Lidhu me ne

Mix

Kim Kardashian në kërkim të një partneri

Kim Kardashian në kërkim të një partneri

Kim Kardashian është gati për një marrëdhënie të re. Të paktën, kështu thonë burimet pranë yllit të Reality Show, të cilët thonë për mediat rozë se në këtë moment ajo ndihet shumë mirë dhe e ka shumë të lartë besimin tek vetvetja.

42-vjeçarja nuk është në një marrëdhënie dashurie që prej Gushtit të vitit të kaluar, kur i dha fund lidhjes me komedianin Pit Dejvidsën, që është 13 vite më i ri se ajo.

Arsyeja pse u ndanë ishte se Kim Kardashian nuk ishte gati t’ia plotësonte atij kërkesën që të zhvendoseshin në Nju Jork për të jetuar sëbashku. Kim citohet të ketë thënë se ka një ritëm më të ngadaltë të të bërit të gjërave, pasi mendon edhe për 4 fëmijët e saj, që i ka me ish-bashkëshortin Keni Uest.

Me reperin e famshëm u divorcua zyrtarisht në fillim të vitit të kaluar, pasi marrëdhënia e tyre kishte nisur të çalonte muaj më herët. Aktualisht, Keni Uest ka lidhur një martesë jo detyruese me arkitekten 29-vjeçare Bianka Censori.

MË TEPËR

Radar1 orë më herët

Rusmali është kriminel elektoral, ka urrejtje sepse është shkarkuar për korrupsion

Berisha: Rusmali është kriminel elektoral, ka urrejtje sepse është shkarkuar për korrupsion Kryetari demokrat, Sali Berisha, vazhdoi akuzat ndaj Ilir...

Mix1 orë më herët

Harrison Ford: Mund të kisha qenë prind më i mirë

Në moshën 80-vjeçare, ikona e Hollivudit, Harrison Ford, reflekton mbi mundësinë e tij për të qenë një prind më i...

Mix9 orë më herët

Si të kuptojmë nëse mishi që blejmë është i freskët…

Mishi i freskët në dyqane mund të jetë i vështirë për t’u identifikuar, veçanërisht nëse është i bluar. Megjithatë, ju...

Mix9 orë më herët

Sa është euro sot, po dollari ?!

Këmbimi valutor/ Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro. Çfarë ndodh me monedhat e tjera Kursi zyrtar i këmbimit...

Mix9 orë më herët

Bryan Cranston: Do largohem nga aktrimi

Bryan Cranston tashmë mund të imagjinojë se si do të duket jeta në vitin 2026, duke i thënë GQ se ai dhe...

Radar9 orë më herët

Tashmë i Papërshtatshëm për të ndërmjetësuar diçka mes Serbisë dhe Kosovës

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka deklaruar sot në një intervistë për “France24” se një ndër arsyet pse ka aktualisht...

Radar9 orë më herët

Lëreni të zvarritet këtë!

Në PD-në e vogël me vulë kanë ndodhur ca sherre. Ka hyrë Lulzim Basha me ca të hurit e të...

Mix9 orë më herët

Origjina e masturbimit

Biologët evolucionarë kanë gjurmuar origjinën e masturbimit tek paraardhësit e njeriut dhjetëra miliona vjet më parë. Gjetjet dolën nga ajo...

Kryesore9 orë më herët

Plani i Bashës për zgjedhjet 2025: Do që të bëhet deputet dhe të hyjë në qeveri me Ramën

Fotomontazh: Sejamini-Basha Analisti Neritan Sejamini deklaroi në emisionin “Të Paekspozuarit” se plani i Bashës që ka nisur me rizgjedhjen në...

Mix9 orë më herët

Jennifer Aniston zbulon komplimentin që urren të dëgjojë: Nuk e duroj dot

Jennifer Aniston ka marrë komplimente të panumërta gjatë gjithë karrierës së saj, por së fundmi ka shprehur “neveri” për diçka...

Facebook