Lidhu me ne

Mix

Elon Musk tallet me Megan Fox pas deklaratës së saj

Elon Musk së fundmi është tallur me Megan Fox pasi aktorja mohoi pretendimet se ajo “i detyroi” djemtë e saj dhe të Brian Austin Green të vishnin “rroba vajzash”.

Pasi Fox e quajti veten një “shtrigë” ndërsa i kundërpërgjigjej Robby Starbuck përmes Instagramit, Musk, postoi të dielën në Twitter se ai “po kërkonte të punësonte një të famshëm të Witchcraft & Propaganda”.

Shumë përdorues të mediave sociale e lidhën postimin e CEO-t të Tesla-s me aktoren e “Jennifer’s Body”, ku dikush i tha atij se Fox ishte “vajza e duhur ” për këtë punë. Kur një tjetër postues në Twitter pretendoi se Megan është  “shumë keq në propagandë”, Musk u përgjigj: “Askush nuk është i përsosur”.

Ndërsa Fox ende nuk i është përgjigjur manjatit të biznesit, reagimi i saj ndaj pretendimeve të Starbuck për fëmijët e saj – Noah, 10, Bodhi, 9 dhe Journey 6 – u bë virale. Ish-kandidati i Kongresit Amerikan pretendoi javën e kaluar se ai dëgjoi dy nga të vegjlit  duke thënë se ishin detyruar nga nëna e tyre të vishnin rroba vajzash, ndërsa dadoja e tyre u përpoq t’i ngushëllonte”.

Starbuck, pretendoi se kishte jetuar “në të njëjtin komunitet” me  familjen e Fox pesë vjet më parë. Fox e sulmoi atë të shtunën për përdorimin e “fëmijëve të saj si levë apo monedhë sociale. Ajo shtoi, “shfrytëzimi i identitetit gjinor i fëmijës sim për të tërhequr vëmendjen në fushatën tuaj politike ju ka vënë në anën e gabuar të universit. Unë jam sulmuar nga burra të pasigurt, narcistë, impotent, të vegjël si ju shumë herë, e megjithatë jam ende këtu.” Green, doli gjithashtu në mbrojtje të ish-gruas së tij, duke i thënë TMZ se pretendimi i Starbuck ishte “absolutisht jo” i vërtetë dhe i motivuar nga dëshira “egoiste”.

MË TEPËR

Kioske5 orë më herët

Për Belerin e ka fajin Berisha e Meta? Po për Parlamentin me kriminelë kush e ka?

Në një intervisë për News 24, ministrja e Shtetit për Parlamentin Elisa Spiropali ka përsëritur sërish variantin e shumicës për...

Radar5 orë më herët

Çështja McGonigal/ Berisha: Mediat lëpirëse të Ramës mashtrojnë shqiptarët

Ish-kryeministri, Sali Berisha ka reaguar lidhur me lidhur me pasqyrimin që kanë pasur media të ndryshme në vend për skandalin...

Mix6 orë më herët

9 ëndrrat më të zakonshme/ Psikologu shpjegon kuptimin e tyre

Për të përditshmen britanike The Independent, psikologu Ian Wallace (i cili ka interpretuar më shumë se 150 mijë ëndrra në...

Kryesore6 orë më herët

Pse SPAK duhet të merret me aferën McGonigal?

Nga ELVI FUNDO Sipas mediave në SHBA, ish-zyrtari i lartë i FBI-së, Charles McGonigal ka pranuar akuzat. Ai ka bashkëpunuar...

Mix6 orë më herët

Russell Brand iniston në pafajësinë e tij…

Russell Brand këmbëngul se është i pafajshëm pavarësisht ankesave që janë bërë kundër tij. Aktori është akuzuar nga pesë gra...

Mix6 orë më herët

A ju shëndosh rrushi? Njihuni me përfitimet shëndetësore prej tij

Rrushi është një nga frutat më të ëmbla të stinës së vjeshtës, i shijshëm dhe i pasur me veti ushqyese....

Mix6 orë më herët

Mikrobet në furçën e dhëmbëve, rreziqet që sjellin në shëndet

Shëndeti oral është një aspekt i rëndësishëm i shëndetit të njeriut. Për të ruajtur dhe mbrojtur dhëmbët, është e rëndësishme...

Mix6 orë më herët

Historia e suksesit të Anna Wintour që shkollën e braktisi kur ishte 16 vjeç

Nga një fëmijëri e privilegjuar në kopshtet Phillimore, sot një nga zonat më të shtrenjta të Londrës. Nga marrëdhënia e...

Radar17 orë më herët

Çfarë tha Bledi Mane që e acaroi kaq shumë Tik Lapajn ?!

Adriatik Lapaj e kërcënon/ Bledi Mane i përgjigjet: Ta grisa cipën e hipokrizisë Adriatik Lapaj ka kërcënuar se do të...

Radar17 orë më herët

Zëri i Amerikës: McGonigal pranon të gjitha akuzat e lidhura me Shqipërinë, kontaktet me Ramën dhe Duçkën

Mcgonigal dhe Rama Ish-zyrtari i FBI-së, Charles McGonigal pranoi të premten fajësinë se kishte fshehur faktin që kishte marrë 225,000...

Facebook