Lidhu me ne

Kioske

Kam një të metë: Jam naiv e besoj lehtë

Basha flet për marrëveshjen e 17 majit me Ramën: U bë me

Në një takim me të rinj, ish-kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka deklaruar ndër të tjera për Marrëveshjen e 17 majit 2017:

Ishte ndërmjetësuar nga i dërguari i SHBA. I Dërguari tha kush refuzon do ketë pasoja. Edhe sot 6 vite pas marrëveshjes së 17 Majit vazhdojnë me industrinë e baltës dhe gënjeshtrave. E meta ime është se besoj te integriteti njerëzor te këta njerëz. Por këta njerëz janë pa integritet. Nuk ka pasur kurrë një marrëveshje të fshehtë. U publikua që në orën 5

E para këtu është për t’u shënuar politika absurde e ShBA që operon me ultimatume.

E dyta naiviteti i Bashës që beson lehtë të tjetri. Kjo e penalizoi me thënë të drejtën. Tani po del në sipërfaqe e vërteta. Pyetja është a mos vallë ishte naivitet edhe libri ”Misioni im” pasi del vetiu në konkluzion njeriu që z. Basha gabimisht i ka besuar edhe vetes. 

MË TEPËR

Radar3 orë më herët

Crowdstrike dhe Microsoft: Çfarë dimë për ndërprerjet globale të IT

Një ndërprerje masive e IT-së ka shkaktuar kaos në mbarë botën, me banka të mëdha, media dhe linja ajrore mes...

Mix3 orë më herët

Problemet që shkakton mungesa e hekurit në shtatzani

Dukeni e zbehtë dhe mendoni se e keni nga lodhja? Nuk është lodhje, por mungesë hekuri. Megjithatë, megjithëse problemi është kaq...

Mix3 orë më herët

20 gjëra që duhet të dini kur jeni shtatzanë për herë të parë

Shenjat që vërtetojnë se jeni shtatzënë Shpesh disa simptoma të rreme mund të shkaktojnë konfuzion tek ju. Mënyra më e...

Mix3 orë më herët

Cila do te ishte diferenca ideale ne moshe mes femijeve?

Disa familje mendojnë të sjellin në jetë fëmijën e dytë gati menjëherë pas të parit, por ndonjëherë harrojnë se përkushtimi ndaj dy...

Mix3 orë më herët

Fertilizimi In-Vitro, sa rendesi ka mosha e nenes?

Zakonisht kjo metodë përdoret kur çifi ka vendosur të sjellë në jetë një fëmijë në moshë të madhe dhe ngjizja...

Mix3 orë më herët

Eshte e mundur te ngelesh shtatzane ndersa merr kontraceptiv?

Përgjigjja është po! Mund  të ndodhë nëse ajo nuk e ka kryer funksionin si pasojë e mënyrës së gabuar të...

Mix3 orë më herët

Seksi ne shtatzani, cfare ai nuk ju ka thene kurre!

I pëlqej akoma partnerit tim? Është kjo një nga pyetjet më të shpeshta që gratë i bëjnë vetes gjatë shtatzanisë. Ato fillojnë...

Mix3 orë më herët

Dhimbjet e barkut pas marredhenieve seksuale, ja arsyet

Dhimbjet e barkut gjatë ose pas marrëdhënieve seksuale quhen në përgjithësi “dispareunia” dhe shkak për to mund të bëhen faktorë...

Mix3 orë më herët

A jane normale dhimbjet e barkut ne shtatzani?

Kur je shtatzanë do të fillosh të ndiesh shqetësime kudo në trup dhe nuk do të përjashtohen as dhimbjet e barkut. Ato...

Mix3 orë më herët

Selena Gomez hyn në histori pas nominimit për çmimet Emmy 2024

FOTO: GETTY IMAGES Selena Gomez ka një arsye më shumë për t’u ndjerë krenare për veten dhe gjithë arritjet në...

Facebook