Lidhu me ne

Mix

Çfarë bëri Taylor Swift pas ndarjes? Atë që bëjmë të gjitha ne!

Ç’bëri Taylor Swift pas ndarjes? Atë qëBACKGRID

Taylor Swift mund të jetë e famshme dhe e njohur në mbarë botën, por pas ndarjes, reagon si të gjitha ne! I bën unfollow ish-it (ajo dhe gjithë miqtë e saj), mbledh gocat, del dhe argëtohet!

Disa kohë pas ndarjes miqësore nga Joe Alwyn, pas 6 vitesh lidhje, Taylor ka mbledhur skuadrën e saj, të përbërë nga: Gigi Hadid, Blake Lively dhe Alana, Danielle dhe Este Haim dhe bashkë kanë shkuar në një club privat, për të festuar.     View this post on Instagram           


Tay kishte veshur një fustan të zi, të shkurtër, kombinuar me këpucë. Iu kujtua dikujt tjetër “fustani i hakmarrjes” së princeshë Diana-s?
 
Më parë, të gjitha këto gocat dhe për më tepër, Ryan Reynolds dhe vëllai i Taylor, Austin, i bënë unfolloë Joe Alwyn (sepse si ne të thjeshtët qenkërkan edhe të VIP-at).
 
Taylor dhe Joe u ndanë pas 6 vitesh lidhje, me një vendim të përbashkët. Ata vendosën t’i jepnin fund lidhjes, për shkak të dallimeve të tyre që me kalimin e kohës, u bënë të pakapërcyeshme (sipas burimeve). Lajmi qarkulloi disa javë pasi dyshja i kishte dhënë fund raportit dhe shumë njerëz gjetën shpjegimin se pse Taylor kishte zëvendësuar një këngë dashurie me një këngë ndarjeje në listën e saj të albumit dhe se pse kishte qarë gjatë një performance në turneun “Eras”.

Por, pasi dikush e pyeti përmes një pankarte nëse ishte mirë, Tay bëri me shenjë se po, është mirë dhe duket se e ka marrë veten nga ndarja.

MË TEPËR

Radar2 orë më herët

Rusmali është kriminel elektoral, ka urrejtje sepse është shkarkuar për korrupsion

Berisha: Rusmali është kriminel elektoral, ka urrejtje sepse është shkarkuar për korrupsion Kryetari demokrat, Sali Berisha, vazhdoi akuzat ndaj Ilir...

Mix2 orë më herët

Harrison Ford: Mund të kisha qenë prind më i mirë

Në moshën 80-vjeçare, ikona e Hollivudit, Harrison Ford, reflekton mbi mundësinë e tij për të qenë një prind më i...

Mix9 orë më herët

Si të kuptojmë nëse mishi që blejmë është i freskët…

Mishi i freskët në dyqane mund të jetë i vështirë për t’u identifikuar, veçanërisht nëse është i bluar. Megjithatë, ju...

Mix9 orë më herët

Sa është euro sot, po dollari ?!

Këmbimi valutor/ Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro. Çfarë ndodh me monedhat e tjera Kursi zyrtar i këmbimit...

Mix9 orë më herët

Bryan Cranston: Do largohem nga aktrimi

Bryan Cranston tashmë mund të imagjinojë se si do të duket jeta në vitin 2026, duke i thënë GQ se ai dhe...

Radar10 orë më herët

Tashmë i Papërshtatshëm për të ndërmjetësuar diçka mes Serbisë dhe Kosovës

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka deklaruar sot në një intervistë për “France24” se një ndër arsyet pse ka aktualisht...

Radar10 orë më herët

Lëreni të zvarritet këtë!

Në PD-në e vogël me vulë kanë ndodhur ca sherre. Ka hyrë Lulzim Basha me ca të hurit e të...

Mix10 orë më herët

Origjina e masturbimit

Biologët evolucionarë kanë gjurmuar origjinën e masturbimit tek paraardhësit e njeriut dhjetëra miliona vjet më parë. Gjetjet dolën nga ajo...

Kryesore10 orë më herët

Plani i Bashës për zgjedhjet 2025: Do që të bëhet deputet dhe të hyjë në qeveri me Ramën

Fotomontazh: Sejamini-Basha Analisti Neritan Sejamini deklaroi në emisionin “Të Paekspozuarit” se plani i Bashës që ka nisur me rizgjedhjen në...

Mix10 orë më herët

Jennifer Aniston zbulon komplimentin që urren të dëgjojë: Nuk e duroj dot

Jennifer Aniston ka marrë komplimente të panumërta gjatë gjithë karrierës së saj, por së fundmi ka shprehur “neveri” për diçka...

Facebook