Lidhu me ne

Mix

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez drejt ndarjes ?!

Ronaldo dhe Georgina drejt ndarjes?

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez mund të jenë në krizë thonë burime pranë çiftit për mediat e huaja. Pikëpyetje të mëdha janë ngritur për faktin pse Ronaldo nuk martohet me Rodriguez.

As ligji saudit që ndalon bashkëjetesën nuk e shtyu Ronaldon të martohej me partneren e tij, duke i detyruar autoritetet saudite të bënin përjashtim. Një tjetër arsye e krizës mes tyre mund të jenë edhe lajmet e përhapura vitin e kaluar në media se futbollisti e kishte tradhtuar. Gjithashtu thuhet se Georgina nuk shkon mirë me mamanë e futbollistit.

Megjithatë modelja pavarësisht lajmeve në media vazhdon ta suportojë partnerin me postime në rrjete sociale, edhe pse sesi po shkon marrëdhënia e tyre nuk dihet vërtet. Kujtojmë që Ronaldo ishte inatosur së fundmi edhe për postimin që Georgina bëri pak ditë më parë duke treguar jetën e tyre luksoze.

MË TEPËR

Mix12 orë më herët

Pagjumësia rrit rrezikun e goditjes në tru

Njerëzit që vuajnë ng insomnia kanë një rrezik më të madh për goditje në tru, krahasuar me njerëzit pa që...

Radar12 orë më herët

Basha u shantazhua me dosjen Muzin, Rama me dosjen McGonigal për të shkuar te ndarja e Kosovës

Basha u shantazhua me dosjen Muzin, Rama me dosjen McGonigal për të shkuar te ndarja e Kosovës Gazetari Çim Peka...

Letersi19 orë më herët

BILALL XHAFERI: BALADË ÇAME

Baladë çame, poezi nga Bilall Xhaferi Ylberi, si një përshëndetje e përlotur lamtumirë,u zhduk matanë largësive,mbi kreshtat e flakëve,nëpër shi…...

Mix19 orë më herët

Google Pixel 8: Konfirmohet shpejtësia e karikimit të baterisë

Google Pixel 8 është flamuri i ri i gjigantit Mountain View i cili do të prezantohet pas disa muajsh. Debutimi...

Mix19 orë më herët

Motorola prezanton RAZR 40 dhe RAZR 40 Ultra

Motorola ka prezantuar dy smartfonë të rinj të palosshëm. RAZR 40 dhe RAZR 40 Ultra ndajnë disa veçori, siç është...

Mix19 orë më herët

Xiaomi 13 Ultra: Zbulohet data e debutimit global

Më në fund është shpallur data e debutimit global të kamerafonit të ri nga OEM numër një në botën kineze....

Mix19 orë më herët

Gisele Bundchen flet pas ndarjes nga Tom Brady dhe përlotet gjatë konferencës

Gisele Bundchen nuk i ka mbajtur dot lotët gjatë një leksioni vetëm pak ditë pasi ish-bashkëshorti i saj, Tom Brady,...

Mix19 orë më herët

5 këshilla për të mposhtur pagjumësinë e verës

Gjatë muajve të verës, moti i nxehtë dhe marrja e pamjaftueshme e ujit prish modelet e gjumit duke çuar në...

Radar19 orë më herët

Rama përgatit draft për Kosovën pa u konsultuar me Kurtin: Është neutral, as për njërin e as për tjetrin

Kryeministri Edi Rama zhvilloi një konferencë për gazetarët, dedikuar situatës në Kosovë. Edhe pse nga Bratislava u shfaq i qetë...

Radar19 orë më herët

Basha i prerë: PD-në nuk e drejton Berisha, e kam përjashtuar unë !

Mohon takimin me Ballën dhe dënon dhunën në parti, Basha: PD-në nuk e drejton Berisha, është përjashtuar “Partinë Demokratike nuk...

Facebook