Lidhu me ne

Mix

Tashmë është zyrtare, zbulohet data kur do të dalë në treg Galaxy S23 Ultra

Tashmë është zyrtare/ Zbulohet data kur do të dalë

Gjigandi i madh i teknologjisë, “Samsung” ka paralajmëruar prej kohësh daljen në treg të një produkti të tij të ri.

Bëhet fjalë për Galaxy S23 Ultra i cili pritet të dalë në treg së shpejti.

Në një postim të bërë nga kompania gabimisht ata kishin deklaruar datën zyrtare të daljes në treg të celularit të ri inteligjent.

Për të gjithë dashamirësit e “Samsung” tashmë celulari i ri do të jetë në treg më datë 1 shkurt.

Sipas mediave, eventi i madh ku do të shfaqet produkti i ri, “Galaxy Unpacked Event” do të zhvillohet më 1 shkurt 

Galaxy S23 Ultra në fakt do të ketë një risi ende të pazbuluar për fotografitë që  bëhen natën. Mund të mësoni më shumë rreth tij  duke klikuar këtu.  

Për më tepër, të gjithë Galaxy S23 globalisht do të vijnë me Snapdragon 8 Gen 2, duke lënë pas procesorin Exynos që ekzistonte më parë. Për më tepër, kamera thuhet se është një nga pikat e forta të Galaxy S23 Ultra, i cili do të ketë një sensor 200MP.

MË TEPËR

Gatime33 sekonda më herët

Një supë brokoli është ajo çfarë ju duhet, ja si ta përgatisni!

Supa është gjithmonë e shëndetshme, e nëse kombinojmë bokolin me patate e makarona, i shtohen akoma më shumë vlera dhe...

Mix7 minuta më herët

Zbulohet çmimi/ Sa do të kushtojë seria e re e Samsung 23

Pas një sërë lajmesh për daljen në treg të serisë së re të Samsung, tashmë është është zbuluar dhe çmimi...

Radar9 minuta më herët

Kush është Petr Pavel, presidenti në Çeki

Republika çeke ka tani një ish-gjeneral dhe ish-kryetar të Komisionit Ushtarak të NATO-s si president. Petr Pavel ka qenë i...

Radar12 minuta më herët

Donald Trump çel fushatën për zgjedhjet presidenciale 2024

Karolina e Jugut – Ish-Presidenti Donald Trump filloi fushatën e tij për zgjedhjet presidenciale të vitit 2024 me një ndalesë...

Mix19 minuta më herët

Ja çfarë bëjnë francezët ndryshe për të jetuar shëndetshëm

Shumica e njerëzve e konsiderojnë me fat të jetojnë deri në 100 vjeç. Por dy gra jetuan shumë përtej kësaj...

Sport22 orë më herët

5 rekorde të Cristiano Ronaldos që Messi mund të thyejë shumë shpejt

Pa përmendur rekordet e Cristiano Ronaldos dhe Leo Messit, historia e futbollit nuk do të ishte e plotë. Dyshja janë...

Mix22 orë më herët

Një telefon i markës Coca-Cola pritet të shfaqet shumë shpejt në treg

Telefoni i markës Coca-Cola është një pajisje që mund të përfshihet në listën e “telefonave të papritur. Coca-Cola po përgatitet...

Sport22 orë më herët

Muralet e jashtëzakonshme që kujtojnë Kobe Bryant (FOTO)

Kobe Bryant ishte një basketbollist profesionist amerikan. Ai kaloi gjithë karrierën e tij 20-vjeçare me Los Angeles Lakers në Shoqatën...

Mix22 orë më herët

OnePlus 11 pa sekrete: dizajni zbulohet në video teaser, lancimi është i afërt!

OnePlus 11 i ri u lançua në Kinë në fillim të janarit, por publikimi i tij ndërkombëtar nuk pritet para...

Mix22 orë më herët

Samsung Galaxy S23 do të jetë ultra rezistent: do të ketë Gorilla Glass Victus 2 të ri

Faqet tona vazhdojnë të jenë të mbushura me lajme dhe thashetheme për Galaxy S23 të ri që Samsung po përgatit...

Facebook