Lidhu me ne

Mix

3 shenja horoskopi që nuk mund ta përballojnë ndarjen

Këto 3 shenja horoskopi nuk mund ta përballojnë ndarjen

Ndarjet janë të vështira dhe secili person i trajton ato ndryshe. Qoftë një lidhje e gjatë apo më e shkurtër, ka nga ata që do të vazhdojnë të fshehin ndjenjat e tyre dhe nga ata që do ta kenë shumë të vështirë të pranojnë situatën e re. Cilat shenja mund t’i përkasin?

Demi
Si një nga shenjat fikse nuk shkon mirë me ndryshimin. Ata që i përkasin shenjës së Demit do luftojnë shumë për lidhjen e tyre dhe do bëjnë gjithçka deri në fund. Megjithatë, nëse ndarja është zgjidhja, ata do të marrin një vendim, i cili nuk do të ndryshojë. Ata janë kokëfortë dhe nëse thonë se diçka do të bëhet, nuk ndryshon.

Gaforrja
Shumë i vlerësojnë Gaforret me besnikërinë dhe mbrojtjen e tyre. Kur arrijnë pikën e ndarjes, ata mbulohen me guaskën e tyre të fortë për të fshehur dobësinë e tyre. Duhet kohë që ata të besojnë përsëri dikë dhe ata përdorin sulmin si mbrojtje.

Akrepi
Ai mund të jetë i vështirë të tregojë ndjenjat e tij, por një ndarje për një Akrep është një thikë në zemër – veçanërisht nëse ai nuk e ka kërkuar atë. Ai mund të duket i mirë, por në realitet ai do t’i shfaqë ndjenjat e tij të forta në mënyrë të prapambetur apo edhe hakmarrëse. Nëse ai mund të menaxhojë ndjenjat e tij të errëta, ai do të jetë në gjendje të pranojë ndarjen.

MË TEPËR

Mix22 orë më herët

Sekretet e një martese të lumtur

Ka nga ato çifte, që pas 10-15 vitesh martesë ia kanë dalë të qëndrojnë bashkë, të lumtur e të kënaqur. Po cili është çelësi për...

Mix22 orë më herët

Shenjat paralajmëruese të një marrëdhënie toksike

Shoqëria na ka mësuar të varemi emocionalisht nga partnerët tanë, kur, në fakt, një marrëdhënie e qëndrueshme duhet të përfshijë...

Mix22 orë më herët

5 sinjale që tregojnë një marrëdhënie toksike

Për fat të keq, ka njerëz që janë shumë kritik, negativë nga natyra, që do të thotë se ata nuk...

Mix22 orë më herët

Pse disa njerëz bien në dashuri menjëherë…

Është e lehtë të pëlqesh dikë, kur “ka kimi” se krijohet një magji e caktuar që shkakton tërheqjen. Le të...

Mix22 orë më herët

Sa ndikon stresi i nënës në shëndetin e fëmijës?

Një projekt i ri i krijuar nga “Lifecycle” ka pasur si qëllim pikërisht zbulimin e lidhjes së mundshme që mund...

Mix22 orë më herët

Si të shpëtoni nga mendimet negative?!

Jo rrallëherë ndodh që pronarët e bizneseve, të punojnë më shumë se sa duhet. Duke punuar dhe mbi 80 orë...

Mix22 orë më herët

15 thënie frymëzuese të Kobe Bryant, nga karriera e tij legjendare

Për të kujtuar Kobe Bryant, ju sjellim në vëmendje jetën dhe trashëgiminë e tij përmes thënieve të tij motivuese. Kobe...

Mix22 orë më herët

Sipas ekspertëve të shëndetit mendor, bëni këto 4 gjëra çdo ditë për të qenë më të lumtur dhe elastik mendërisht

“Njerëzit duhet të kuptojnë se të qenit “elastik mendërisht” do të thotë që po përjetoni diçka në një nivel të...

Sport22 orë më herët

10 muzetë më të mirë të futbollit në Europë

Më 14 qershor nisi në Gjermani, Kampionati Europian i Futbollit, Euro 2024. Është e vështirë të mos përfshihesh nga emocionet...

Mix22 orë më herët

Barcelona ndalon turistët e huaj të marrin apartamente me qira deri në vitin 2028

Barcelona, ​​një destinacion kryesor spanjoll për pushime, njoftoi se do të ndalojë marrjen me qira të apartamenteve për turistët deri...

Facebook