Lidhu me ne

Mix

Ariana Grande: Kam bërë botox dhe fillers për buzët!

Ariana Grande: Kam bërë botox dhe fillers për buzët!

Ariana Grande ka folur sinqerisht për imazhin e saj të bukurisë dhe për praktikat estetike që ka bërë në fytyrën e saj ndër vite.


Kanali “Vogue” publikon një seri videosh, të quajtura “Sekretet e Bukurisë”, ku shfaqen të famshëm që flasin dhe tregojnë rutinat e tyre të bukurisë dhe kujdesit të lëkurës. Në videon më të fundit u shfaq edhe Ariana, e cila përveç grimit dhe rutinës së kujdesit të lëkurës, bëri edhe një zbulim personal.


“Transparencë e plotë… Unë kam bërë disa fillers në buzë gjatë viteve dhe botox. Ndalova në 2018 se po ndihesha kaq…”, tha fillimisht ajo.


“Për një kohë të gjatë, bukuria për mua fshihej. Dhe tani më duket se nuk jam më e bukur që kur ndaluar së bëri fillers dhe botox dhe ndoshta do t’i filloj përsëri një ditë, nuk e di. Secili e di vetë. Bëj çfarëdo që të bën të ndihesh mirë. Unë të mbështes!”, ka theksuar 30-vjeçarja.


“Dua të shikoj rrudhat e të qarit dhe të buzëqeshjes. Shpresoj që rrudhat e mia të buzëqeshjes të bëhen gjithnjë e më të theksuara dhe të qesh gjithnjë e më shumë. Thjesht mendoj se plakja mund të jetë një gjë kaq e bukur.”, tha këngëtarja e njohur.

MË TEPËR

Kioske3 orë më herët

Për Belerin e ka fajin Berisha e Meta? Po për Parlamentin me kriminelë kush e ka?

Në një intervisë për News 24, ministrja e Shtetit për Parlamentin Elisa Spiropali ka përsëritur sërish variantin e shumicës për...

Radar4 orë më herët

Çështja McGonigal/ Berisha: Mediat lëpirëse të Ramës mashtrojnë shqiptarët

Ish-kryeministri, Sali Berisha ka reaguar lidhur me lidhur me pasqyrimin që kanë pasur media të ndryshme në vend për skandalin...

Mix4 orë më herët

9 ëndrrat më të zakonshme/ Psikologu shpjegon kuptimin e tyre

Për të përditshmen britanike The Independent, psikologu Ian Wallace (i cili ka interpretuar më shumë se 150 mijë ëndrra në...

Kryesore4 orë më herët

Pse SPAK duhet të merret me aferën McGonigal?

Nga ELVI FUNDO Sipas mediave në SHBA, ish-zyrtari i lartë i FBI-së, Charles McGonigal ka pranuar akuzat. Ai ka bashkëpunuar...

Mix4 orë më herët

Russell Brand iniston në pafajësinë e tij…

Russell Brand këmbëngul se është i pafajshëm pavarësisht ankesave që janë bërë kundër tij. Aktori është akuzuar nga pesë gra...

Mix4 orë më herët

A ju shëndosh rrushi? Njihuni me përfitimet shëndetësore prej tij

Rrushi është një nga frutat më të ëmbla të stinës së vjeshtës, i shijshëm dhe i pasur me veti ushqyese....

Mix4 orë më herët

Mikrobet në furçën e dhëmbëve, rreziqet që sjellin në shëndet

Shëndeti oral është një aspekt i rëndësishëm i shëndetit të njeriut. Për të ruajtur dhe mbrojtur dhëmbët, është e rëndësishme...

Mix4 orë më herët

Historia e suksesit të Anna Wintour që shkollën e braktisi kur ishte 16 vjeç

Nga një fëmijëri e privilegjuar në kopshtet Phillimore, sot një nga zonat më të shtrenjta të Londrës. Nga marrëdhënia e...

Radar15 orë më herët

Çfarë tha Bledi Mane që e acaroi kaq shumë Tik Lapajn ?!

Adriatik Lapaj e kërcënon/ Bledi Mane i përgjigjet: Ta grisa cipën e hipokrizisë Adriatik Lapaj ka kërcënuar se do të...

Radar15 orë më herët

Zëri i Amerikës: McGonigal pranon të gjitha akuzat e lidhura me Shqipërinë, kontaktet me Ramën dhe Duçkën

Mcgonigal dhe Rama Ish-zyrtari i FBI-së, Charles McGonigal pranoi të premten fajësinë se kishte fshehur faktin që kishte marrë 225,000...

Facebook