Lidhu me ne

Mix

Maye Musk, nëna e Elon Musk eksploron Santorinin me një Tesla

Nëna e Elon Musk eksploron Santorinin me një Tesla

Këto ditë, May Musk, nëna e sipërmarrësit miliarder, Elon Musk, ndodhet në Santorini, Greqi, teksa mori pjesë në Konferencën Ndërkombëtare të Turizmit të Luksit.

Pas detyrave të saj, modelja dhe shkrimtarja duket se po e shijon kohën në ishullin e famshëm.

Me postimin e saj në rrjetet sociale, May Musk duket se po bën sërf në ujërat blu të ishullit.

Në një tjetër foto, që ka postuar, ajo ka pozuar pranë një makine Tesla, kompania në pronësi të djalit të saj. Ndërsa në një pamje ndryshe pozon me pamjen e bukur të Santorinit në sfond.

https://twitter.com/mayemusk/status/1653766173572448258?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1653766173572448258%7Ctwgr%5Ec11cca1bc424c5cc8c345e857683d4dca5bc57df%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.oranews.tv%2Fteknologji%2Fnena-e-elon-musk-eksploron-santorinin-me-nje-tesla-i1087508

“Një udhëtim ditor duke eksploruar Santorinin me një Tesla,” shkroi ajo në mbishkrim.

Së fundmi, në Konferencën e mbajtur disa ditë më parë, ajo tregoi se në të kaluarën kishte vizituar nëntë ishuj të ndryshëm të vendit dhe ka komentuar shumë pozitivisht mikpritjen dhe dashamirësinë e grekëve, madje duke shprehur dashurinë e saj për ishujt grekë.

MË TEPËR

Kioske5 orë më herët

Për Belerin e ka fajin Berisha e Meta? Po për Parlamentin me kriminelë kush e ka?

Në një intervisë për News 24, ministrja e Shtetit për Parlamentin Elisa Spiropali ka përsëritur sërish variantin e shumicës për...

Radar6 orë më herët

Çështja McGonigal/ Berisha: Mediat lëpirëse të Ramës mashtrojnë shqiptarët

Ish-kryeministri, Sali Berisha ka reaguar lidhur me lidhur me pasqyrimin që kanë pasur media të ndryshme në vend për skandalin...

Mix6 orë më herët

9 ëndrrat më të zakonshme/ Psikologu shpjegon kuptimin e tyre

Për të përditshmen britanike The Independent, psikologu Ian Wallace (i cili ka interpretuar më shumë se 150 mijë ëndrra në...

Kryesore6 orë më herët

Pse SPAK duhet të merret me aferën McGonigal?

Nga ELVI FUNDO Sipas mediave në SHBA, ish-zyrtari i lartë i FBI-së, Charles McGonigal ka pranuar akuzat. Ai ka bashkëpunuar...

Mix6 orë më herët

Russell Brand iniston në pafajësinë e tij…

Russell Brand këmbëngul se është i pafajshëm pavarësisht ankesave që janë bërë kundër tij. Aktori është akuzuar nga pesë gra...

Mix6 orë më herët

A ju shëndosh rrushi? Njihuni me përfitimet shëndetësore prej tij

Rrushi është një nga frutat më të ëmbla të stinës së vjeshtës, i shijshëm dhe i pasur me veti ushqyese....

Mix6 orë më herët

Mikrobet në furçën e dhëmbëve, rreziqet që sjellin në shëndet

Shëndeti oral është një aspekt i rëndësishëm i shëndetit të njeriut. Për të ruajtur dhe mbrojtur dhëmbët, është e rëndësishme...

Mix6 orë më herët

Historia e suksesit të Anna Wintour që shkollën e braktisi kur ishte 16 vjeç

Nga një fëmijëri e privilegjuar në kopshtet Phillimore, sot një nga zonat më të shtrenjta të Londrës. Nga marrëdhënia e...

Radar17 orë më herët

Çfarë tha Bledi Mane që e acaroi kaq shumë Tik Lapajn ?!

Adriatik Lapaj e kërcënon/ Bledi Mane i përgjigjet: Ta grisa cipën e hipokrizisë Adriatik Lapaj ka kërcënuar se do të...

Radar17 orë më herët

Zëri i Amerikës: McGonigal pranon të gjitha akuzat e lidhura me Shqipërinë, kontaktet me Ramën dhe Duçkën

Mcgonigal dhe Rama Ish-zyrtari i FBI-së, Charles McGonigal pranoi të premten fajësinë se kishte fshehur faktin që kishte marrë 225,000...

Facebook