Lidhu me ne

Kryesore

Gjykata e Arbitrazhit ka 20 dosje në shqyrtim, Shqipëria mund të paguajë 1.6 miliardë euro gjoba

Sali Berisha: Gjykata e Arbitrazhit ka 20 dosje në shqyrtim, Shqipëria mund të paguajë 1.6 miliardë euro gjoba

Berisha: Gjykata e Arbitrazhit ka 20 dosje në shqyrtim, Shqipëria mund

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka reaguar në llogarinë e tij në Facebook pas gjobës që Gjykata e Arbitrazhit i ka vënë shtetit shqiptar për çështjen Becchetti.

Lideri demokrat është shprehur se gjoba 110 milionë euro nuk është asgjë në krahasim me 20  dosjet që janë në shqyrtim dhe të cilat mund të sjellin një dëm 1.6 miliard euro, e barasvlefshme me rrogat e dy viteve në Shqipëri

Postimi i Berishës:

110 milionë euro njëra nga gjobat e Edi Ramës për shqiptarët.

Në gjykatë ndërkombëtare presin vendimin edhe 20 dosje me të cilat gjoba do arrijë minimalisht 1,6 miliardë euro, apo baras me rrogat e dy viteve në Shqipëri. sb

MË TEPËR

Radar3 orë më herët

Rusmali është kriminel elektoral, ka urrejtje sepse është shkarkuar për korrupsion

Berisha: Rusmali është kriminel elektoral, ka urrejtje sepse është shkarkuar për korrupsion Kryetari demokrat, Sali Berisha, vazhdoi akuzat ndaj Ilir...

Mix3 orë më herët

Harrison Ford: Mund të kisha qenë prind më i mirë

Në moshën 80-vjeçare, ikona e Hollivudit, Harrison Ford, reflekton mbi mundësinë e tij për të qenë një prind më i...

Mix11 orë më herët

Si të kuptojmë nëse mishi që blejmë është i freskët…

Mishi i freskët në dyqane mund të jetë i vështirë për t’u identifikuar, veçanërisht nëse është i bluar. Megjithatë, ju...

Mix11 orë më herët

Sa është euro sot, po dollari ?!

Këmbimi valutor/ Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro. Çfarë ndodh me monedhat e tjera Kursi zyrtar i këmbimit...

Mix11 orë më herët

Bryan Cranston: Do largohem nga aktrimi

Bryan Cranston tashmë mund të imagjinojë se si do të duket jeta në vitin 2026, duke i thënë GQ se ai dhe...

Radar11 orë më herët

Tashmë i Papërshtatshëm për të ndërmjetësuar diçka mes Serbisë dhe Kosovës

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka deklaruar sot në një intervistë për “France24” se një ndër arsyet pse ka aktualisht...

Radar11 orë më herët

Lëreni të zvarritet këtë!

Në PD-në e vogël me vulë kanë ndodhur ca sherre. Ka hyrë Lulzim Basha me ca të hurit e të...

Mix11 orë më herët

Origjina e masturbimit

Biologët evolucionarë kanë gjurmuar origjinën e masturbimit tek paraardhësit e njeriut dhjetëra miliona vjet më parë. Gjetjet dolën nga ajo...

Kryesore11 orë më herët

Plani i Bashës për zgjedhjet 2025: Do që të bëhet deputet dhe të hyjë në qeveri me Ramën

Fotomontazh: Sejamini-Basha Analisti Neritan Sejamini deklaroi në emisionin “Të Paekspozuarit” se plani i Bashës që ka nisur me rizgjedhjen në...

Mix11 orë më herët

Jennifer Aniston zbulon komplimentin që urren të dëgjojë: Nuk e duroj dot

Jennifer Aniston ka marrë komplimente të panumërta gjatë gjithë karrierës së saj, por së fundmi ka shprehur “neveri” për diçka...

Facebook