Lidhu me ne

Mix

5 shenjat më elegante të Horoskopit, janë plot stil dhe hijeshi!

5 shenjat më elegante të Horoskopit, janë plot stil dhe hijeshi!

Është e pamundur që prezenca e tyre të mos vihet re. Personat që iu përkasin këtyre shenjave bien në sy gjithmonë për hijeshinë dhe mënyrën e tyre të sjelljes.

Demi

Origjinaliteti i Demit është diçka unike. Nuk ka asnjë moment që të mos bëjnë përshtypje, qoftë nga mënyra se si vishen apo nga larmia e situatave me të cilat përballet në publik. Personat e kësaj shenjë janë të sigurtë në hapat që hedhin për të arritur qëllimet që kanë pa lënë mënjanë inteligjencën. Thjesht janë të përsosur!

Luani

Personat e kësaj shenje kanë lindur për të qenë në qendër të vëmendjes. Përpos natyrës së drejtpërdrejtë, Luanët kanë një frymë drejtimi. Kanë një qëndrim të sigurt pavarësisht nga rasti si dhe një pamje joshëse.

Akrepi

Akrepi tregon një kujdes të jashtëzakonshëm për pamjen. I pëlqen të vishet mirë, të kujdeset për veten por është dashamirësia e tij ajo që i magjeps njerëzit. Personat e kësaj shenje nuk e kursejnë ndihmën për të tjerët. Është e vështirë t’i rezistosh hijeshisë së Akrepit.

Shigjetari

Shigjetarët duan të udhëtojnë dhe të mësojnë gjëra, dhe kudo që të shkojnë tërheqin vëmendjen. Personat e kësaj shenje janë përgjithësisht të qetë, por nga pamja e tyre dallohen si yje të vërtetë të filmit.

Bricjapi

Bricjapët priren të jenë shumë të këndshëm gjatë gjithë kohës, edhe nëse janë mjaft seriozë dhe ndonjëherë, shumë kërkues. Ndoshta ky është sekreti i sharmit të tyre. Në të njëjtën kohëm dallohen gjithmonë për përsosshmërinë. Duan të vënë në pah parfumet, aksesorët dhe rrobat e shtrenjta.

MË TEPËR

Mix2 ditë më herët

Sabrina Carpenter thyen rekordin e Ariana Grande, kryeson listën me “Please Please Please” (VIDEO)

Këngëtarja amerikane arriti në vendin e parë në listën e kompanive Official Charts me ‘Please Please Please’, duke e shtyrë...

Mix2 ditë më herët

Flasin ekspertët: A është i dëmshëm Cocomelon?

Për krahasim, në Netflix, “Cocomelon” u shikua për aq minuta (33.27 miliardë)- sa Luca, Moana, Raya dhe Last Dragon dhe...

Mix2 ditë më herët

Çfarë ndryshon midis vivo X90 Pro dhe X80 Pro? Dallimet midis dy smartphone-ve

Vivo X90 Pro dhe X80 Pro me sa duket mund të jenë dy telefona inteligjentë shumë të ngjashëm, por dallimet...

Mix2 ditë më herët

iPhone 16: këto janë të gjitha ngjyrat e pritshme

Eventi më i pritur e Apple e vitit tani është afër. Kanë mbetur vetëm pak muaj dhe më në fund...

Mix2 ditë më herët

Pas memeve virale, Ben Affleck tregon pse del gjithmonë i mërzitur nëpër foto

JON KOPALOFF/GETTY Duket se edhe Ben është një nga ne, pra njeri me emocione! Aktori që së fundmi është bërë...

Mix2 ditë më herët

Meghan Markle kërkoi çanta falas nga Victoria Beckham

Meghan Markle thuhet se kërkoi çanta falas nga Victoria Beckham përpara se të distancohej përfundimisht nga ikona e modës, siç...

Mix2 ditë më herët

“Bugatti Tourbillon”, modeli i ri i makinës lukzose që kushton miliona dollarë

Bugatti Tourbillon, foto CNN Bugatti ka zbuluar modelin e saj të ri, “Bugatti Tourbillon”. Makina do të zëvendësojë “Bugatti Chiron”...

Mix2 ditë më herët

“Është djali më i bukur shqiptar”/ Më në fund, Adrola Dushi pranon lidhjen me Capital T

Tashmë nuk ka më dyshime! Modelja bukuroshe Adrola Dushi dhe këngëtari i famshëm Capital T janë në një lidhje dashurie....

Mix2 ditë më herët

“Shisja rroba me mamin, më vinte turp nga shoqëria”, Adrola Dushi rrëfen jetën e saj kur ishte fëmijë

Modelja tejet e dashur nga publiku, Adrola Dushi, e ftur në një emission televiziv tregon se që e vogël e...

Mix2 ditë më herët

Cole Sprouse shpjegon pse e kishte të vështirë të punonte me Jennifer Aniston në serialin “Friends”

Cole Sprouse është një personazh që e pamë më rrallë gjatë historisë së gjatë të shfaqjes në transmetim, por kishte...

Facebook