Lidhu me ne

Mix

Fotot më epike të modeles së njohur amerikane Rosie Huntington-Whiteley

Fotot më epike të modeles së njohur amerikane

Rosie Huntington-Whiteley katapultoi famën pasi zëvendësoi Megan Fox në filmin e suksesshëm Transformers, duke fituar shpejt fansa të numërt.

Aktorja nuk është e panjohur edhe për format e tonifikuara trupore pasi ka punuar edhe në pasarelë për vite me rradhë, për markën e të brendshmeve Victoria’s Secret.

Modelja zotëron një katalog të madh fotografish mahnitëse, duke përfshirë të brendshmet me dantella, veshjet mahnitëse të tapetit të kuq dhe pamje nga filmi “Transformers”.

Këto foto dëshmojnë se bashkëshorti i saj, aktori i filmave aksion Jason Statham, është një njeri me shumë fat.

Çifti filloi lidhjen në vitin 2009 dhe u fejuan në vitin 2016 dhe që atëherë ata janë bërë prindër të dy fëmijëve.

Vazhdo leximin

MË TEPËR

Mix5 minuta më herët

5 zakone që të bëjnë nervoz pa e kuptuar

Hulumtimet tregojnë se truri ynë është i fokusuar në gjërat negative. Ironikisht, disa nga mekanizmat e përballimit që përdorim për...

Mix7 minuta më herët

Si të shmangni ëndrrat e këqija

Ne e dimë se gjumi është jetik për mirëqenien tonë, por a e keni pyetur ndonjëherë veten pse truri ndonjëherë...

Kritike9 minuta më herët

Ngjela: Turp për ish-kryeministrin Berisha që mbrohet si kalama nga maja e dritares!

Nga Spartak Ngjela: E vetmja mënyrë në të cilën një shoqëri të mumd të jetojë në çdo segment kohor pa...

Mix13 minuta më herët

Si të rrisësh fëmijë të suksesshëm

Është një ndër dilemat më të mëdha në jetë, në biznes dhe në rritjen e fëmijëve: A duhet të ndjekësh...

Mix15 minuta më herët

Syzet inteligjente Ray-Ban Meta me një super veçori të re

Meta ka përditësuar syzet smart Ray-Ban Meta për t’u dhënë më shumë mundësi përdorimit pa duar, duke filluar me një...

Mix34 minuta më herët

Çfarë duhet të dini për turbulencat!

Nga Christine Chung-New York Times Udhëtarë të panumërt kanë përjetuar ndjesinë që shkakton ankth gjatë turbulencave në fluturime: shtrëngim sysh,...

Mix35 minuta më herët

Ja çfarë i ndodh trupit kur pimë shumë kafe!

Pavarësisht nëse jeni duke pirë një kapuçino të nxehtë rrugës për në punë ose duke shijuar një kafe latte të...

Mix37 minuta më herët

Roli i Amal Clooney në lëshimin e urdhër-arrestit për Benjamin Netanyahu!

Avokatja e të Drejtave të Njeriut Amal Clooney ishte pjesë e ekipit që bindi Gjykatën Penale Ndërkombëtare të akuzonte si...

Aktualitet40 minuta më herët

Evi Kokalari: Karrierën time e bllokoi Argita Malltezi

Nga Evi Kokalari Në nëntor të 2022, ishte takimi im i fundit me Berishën, ku i thashë që po mendoja...

Mix43 minuta më herët

Publikohet traileri i filmit të ri nga Disney, “Descendants: The Rise of Red” ku luan edhe Rita Ora

Filmi i quajtur “Descendants: The Rise of Red”, vendos vajzën e ‘Mbretëreshës së Zemrave’ përpara dhe në qendër dhe trailer-i...

Facebook