Lidhu me ne

Mix

Lottie Moss, rrëfimet ‘tronditëse’ të modeles së njohur

FOTO: Rrëfimet me 'pullë të kuqe' të modeles

E preferuara e fansave Lottie Moss, motra e vogël e supermodeles Kate Moss, nuk ka frikë të përhapë thashetheme për jetën e saj seksuale.

Lottie ka bërë emër duke postuar foto dhe video në faqen për të rritur, OnlyFans.

 “Jam krenare që jam në këtë platformë, zhveshem plotësisht nëse ofertat janë të mira”, shprehet ajo.

Por cila nga rrëfimet rreth seksit të Lottie-s i tronditi më shumë fansat?

Ndërsa takohej me anëtarin e The Vamps, Tristan Evans në vitin 2021, Lottie zbuloi se çifti ishte “shumë pozitiv ndaj seksit” dhe theksoi se “të gjithë e bëjnë në mëngjes”.

Ajo tha për The Sun: “Është diçka që të gjithë e bëjnë në mëngjes. Kur zgjohen, të gjithë lajnë dhëmbët dhe të gjithë bëjnë seks. Jo në të njëjtën kohë… epo, ndoshta. Varet nga pozicioni! Unë jam shumë seks pozitiv.”

Edhe pse dyshja kishin vetëm katër muaj lidhje, Lottie gjithashtu rrëfeu se dyshja ishin takuar përmes miqve dhe kishin “kimi të vërtetë”.

Vazhdo leximin

MË TEPËR

Mix13 minuta më herët

VIDEO/ Po udhëtonte me biçikletë, McGregor përplaset nga një makinë

Conor McGregor ka pësuar një aksident, ku për fatin e tij të mirë nuk ka rezultuar fatal. Irlandezi ishte duke...

Mix19 minuta më herët

“Le Doulos”, filmi francez që ndryshoi kinemanë

“Le Doulos” është padyshim bartësi më i dukshëm i këtij ndikimi amerikan, megjithëse nuk ishte aspak filmi i parë kriminal...

Gatime24 minuta më herët

Një supë brokoli është ajo çfarë ju duhet, ja si ta përgatisni!

Supa është gjithmonë e shëndetshme, e nëse kombinojmë bokolin me patate e makarona, i shtohen akoma më shumë vlera dhe...

Mix31 minuta më herët

Zbulohet çmimi/ Sa do të kushtojë seria e re e Samsung 23

Pas një sërë lajmesh për daljen në treg të serisë së re të Samsung, tashmë është është zbuluar dhe çmimi...

Radar32 minuta më herët

Kush është Petr Pavel, presidenti në Çeki

Republika çeke ka tani një ish-gjeneral dhe ish-kryetar të Komisionit Ushtarak të NATO-s si president. Petr Pavel ka qenë i...

Radar35 minuta më herët

Donald Trump çel fushatën për zgjedhjet presidenciale 2024

Karolina e Jugut – Ish-Presidenti Donald Trump filloi fushatën e tij për zgjedhjet presidenciale të vitit 2024 me një ndalesë...

Mix42 minuta më herët

Ja çfarë bëjnë francezët ndryshe për të jetuar shëndetshëm

Shumica e njerëzve e konsiderojnë me fat të jetojnë deri në 100 vjeç. Por dy gra jetuan shumë përtej kësaj...

Sport23 orë më herët

5 rekorde të Cristiano Ronaldos që Messi mund të thyejë shumë shpejt

Pa përmendur rekordet e Cristiano Ronaldos dhe Leo Messit, historia e futbollit nuk do të ishte e plotë. Dyshja janë...

Mix23 orë më herët

Një telefon i markës Coca-Cola pritet të shfaqet shumë shpejt në treg

Telefoni i markës Coca-Cola është një pajisje që mund të përfshihet në listën e “telefonave të papritur. Coca-Cola po përgatitet...

Sport23 orë më herët

Muralet e jashtëzakonshme që kujtojnë Kobe Bryant (FOTO)

Kobe Bryant ishte një basketbollist profesionist amerikan. Ai kaloi gjithë karrierën e tij 20-vjeçare me Los Angeles Lakers në Shoqatën...

Facebook