohë me miqtë e mi, të pi një pije dhe të qëndroj jashtë pak më vonë, kur ndoshta nuk do ta kisha bërë këtë më parë.

MË TEPËR

Mix2 orë më herët

VIDEO/ Po udhëtonte me biçikletë, McGregor përplaset nga një makinë

Conor McGregor ka pësuar një aksident, ku për fatin e tij të mirë nuk ka rezultuar fatal. Irlandezi ishte duke...

Mix2 orë më herët

“Le Doulos”, filmi francez që ndryshoi kinemanë

“Le Doulos” është padyshim bartësi më i dukshëm i këtij ndikimi amerikan, megjithëse nuk ishte aspak filmi i parë kriminal...

Gatime2 orë më herët

Një supë brokoli është ajo çfarë ju duhet, ja si ta përgatisni!

Supa është gjithmonë e shëndetshme, e nëse kombinojmë bokolin me patate e makarona, i shtohen akoma më shumë vlera dhe...

Mix2 orë më herët

Zbulohet çmimi/ Sa do të kushtojë seria e re e Samsung 23

Pas një sërë lajmesh për daljen në treg të serisë së re të Samsung, tashmë është është zbuluar dhe çmimi...

Radar2 orë më herët

Kush është Petr Pavel, presidenti në Çeki

Republika çeke ka tani një ish-gjeneral dhe ish-kryetar të Komisionit Ushtarak të NATO-s si president. Petr Pavel ka qenë i...

Radar2 orë më herët

Donald Trump çel fushatën për zgjedhjet presidenciale 2024

Karolina e Jugut – Ish-Presidenti Donald Trump filloi fushatën e tij për zgjedhjet presidenciale të vitit 2024 me një ndalesë...

Mix2 orë më herët

Ja çfarë bëjnë francezët ndryshe për të jetuar shëndetshëm

Shumica e njerëzve e konsiderojnë me fat të jetojnë deri në 100 vjeç. Por dy gra jetuan shumë përtej kësaj...

Sport1 ditë më herët

5 rekorde të Cristiano Ronaldos që Messi mund të thyejë shumë shpejt

Pa përmendur rekordet e Cristiano Ronaldos dhe Leo Messit, historia e futbollit nuk do të ishte e plotë. Dyshja janë...

Mix1 ditë më herët

Një telefon i markës Coca-Cola pritet të shfaqet shumë shpejt në treg

Telefoni i markës Coca-Cola është një pajisje që mund të përfshihet në listën e “telefonave të papritur. Coca-Cola po përgatitet...

Sport1 ditë më herët

Muralet e jashtëzakonshme që kujtojnë Kobe Bryant (FOTO)

Kobe Bryant ishte një basketbollist profesionist amerikan. Ai kaloi gjithë karrierën e tij 20-vjeçare me Los Angeles Lakers në Shoqatën...

Facebook