Lidhu me ne

Mix

Cristiano Ronaldo është lodhur nga Georgina Rodriguez: Ajo mendon se është në të njëjtin nivel me të

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez shprehin dashuri të pakushtëzuar për njëri-tjetrin në rrjetet sociale, por në fakt në shumë media botërore prej muajsh thuhet se lidhja e tyre është në krizë. Kështu, shenjat e një krize mes ish-lojtarit të Real Madridit dhe Georgina Rodriguez janë të qarta sipas programit televiziv portugez ‘Noite das Estrelas’, në kanalin CMTV. Në këtë program dhe në disa media të tjera portugeze, ata tregojnë se Cristiano është “lodhur” nga qëndrimi i nga Georgina Rodriguez, të cilin e cilësojnë si “larg realitetit, të detyruar dhe joserioz”.

“Sjellja e fundit e Ronaldos tregon dy gjëra: që jeta e tij personale nuk është në një moment lumturie dhe se sa më shumë distancohet nga nëna e tij, Dolores Aveiro, aq më pak i duruar është. Dhe të gjithë e dimë pse ai është gjithnjë e më i largët nga e ëma, familja”, tha psikologu Quintino për gjestin aspak të hijshëm që ylli i futbollit bëri në fushë pak ditë më parë, ku preku organet gjenitale si një përgjigje ndaj fansave të skuadrës kundërshtare.

Ndërkohë gazetari Daniel Nascimento gjatë programit spanjoll, shtoi: “Ronaldo nuk është i lumtur. Georgina i kalon ditët e saj në një qendër tregtare në Riad. Ajo thjesht shpenzon dhe shpenzon dhe shpenzon. Dhe më e keqja, ajo mendon se është në nivelin e Cristianos. Ajo e vendos veten në piedestal dhe atij nuk i pëlqen fare një gjë e tillë”.

 “E kam thënë prej muajsh. Ata nuk po shkojnë mirë dhe ka gjasa që të ndahen. Realiteti është se CR7 është lodhur me të. Ky është realiteti. Unë ende them që nuk do të ketë dasmë”, tha një nga drejtuesit e talk shoë’, Leo Caeiro.

Në program kishte edhe një zë që mbronte modelen, ishte Filipa Kastro, shoqja e Cristiano-s, “Mund të pohoj nga një burim 100 për qind i besueshëm se si gjithmonë po ecin shumë mirë. Kjo janë thjesht thashetheme të sajuara nga njerëz që nuk e durojnë Gio. Ata janë një çift që kanë dashuri”.

MË TEPËR

Mix8 orë më herët

Rrahjet e ngadalta të zemrës/ Përse ndodhin dhe si të veproni

Rrahjet e zemrës funksionojnë si tik taku i orës, vazhdojnë pa pushuar asnjë sekondë gjatë gjithë jetës. Zemra, organi më...

Mix8 orë më herët

Ja sa duhet të jenë rrahjet e zemrës sipas moshës që keni

Ritmi i zemrës është numri i rrahjes së zemrës në minutë. Ju mund të matni atë ndërsa jeni në pushim...

Mix8 orë më herët

Sipas moshës dhe gjinisë, ky është numri normal i rrahjeve të zemrës në minutë

Shumë njerëz shpesh numërojnë rrahjet e tyre të zemrës, mirëpo në këtë epokë moderne, ka edhe aplikacione celulare që matin...

Kryesore15 orë më herët

Askush nuk e tha të vërtetën se përse janë shtuar sharlatanët në media

Koment nga Bilbil Beqiri U bë një debat i vakët në portalet shqiptare se përse janë shtuar sharlatanët në TV,...

Temporal15 orë më herët

Shpallja “armik i popullit” i gomarit që del në televizion dhe zbavit disa të ngjashëm të tij

Ardian NdrecaArdian Ndreca A mund të gjobitet apo të dënohet dikush që mendon dhe e shpreh publikisht se toka asht...

Kryesore2 ditë më herët

Opozita në protestë, gjithçka ndodhi në tubimin e parë pa Berishën në shesh

Pas disa kohësh që nuk organizonte një tubim dhe përplasje mes vetes, opozita e drejtuar nga Rithemelimi thirri qytetarët dhe...

Radar2 ditë më herët

Veliaj “kërcënon” Ramën

Kryebashkiaku Erion Veliaj Kryebashkiaku Erion Veliaj, në një dalje të tij në media ka përcjellë mesazh të koduar për kryeministrin...

Mix2 ditë më herët

Zbuloni disa fakte interesante për lepujt

Lepujt janë krijesa sociale dhe janë më të lumtur në shoqërinë e specieve të tyre. Kombinimi më i mirë është...

Mix2 ditë më herët

Kanceri mund të maskohet nga prostata e zmadhuar? Nëse keni probleme me prostatën bëni një kontroll tek doktori

Pak ditë më parë, bota u trondit kur Pallati Buckingham njoftoi se mbreti britanik Charles vuante nga kanceri. Trashëgimtari i...

Radar2 ditë më herët

“Non grata, plumb kundër opozitës”, Berisha akuzon diplomatët për përçarjen e PD: Ky uragan ishte llogaritur të mos ndodhte

“Ky uragan madhështor në qendër të Tiranës, ishte llogaritur të mos ndodhte. Shqipëria ishte llogaritur që sot të ishte një...

Facebook