Lidhu me ne

Mix

3 shenja horoskopi që nuk mund ta përballojnë ndarjen

Këto 3 shenja horoskopi nuk mund ta përballojnë ndarjen

Ndarjet janë të vështira dhe secili person i trajton ato ndryshe. Qoftë një lidhje e gjatë apo më e shkurtër, ka nga ata që do të vazhdojnë të fshehin ndjenjat e tyre dhe nga ata që do ta kenë shumë të vështirë të pranojnë situatën e re. Cilat shenja mund t’i përkasin?

Demi
Si një nga shenjat fikse nuk shkon mirë me ndryshimin. Ata që i përkasin shenjës së Demit do luftojnë shumë për lidhjen e tyre dhe do bëjnë gjithçka deri në fund. Megjithatë, nëse ndarja është zgjidhja, ata do të marrin një vendim, i cili nuk do të ndryshojë. Ata janë kokëfortë dhe nëse thonë se diçka do të bëhet, nuk ndryshon.

Gaforrja
Shumë i vlerësojnë Gaforret me besnikërinë dhe mbrojtjen e tyre. Kur arrijnë pikën e ndarjes, ata mbulohen me guaskën e tyre të fortë për të fshehur dobësinë e tyre. Duhet kohë që ata të besojnë përsëri dikë dhe ata përdorin sulmin si mbrojtje.

Akrepi
Ai mund të jetë i vështirë të tregojë ndjenjat e tij, por një ndarje për një Akrep është një thikë në zemër – veçanërisht nëse ai nuk e ka kërkuar atë. Ai mund të duket i mirë, por në realitet ai do t’i shfaqë ndjenjat e tij të forta në mënyrë të prapambetur apo edhe hakmarrëse. Nëse ai mund të menaxhojë ndjenjat e tij të errëta, ai do të jetë në gjendje të pranojë ndarjen.

MË TEPËR

Radar3 orë më herët

Rusmali është kriminel elektoral, ka urrejtje sepse është shkarkuar për korrupsion

Berisha: Rusmali është kriminel elektoral, ka urrejtje sepse është shkarkuar për korrupsion Kryetari demokrat, Sali Berisha, vazhdoi akuzat ndaj Ilir...

Mix3 orë më herët

Harrison Ford: Mund të kisha qenë prind më i mirë

Në moshën 80-vjeçare, ikona e Hollivudit, Harrison Ford, reflekton mbi mundësinë e tij për të qenë një prind më i...

Mix10 orë më herët

Si të kuptojmë nëse mishi që blejmë është i freskët…

Mishi i freskët në dyqane mund të jetë i vështirë për t’u identifikuar, veçanërisht nëse është i bluar. Megjithatë, ju...

Mix10 orë më herët

Sa është euro sot, po dollari ?!

Këmbimi valutor/ Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro. Çfarë ndodh me monedhat e tjera Kursi zyrtar i këmbimit...

Mix10 orë më herët

Bryan Cranston: Do largohem nga aktrimi

Bryan Cranston tashmë mund të imagjinojë se si do të duket jeta në vitin 2026, duke i thënë GQ se ai dhe...

Radar10 orë më herët

Tashmë i Papërshtatshëm për të ndërmjetësuar diçka mes Serbisë dhe Kosovës

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka deklaruar sot në një intervistë për “France24” se një ndër arsyet pse ka aktualisht...

Radar10 orë më herët

Lëreni të zvarritet këtë!

Në PD-në e vogël me vulë kanë ndodhur ca sherre. Ka hyrë Lulzim Basha me ca të hurit e të...

Mix11 orë më herët

Origjina e masturbimit

Biologët evolucionarë kanë gjurmuar origjinën e masturbimit tek paraardhësit e njeriut dhjetëra miliona vjet më parë. Gjetjet dolën nga ajo...

Kryesore11 orë më herët

Plani i Bashës për zgjedhjet 2025: Do që të bëhet deputet dhe të hyjë në qeveri me Ramën

Fotomontazh: Sejamini-Basha Analisti Neritan Sejamini deklaroi në emisionin “Të Paekspozuarit” se plani i Bashës që ka nisur me rizgjedhjen në...

Mix11 orë më herët

Jennifer Aniston zbulon komplimentin që urren të dëgjojë: Nuk e duroj dot

Jennifer Aniston ka marrë komplimente të panumërta gjatë gjithë karrierës së saj, por së fundmi ka shprehur “neveri” për diçka...

Facebook